Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    02:39
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm gardaş banada senin gibi hastalık çıkardı ama raporlarda darbeye baglı diye ama adli tıp hastalık dedi bişe demedi şimdi adli tıp benen 600 tl istiyor bu neyin nesi acaba bilen varmı dosyam geri adli tıpa gidecekmiş bilgisi olan varsa sölermi tşk

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    01:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iş kazası gecirdim hastalandım sid raporum 0 geldi daha sonra ki raporumda kontrole gerek olmadıgına karar verilmiş enson 2014 deki rapordada iş kazası geçiren kişinin arızaları sgk tuzugune göre maluluyetine gerek olmadıgı karar verildi yazıyor ben bu raporlardan bir şey anlamadım mahkemeye verdim hastalandım diye bu şeferde iş kazasıyla alakası yokdur dendi beni sgk rapora gönderdi elimde 10 ça rapor var iş kazası sonrası başlamıştır diye hastalık artınca alakası yok dendi hastalıgım ilk rapordaki hastalık fakat arttı çalışamaz oldum ben hastalıgımın tespit edilmesini istemiştim bunlar neye göre karar veriyor anlamadım bizim hastane şeçme hakımız varmı dilekçe yazdım durdurulan aylıgınız için sahsen başvuru yapın diyor ben anlamadım hem iş kazasıyla alakası yokdur deniyor hem hastasın diyor ilk rapordaki oran maluluyete gerej yok deniyor bende diyorumki maluliyetimi sormadımdiyorum hastalandım diyorum ozamanda iş kazasıyla alakası yoktur dendi nasıl yapmak lazım başvuru yapıyorum kabul etmiyorlar biz kazadan birşey bulamadık diyorlar nasıl iş bu anlamadım sagolun iş kazası geçiren yada geçireçek olanlar olaydan sonra sgk ya mutlaka başvurun doktorunuz sözunden asla çıkmayın ne derse onu yapın egerki istirahat raporlusanız asla iyileşmedem işe başlamayın iyileşmeden sonrada sid sine başvurun asla işverene inanmayın asla inanmayın ben inandım işimden oldum hastalıkta bana yıklıdı bu şöylediklerimi ben yapsaydım hayatım garanti olacaktı sana yardımdecegiz diye beni kandırdılar tedavi edecegiz dediler herşey kapandıkdan sonra işe son benim bu yazdıklarımı sakın unutmayın ve 100 /80 engelimle ortada kaldım ve şimdi bana ne yaparsan yap diyorlar istersen mahkemeye ver diyor lar ne yaparsanız olay oldukdansonra yapın herkese geçmiş olsun

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben iş kazası gecirmiştim ama bana oran verilmedi maaşınız durdurulmuştur diye bir imare var yeniden baş vuru yapma hakkım varmı zaman aşımı varmı sgkda teşekurler iş kazası oldugu kesin

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilğisiolan varmı acaba

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12