Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    02:39
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb kolay gelisn ben bir fabrikada 2 yıldır çalışıyom gecen ayın 7 sinde servisimiz kaza yaptı kimsede bişe yok ben hariç bende çarpma sonucu dizimi çarptı olay yerine polis gelmeden bizi başka servise verdiler benim dizde agrı işe giderken arttı
    yolda işyerini aradım dizim agrıyor dedim cüzdan kimlik evde unutmuşum dedim hastaneye gitcem dedim nedense bizm iş yeri o kadar kaza olur hiç iş kazası göstermezmiş onu anladım aradıgımda merdivenden düştüm de dediler bende öle dedim sonra filmi mr dı derken ayak dizmde menüsküs yırtılması darbeye dayalı ön çapraz baglarım koptugumu ögrendim bir aydır raporluyum işyerinden arayan soran yok acaba bunu ansıl iş akzsı gösterirm yada bu iş kazasımıdır dr ameliyat olcan diyor 2 ay rapaor vercem diyor 1 yıl koşmayacan zıplamıycan ayakta falza durmayacn diyor bizm iş hep ayakta acaba bundan sonra ne yapmalıyım bugun sabahta işyerine gidecem çünkü arayan soran yok

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

İş kazasımıdır,Evet iş kazasıdır.
    Bunun iş kazası olduğunu ispat edebilmeniz için,kazanın servisle işe giderken olduğunu ispatlamanız gerekir.
    2 şahit yeterli olur sanırım.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Geçmiş olsun doktora gittiğinizde merdivenden düştüm dememeliydiniz.
    Şahit yeterli olur mu bilemiyorum
    Kaza tutanağı vs. bir şey yapılmamış
    Yine de şansınızı deneyin. Şoförle görüşün kaza sonrası bakım yaptırmıştır.
    O belgeleri almaya çalışın.

Üye
    tk06 Avatarı

Gerçek Adı
    Tunç KADIOĞLU
    Son Giriş
    02.06-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@pusat_1981

yolcu konumu olduğunuz için araçtan , servis olduğu için iş kazası konumuna girer

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sen hatayı baştan yapmışsın bu bir başka bir araç ile gitmek yerine ambulansı çağırman gerekirdi senin çağırmadın hastaneye gittin neden onların sözünü dinleyip merdivenden düştüm diyorsun birde sana ben bunları diyorum ama sana bir yerde hak veriyorum kaza geçiren kişi aptal gibi oluyor ve düşünemiyor kendisne verdiği zararın farkına varamıyor birincisi işten çıkarılmayı göze alacaksın iş kazasına başvuracaksın iş yerinin iş kazası başvurusu yapmadığını belirteceksin uğraşacaksın kuoşacaksın tüm bunları yaptın iş kazası aylığı için diyelim sağlığına çok etki eden durum yoksa özür oranıda çıkmaz sen uğraştığınla kalırsın sana tavsiyem kendine dikkat etmen