Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tr123;
    teşekkürle verdiğin bilgiler için vallaha dediğiz gibi ortaya atıklar yalanlrı düyünca içimden yüzlerine tükürmek geliyor insanlar nasıl bu kadar çirkin oluyorlar ..

ben hem şirkete hem şahıslara dava açtım şahıslrın üzerinde birşey çıkmdı...avkatım diyor şirket ortaklarına gidemiyoruz.aş,olsa gidilir..dava açtığım şirket ltd şirketi olduğu için gidilmiyormuş.sizin dava açtığınız şirken ne türbir şirketi yazarsan

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende limited şirkette kaza geçirdim. ama biz 3 şirkete dava açtık 3 de kusurlu çıktı şöyleki; Ben C şirketinde çalışırken C şirketi işi B şirketinden almış. B şirketide ihaleyle işi A şirketinden almış. 3 ne dava açtım. 3 şirketinde kusuru çıktı. Tazminatımı Ana şirketten yani ihale ile iş veren A şirketten aldım. Asıl işveren alt işveren ilişkisi olduğu için böyle bir yol izledik. C şirketi yani kazayı gecirdiğim şirket sahibi sen dava açarsan şirketi boşaltırım kuruş alamazsın demişti. ama havasını aldı. şimdi 3 şirket kendi arasında hesaplaşacaklar bana ödedikleri rakamı birbirinden tahsil edecekler. gerisi beni ilgilendirmiyor sonuçta hedefime ulaştım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12