Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serdar ÇETİN Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba iyi gunler benim durumun 2007 yılının şubat ayında iş kazası geçirdim kolum kırıldı raporlu olduğum süre içinde kazadan 1 ay sonra tip1diyabet (şeker hastalığı) teşhisi konuldu kazadan sonraki yaşadığım stresten dolayı sizden öğrenmek istediğim ben nasil bir yol cizmeliyim ne yapmalıyım ve ayrıca el ve ayak parmaklarimda doğuştan genetik bozukluk var sol elimin parmaklarimi ameliyat yaptırdım daha çok kullanılmaz hale geldi ameliyatimi tam tarih hatırlamıyorum ama 2005 te yaptim ne yapmalıyım

IYI ÇALIŞMALAR SAYGILAR

Üye
    relaxla Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @serdar ÇETİN

Senin izleyeceği yol su önce emin misin iş kazası olduğundan kayıtlara geçtiği geçtiyse bağlı bulunduğun SGK mudurlugune tahsis dilekçesi yazıyorsunuz onlar sana daha sonra dönüş yapıyorlar madem böle bi durumun var o zaman ispatladı diyor seni hastaneye sevk ediyor hastane raporlarında ozr oranın yüzde on ve üstü çıkarsa sana omur boyu alacağın bir maaş bağlıyor ama uzun bi süreç sabret biraz

Hemen başvurunun yap 10 yılın dolmak üzre geç kalma

Başlığın Etiketleri