TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    (ben) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    602
    Verilen Beğeniler
    42

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sorun değil sagol anladığın için

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: alparslanap Mesajı Gör
    @Aybala tamam

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1.259
    Verilen Beğeniler
    2.113

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Aybala Mesajı Gör
    Tartışma konusu olsa Cafe bölümüne acardı konuyu, başına gelen bir kazayı soruyor cevap arıyor olayı kavgaya getirmenin kime ne faydası olacak, bildiğin varsa söyle eleştirmeye hakkın yok kimsenin yok
    Aybala desteğin için teşekkür ederim kardeşim .

Yüz göz olma o kişiyle boşver . Konuşsun kendi kendine . Ben tenezzül edip cevap vermeyeceğim ona

Hayır bir de buna bir şey soran yok muhatap olan yok , kendi kendine niye konuşuyor .

Üye
    karakaya02 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2019
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hozgül
    Usta başını agrıtıyorsam kusura bakma bilgim olmadıgından soruyorum kaza gecirdigimizde trafik kazasi diye tutanak tutuldu is kazasi diyemi tutanak tutturmak gerekirdi şu anda isyerimle herhangi bir problem yok raporluyumda zaten fakat raporum bittikten sonra sen bizim isimizi yapamazsın deyip isime son verirlerse bende karşılık olarak iş kazası olarak mahkeme yoluna gidebilirmiyim dava açabilmek için herhangi bir zamanaşımı varmı tesekkur ederim simdiden

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.007
    Verilen Beğeniler
    681

@karakaya02
    3 gün içinde bildirilmeyen iş kazaları işverenin canını yakar. idari para cezası alır -ki bu oranlar rahatsız edecek düzeydedir.

Ceza davası açılması hakkındaki zaman aşımı 15 yıl, tazminat ise 10 yıllık zaman aşımına sahiptir. Bir görüşe göre de kazanın haksız fiil olması şeklinde nitelenirse ise o zaman zaman aşımı 1 yıldır.

SGK'ya şikayet etmekle başlamanız lazım,müfettiş talep edilecek, iş kazası tespit davası belki açılacak ama her durumda bir uzmandan destek almanız muhakkak gerekecek. Zira biz burada deneyim paylaşımı yapıyoruz. İşin sahibi avukatlardır.

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1.259
    Verilen Beğeniler
    2.113

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @hozgul , karakaya'ya gelince sgk ya git oraya buraya git şunu bunu yap diyorsun

ama bana gelince kah kah kah kih kih kih sizin ki iş kazasına girmez filan diyorsun .

Çok teessüf ediyorum

Bende müfettiş talep etmek istiyorum

Benimde haklarım olmalı

Ben de insanım

Kaç gündür avukatımı arıyorum , o da telefonunu açmıyor

Ne bahtsızmışım

Üye
    karakaya02 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hozgul
    Kendi açımdan anladığım kadarıyla bu adamlar beni 5 ay sonra işten çikarsa ve iş kazası diyerek tutanak tutulmamiş olsa dahi dava açıp haklarımı tazminat v.s talep edebiliyorum dogru anladimmi acaba bu arada işe giriş tarihim kazadan 2 yıl once 01.08.2016 tabiki uzman bir avukat yardimiyla

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.007
    Verilen Beğeniler
    681

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @karakaya02
    Bir davada süreler çok mühimdir zira tüm davalar esastan önce usülen incelenir. O yüzden lütfen bir avukattan danışmanlık alın zira yanlış bir bilgi sizi haklarınızdan edebilir.

@SERAFİM
    Hezar teessüf ederim. Sizin için yazdıklarım bildiklerimle sınırlı, neyi biliyorsam onu paylaşıyorum. Şimdi sizinki iş kazası değilken iş kazası mı demeliyim ve size boş umut mu vermeliyim? Size kimse haset beslemiyor. Hem kah kah kih kih kih nereden çıktı? Çelik-çomak oynamıyoruz ya! Size selamlarımı gönderiyorum ve yazmam gerekenler olursa yine yazacağım.

Üye
    karakaya02 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @hozgul
    Çok teşekkür ederim verdigin bilgiler için hali hazirda trafik kazası gecirdigim icin sigortaya karşi dava acması icin bir avukata vekalet verdim zaten bu avukat tazminat hukuku ve iş hukuku ile ilgileniyor ona bir danisayim

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1.259
    Verilen Beğeniler
    2.113

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hozgul "İnsan göz ile bakar, dil ile görür" diyen İranlı yazar Anooshirvan Miandji, kişisel düşünme desenlerimizin süzgecinden geçen bilgilerin bizi biz yaptığını vurguluyor. İnsanlık olarak devasa binalar, robotlar yapabilir, hatta başka bir gezegende bir yaşam kurabiliriz. Medeniyet olarak ne üretirsek üretelim, insanlığın üretebileceği en değerli şey düşüncedir.

Miandji bugün kimsenin birbirini dinlemediği bir toplumda, insanların tartışma yönteminin birbirini yenmek olduğunu ancak tartışmanın asıl amacının birbirine bir şeyler katmak olduğunu vurguluyor. "İki insanın arasındaki tartışma maç değildir. Amaç birbirine gol atmak değil, birbirini anlayabilmektir" diyor.

"Çözüm sorunun içindedir."

Bilinmeyeni bilmek için önce bilineni bilmek gerekiyor. Bilineni bilmekse düşünmeyi gerektiriyor.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234