Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rabişim Avatarı

Gerçek Adı
    sinem
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    20:49
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SELAM iş kazası nedeni ile sakat kaldığımı 4 yıl sonunda kabul ettiler şükür. ammaa verdikleri haklara bakın bide yaz teceni KENDİSİ EMEKLİ. bağlanan maaş 124 tl, bacak 3.5 santim kısaldı kaslar eriyor. verilen puan 1.1. hakmı adaletmiii yahu şimdi itiraz edicem, ama ne yapmalıyım dilekçeyi nasıl yazmalıyım. haa bu arada yeni hastalıklarda geldi mesela SKALYOZ olmuşum astım menisküs sol el parmaklarda uyuşma his kaybı tüm hastalıklarımı raporlayıpmı itiraz edeyim yoksa dilekçeylemii akıl verin çünki bende fazla kalmadıı....

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

çıkan yeni hastalıkalrınız iş kazasına bağlımı buna bakarlar daha sonra sizde iş göremezlik maluliyet oranına ne kadar verildi sizde kusur varmıdır yine ayrıca emeklimisiniz bunlar lazım bende balıkesirdeyim %25 maluliyet oranım benimde emekli olduğum için iş göremezlik maaşiım %50 aşağı indiriliyor bende 160 tl alıyorum

Üye
    rabişim Avatarı

Gerçek Adı
    sinem
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sol kalça guleteus medeus kasım kopmuş ameliyatı mümkün deil 4 yılda 3.5 santim bacak kısaldı kas kendini yok edene dek kısalma devam edecekmiş geçen cuma atatürk devlet hastahanesinden taburcu oldum 1 aydır fizik tedavide yatmakta idim doktorun söylediyi bacak kısalmasına bağlı skalyoz olmam yani kazadan
    hayır emekli deyilim sürekli iş görmezlik ödeneyi alım bunun yanında ömür boyu sigortalı yapmışlar ve bunun adına kendisi emekli demişler verilen puan çok az 1.1 buna itiraz etmem lazım çünki hiç bir gelirim yok ve durumdan dolayı ağır işlerde çalışamıyorum bozulan pisikolejimide kabul etmiyorlar yüzde 53 ömür boyu engelliyim ama 40 ı pisikolejik maluliyet puanı 1.1 müfettiş raporu bana verilemezmiş mahkemeyle al dediler saygılar....

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

selam hemşerim istersen beni bekle şu an itiraz etme neden dersen bende de maluliyet oranlarımda eksiklik var avukatım malluiyet davası açacak bakalım ek olarak psikiyatrist tedavimi de adli tıp kabul edcekmi bekle bakalım bende açılacak bir dava var

maluliyet puanın 10 dır 1 olursa aylık bağlanmaz birde 2008 den sonra iş göremezlik aylıkalrında değişmelşer oldu alt kazanç hesabı kaldırıldı bunun için aylık çok düşük çıkıyor sigorta girişin ne zaman oldu ve ne kadar sigortan var şimdi sizin

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    2

iş kazlarında oluşan Bacak kısalıkların da verilen oranlar şöyle:

Bacak kısalıkları
    a-- 10 cm. den çok 24
    b-- 8 - 10 cm. ( 8 cm. dahil ) 19
    c-- 6 - 8 cm. ( 6 cm. dahil ) 7
    d-- 4 - 6 cm. ( 4 cm. dahil ) 1
    e-- 4 cm .den az 0

Aşağıdaki linkte 380 sayfalık iş kazası hakkında e-kitabı var. belki işinize yarayabilir.

http://tisk.org.tr/tr/e-yayinlar/343...slek_hasta.pdf

Bacak kısalıkları hakkındaki tablo 319 sayfada.

Üye
    rabişim Avatarı

Gerçek Adı
    sinem
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HİLAL puanım 11.1 geldi işe giriş 1996 toplam :1100 avukatın sağlam mı benimde tazminat davası açmam gerek ama avukata verecek eir milyonum bile yok daver etsem gelebilirmisin dertleşirdik hadi çıkta gel.

çok tşklr tr

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    olur gelirim özelden meşaj at bana konuşuruz