TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankorhan77 Avatarı

Son Giriş
    20.06-2019
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aynı iş yerinde iş kazasından sonra iş başı yaptım ve iş yerine Ekpss için rapora başvurduğumu söyledim,raporu aldım ama iş yerine henüz raporu göndermedim,halen normal statüde çalışmaktayım ben engelli raporumu iş yerine gönderirsem bana ve iş yerine ne gibi avantaj yada dezavantajları olur bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi????

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    elinizdeki rapor 40 ve üstü ise eğer vergi muafiyetine başvurabilirsiniz iş yerine vergi indirimnden faydalanmak istediğini söyliyeceksin iş yeri vergi dairesine dilekçe yazcek iş yeri eğer onaylanırsa daha az vergi kesileceği için üç beş kuruş daha fazla aylık alacaksınız bu vergi nidrimi erken yaşlanmadan emekli olmanızı da sağlar ayrıca iş kazası geçirip böyle bir raporunuz varsa yine iş yerine daha basit daha kolay bir işde çalışacabileceğinizi dilekçe ile bildirip işteki statünüzü değiştirebilirsiniz ekpss başvurabilirsiniz raporla