Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    öneş Avatarı

Son Giriş
    25.03-2016
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhabalar öncelikle ben 9 ay önce is kazası geçirdim omurilik C5 kırığı oldu iş göremez ve engel raporu almak için SGK ya başvurmak için erken mi yoksa rapor. Almak için basvurmalimiyim

Üye
    Avcı hkn Avatarı

Son Giriş
    05.09-2016
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@öneş

Gecmıs olsun çalışmış olduğun ıs Yerı Sgk ya ıs kazası olduğu bildırmıs ıse fazla vakit kaybetmeden ıs gücü kaybı oranın belirlenmesı ıcın Sgk senı araştırma hastanesıne yada tıp fakultesıne sevk yapacak sekel bulgularından muayene olacaksın sonra Sgk kendısı oran verecek %10 ve uzerı çıkarsa ıs gücü kaybın calıssanda calısmasanda emeklı olana kadar ve kazandaki kusur oranına göre maaş alacaksın bunun sonuçlanması 1 yılı asabiliyor sure uzun dıye üzülme eğer malulıyet çıkarsa Sgk ya başvurduğun tarıhten ıtıbaren kaç ay gectıyse toplu olarak alıyormuşsun maaşını bn sağdan soldan duyduğumu bildıgım kadarıyla anlatmaya çalıştım

Üye
    öneş Avatarı

Son Giriş
    25.03-2016
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oncelikle Merhaba ben 18 05 2015 de os kazası geçirdim boynum kırıldı C5 omurilik zedelenmesi ve kopması var sinirlerde boynuma protez takildi yüzde 75 rapor verdi heyet 30 yaşında evli ve iki çocuğum var asgari ücret alıyordum ve yüzde 90 sirket kusurlu bulundu ne kadar tazminat alabilirim

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    01:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ssk ya başvur aylık baglanması için ondan sonra dava aç