Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    love_is_blind Avatarı

Gerçek Adı
    murat selçuk
    Son Giriş
    15.10-2016
    Saat
    04:12
    Yaşadığı Yer
    bandırma/balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar.2008 yılında Bandırma Algida bayisinde satış elemanı olarak çalışırken,şirket aracı ile sipariş almak için Gönen'e gidiyordum.Bir virajı döndüğümde karşıdan gelen bir araç sollama yapmış ve bana çarptı.Trafik 8/8 kusuru karşıya verdi.10 gün yoğun bakımda kalmışım.Bu kazadan yaklaşık 3-4 ay kadar sonra çalıştığım bayi kapanmış ve başka biri bayiliği almış.Aradan 7 yıl geçti ve ben bu kazanın kayıtlara iş kazası olarak geçip geçmediğinden emin değilim.Şimdi bir fabrikada engelli kadrosunda çalışıyorum.Sürekli iş göremezlik ödeneği için başvurucam fakat acaba iş kazası olarak geçtimi acaba?İzin alıp şehire inmem ve araştırmam güç olur.Acaba netten sorgulayabileceğim bir link mevcutmu?

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aradan koskoca 7 yıl geçmiş, ortada hiç birşey yok seni unutmuşlardır yada iş kazası geçirdiğinden haberleri yoktur... bir an önce en yakın SGK kurumuna dilekçe ile başvur. Sen başvuru yapınca iş müfettişleri olayın iş kazası olup olmadığını araştıracak, şahitler dinlenecek, olay yeri incelenecek vs. iş kazası olduğu anlaşılırsa hastaneye sevk edilirsin, sürekli iş göremezlik raporu çıkartırlar vs..

BİMER ile internetten de başvuru yapabilirsin. Bağlı bulunduğun SGK na bimerin sitesinden dilekçe yaz gönder. illaki bir cevap verirler. Bence SGK ya gidip başvuru yapman daha iyi olur. Yüz yüze görüşürsen daha çabuk cevap alırsın.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12