Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Sevecen33
    kontrol tarihine aylığını ve zamlarını almaya devam edersin kontrol tarihi gelince hst için sevk ecekler ordan gelen durum bildirir raporu yine sağlık kuruluna gidecek ve oranda düşme yine aynı çıkma yada yükselme söz konusu olabileceğinden kontrolden sonraki oran üstünden aylık alırsınız eğer oran 10 altında çıkarsa aylığınız kesilir

Üye
    Sevecen33 Avatarı

Son Giriş
    09.08-2016
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Su anda %40 olan raporum diyelim dustu o zaman da maasim da ona gore dusme olacakmi bunlarin bunu yaomasinda ne anlam var zaten magdur olmusuk iki ayagimizi kaybettik ikiside ameliyatli o zaman dicekler oran atayim %20 ona gore maasim dusecekmi

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

oran düşünce aylıkta düşecek eğer prim yıl ve günleriniz yetiyor ise birde normal emekli olabilirsiniz vergi muafiyeti alarak

Üye
    Sevecen33 Avatarı

Son Giriş
    09.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ssk gin sayim 1912 verilen oran %40 ama 1 yil sonraya muayene kontrol yazmislar buyuk ihtimal bunu dusurecekler isi zora sokuyorlar ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz sakat kaldigimiz biyana bide verdikleri parayi dusururlermi magdur olan biziz bunu yapmaya hakalri varmi nasil bi yol izlemem lazim

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

kontrol tarihi konumuş ise mutlaka kontrolden sonraki durum raporu işlem görür eğer bir miktar iyileşme varsa tabiki oran düşer tam tersi iyileşme yok daha da kötüleşme var ise oran yükselcek sizin tek yapmaınz gereken kontrol tarihinde hst gitmek bu kadar engelli işçi olarakta bir yerde yapabileceğiniz bir iş olursa engelli kadrosundan işe başlayıp vergi muafayeti isteyip sigorta giriş tarihinize göre daha erken emekli olma şansınız var bunu burdaki forumlarda bulma imkanı ve googlede bulma imkanınız olur engelli memutr sınavınada başvurabilirsiniz ama başka bir devlet hst engelli raporun almanız gerekiyor kendini kapıpı koyverirseniz eğer mücadele etmezseniz ben engelli oldum diye kendinizi boşverirseniz kaybedersiniz yok ben çalışamam demeyin sakın beyninizde mutlaka yapacağınız bir iş olur

Üye
    Sevecen33 Avatarı

Son Giriş
    09.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hilal bey bana maasiniz 771 ytl olarak soylendi toplu parada hesabima yatti normalde ayin 17 sinde yatmasi gerekiyor ama ben bugun baktim 38 ytl gizukuyor bu neden olabilir bilginiz varmi yardimci olursaniz

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

o sizin ek ödeminiz aylığınız değil bir kaç gün sonra tam olarak görürüsünüz aylığınızı

yani 771 tl ise aylık %5 ek ödemedir ilave olarak yani vergi iadesi ödemesidir eski adı ile 809 tl gibi de toplam aylık eder

Üye
    Sevecen33 Avatarı

Son Giriş
    09.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cok tesekkur ederim inanin biraz olsun rahatladim bu kadar beklemeden sonra bide onu gorunce bayagi sıkıntı oluyor abim insallah oyledir dediginiz gibi olursa sizi haber verecem abi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12