Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kamilce Avatarı

Gerçek Adı
    KAMİL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iş yerinde görmediğim bir böcek eklem bacaklı tarafından ısırıldım 12 saat müşade altında kaldım 13 saat yoğun bakımda 3 gün hastanede yattım
    sağ elimde ciddi ödem oluşmuştu morarma oldu sonra hissizlik EMG ÇEKİLDİ SONUÇ HER İKİ UST VE ALT EKSTREMİTEDE İNCELENEN SINİRDE SAĞDAULNAR SINIRDE BELİRGİN ETKİLENME DIŞINDA SENSORIAL AĞIRLIKLI POLINORAPATİ SAPTANDI EMG TAKİBİ UYGUNDUR şeklinde

Ben ağır ve tehlikeli işler sınıfında çalışıyorum hekim rapor çıkarırız tehlikeli işlerde çalışamaz raporu veririz dedi
    elektrikçiyim çok yüksek gerilim Maaşımda tehlikeli iş pirimi riski alıyorum Böyle bir raporda bunu alamaz hale gelirim

SGK dan iş görmezlik geliri alabileceği garantilesem bu raporu çıkartacağım SAĞ ELİMİ nerdeyse tamamen hissetmiyorum ve kolumda kramplar oluşuyor iş başı hala yapmadım Nasıl araba kullanacağımı bile düşünür hale geldim

Bu süreci haklarımı kaybetmeden en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Bu konularda bilgi verebilecek insanları bekliyorum TEŞEKKÜRLER...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

@kamilce

Çok geçmiş olsun.

O rapor olursa ağır işlerde çalışamazsınız.

Kolda o derece kısıtlılık varsa, bence % 10 ve üzeri işgücü kaybı oranı verilecektir. Doktor hasarın kalıcı olduğunu söylüyor mu?

Üye
    kamilce Avatarı

Gerçek Adı
    KAMİL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    BÜLENT BEY İlginize teşekkür ederim Doktor düzelmen gerek diyor fakat ben iyiye doğru gitmiyorum Çok yüksek gerilim elektrikçisiyim rapor beni işimden eder ne yapçağımı bilemez durumdayım iş görmezlik gelirinide kaçırmak istemiyorum Hastalığım ilerlerse ÖTV den muaf olabilirmiyim....