Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    her zaman ilk baştan maluliyet durumunu bilmek maça 1-0 başlamaktır benim için heyete gşrmek zor değil ben ona ilk önce heyete girmesini tavsiye ettim sizdede adli tıpa sevkiniz var ama sizde engelli raporu almışsınız elinizde belli bir oran var nitekim ben bunu söylüyorum her zaman için kişinin elinde heyet raporu yoktur davayı açar ama sakatlığı fazladır ve bellidir tamam buna bi şey demem ama normalde insana bakınca bir şeyi yok diyorsun ama maluliyeti var her zaman için elimizde bir raporun olması gerekir sebahttin beyin forumlardaki meşajlarını okudunmu ben okudum kırıklara göre belindeki googlede arama yapınca %15 gibi bir oran çıktı birde psikilojik rahatsızlığı kalmış heyete girse heyet diyelimki hepsi için %30 verdi davayı daha emin açmak için elinde belgesi olacak ama hiç heyete girmemiş forumda özür oranım ne olur diye soruyor belki heyet hiç oran vermeyecek öyle olanlarıda gördük

Üye
    Yazyeli Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Davayı açalı 1sene oldu.engelli raporunu alalı 1ay oldu.1 senedir istirahat raporluydum.
    Konu Yazyeli tarafından değiştirilmiştir (10.03-2016 Saat 16:26 ). Gerekçe: Eksik

Üye
    Sabahattin ERDEM Avatarı

Gerçek Adı
    Sabahattin ERDEM
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ilginiz için teşekkür ederim konum ile alakalı. 02.02.2016 tarihinde Sgk sevkli X devlet hastanesinde heyete girdim kaza ve sonrası ile alakalı bende oluşan rahatsizliklarimla tüm mr hastane epikriz leri ilaç raporu ve tahlilleri sundum.tanı şu : hipertansiyon. hiper kolesterol.mizaç depresif uyum bozukluğu. lomber vertebra proces frakturlu kırıklar. sol omuz atralji diye.sonuç hanesine ise son kararı SGK VERİR diye yazılmış

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

@Sabahattin ERDEM
    ben yalnızca kırıklar için arama yaptığımda %15 çıkıyor ama bu sizde değişebilir artada bilir inedebilir oran depresif durum için sgk oran vermiyor bundan dolayı mağdur olan bir çok arkadaşımız var bu forumda sgk nın sevkiyle gittiği için eraklarda oran yazmıyor haliyle durum bildiriyor biz sizi psikiyatri hariç %10-15 arası diyorum ben size cevabın gelmeside nerden baksan 6 ayı bulur istanbuldasın belki o kadarda sürmez mahkemede adli tıp psikiyatriyi kaideye alıyormu hiç bilmiyorum ama googlede bakınca %25 gibi çıkıyor

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    01:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    almıyor psikoliyi sgk

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12