Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tabiki doğru söylüyorsun herşeyi iyi ayarlamak lazım.müfettiş bana yüzde 40 verdi yüzde 60 iş yerine verdi.avukatın son dediği manevi dava açalım 20-30 milyar yada daha fazlası belli değil şuan dedi.benim şuan yüzde 93 raporum var o dediğin arkadaş kaç para almış yada senin avukat sana ortalama bişey söyledimi bizimki bişey söylemedi.bide ben omurilik felçlisi oldugum için yüz yüze görüşemedik avukatla hep aracılarla haberleşiyoruz kendisini arasam katip ilgileniyor yani böyle bi durum içindeyim bilgilendirirsen sevinirm bildiğin şeyleri paylaşki herkez yararlansın

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

bak kardeşim rakam yanlış olur ama o senin yazdığının 10 katını alırsın o arkadaş senin yazdığının 10 15 katını aldı benimde sgk müfetişi %100 bana verdi çlm bkn müf %50 50 vermiş bunların önemi yok onlar mahkemede değişiyo her şey çok farklı
    ayrıca maddide alablirsin ned demek manevi senin kazanç kaybın ne olacak geç bu avukatı bana sorarsan beni cep:0541 3802858-0533 3802858
    msn murat_tosbiyik@hotmail.com

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat kardeş inşallah herşey istenilen gibi olur bizim memleketimizde iş kazası vakalarında can kaybına kişi başı 60 milyar değer biçilirken çok yükseklere gitmem gerekmemeli keşke fazla olsada evimi alsam geleceğimi garantiye alsam zaten sakatız sonucta bi işimiz yok benim önemsediğim iş göremezlik ve malülen emeklilik maası devlet güvencesinde 2 maaş bana yeterde artar bile

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

sen bilirsin allah kolaylık versin ben bu işin ticaretini yapmıyorum ama yazık araştır farklı avukatlarla görüş akıl süzgecinden geçir dorusunu sen bul ama unutma bir kere hakkın var sonra eyvah tüh deme
    tabiki 2 maaş yeter allah olmayana versin bende alıyorum çift maaş ama unutma bu alcağın para devletten değil sana kazık atan o işyerinden

Üye
    muratakgun Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sureklı iş görememezlık gelırı için başvurdum hastaneye sevk edıldım rapor oranımı beklıyorum ama ne hıkmetse benım hıç mufettış ifademı almaya gelmedı nedenkı

Üye
    kader12 Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha başndasınız hayırlısı olsun uzun bır süreç beklıyor sizi.

Üye
    Hector Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 28.09.2015 is kazası geçirdim bu sureceten beri müfettiş şahsını gormedim duymadim bu ne zaman sonuclanir

Üye
    Hector Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: memur
    Tabi sorabilirsiniz
    29.08.2015 tarıghınde iş kazası gecırdım yuksek gerılıme kapıldı iş gormemzlık odenegı ıcın sgkya basvurdum sgk benı hastaneye sevk etttı sonra evraklarımı ankaraya gonderdıler 8 aydır evraklarım ankarada. bu evrakarın bekleme suresı ne kadar bıde ıkı parmagım felc kalmıs ne kadar puan verırıler sızce

29.08.2015 tarıghınde iş kazası gecırdım yuksek gerılıme kapıldı iş gormemzlık odenegı ıcın sgkya basvurdum sgk benı hastaneye sevk etttı sonra evraklarımı ankaraya gonderdıler 8 aydır evraklarım ankarada. bu evrakarın bekleme suresı ne kadar bıde ıkı parmagım felc kalmıs ne kadar puan verırıler sızce

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

müfettiş inceleyecek iki parmağım diyorsunuz hangi iki el parmağınız başparmakmı işaretmi orta yüzükmü küçükmü yolsa her iki el parmaklarınızmı oran aldınız diyelim sonra sizde kusur oranı varmıydı bunları falan inceleniyor yani sorunuzu ben tam anlamadım ilk önce parmak derken hangi parmaklar bunu söylediniz diyelim bizler e cetveline göre oran verilir burda yaşınız mesleğiniz mesleğinizde e devlette sigorta gökümünde kodlu kısımda yazar yaşınız bunlar hep oranlara etki eder oran çıkardık diyelim siz bunlara cevap verdiniz sonra aylık hesabı bile isteseniz gene size soracağımız sorular ile normal aylığı hesaplıyabiliriz ama müfettiş incelemesinde sizde kusur oranı varsa o nispette aylığınızdan düşülür

Üye
    Hector Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Serçe ve yüzük parmagim felç kaldı elektrik çarpmasından iki parmagim felci kaldı bunun için sürekli is gormemezlik ödeneği ödenir mi bide 8 aydır evraklar ankrada ne zaman sonuclarnir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12