Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ucar7432 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben iş kazası sonucu % 17 ortebedik engel oranıyla sürekli iş görememezlik geliri almaktayım.

fakat;o tarihte kaza yeni olduğu için psikiyatri rapora tedavi devam ediyor diyerekten belirtmiş oran yazmamıştı. onun için sadece ortobedik engelden dolayı maaş almaktayım.

kaza 2010 da oldu.ssk ya bu rapor gönderildi yani. ama benim rahatsızlığım geçmedi.
    2012 de süreli raporda psikiyatri travma sonrası sitres bozukluğundan % 25 verdi. 2013 de ise % 41 sürekli olmak üzere % 10 ortobedi,% 25 psikyatri, % 13 gözden raporum var.

ben ssk ya tekrardan başvursam bu % 25 psikyatriyide sürekli iş görememezlik oranına yansıttırabilir miyim. böyle bir hakkım var mı? sonuçta bu rahatsızlıkta iş kazasından kaldı bana..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teorik olarak evet. Ama ortaya çıkan bu durumun iş kazası sonucu oluştuğunun ıspatı ne kadar mümkün, bunu kestiremiyorum. Doktorunuz ne diyor bu konuda?