Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    perişanlık Avatarı

Gerçek Adı
    cemil
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bana 305 tl maaş bağlandı ve 2 ay oldu maaş alalı

her ayıon 18 de maaş alıyorum darısı bu maaşı almayı bekleyen kardeşlerime inşallah o kardeşleriminde maaşları bağlanır
    ayrıca geçen ay kendime özürlü kimlik kartı çıkardım

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Cemil kardes senin rapor oranin ne idi 305 tl baglanmis

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Baglanan maas cok az bu ne insan bu parayla nasil gecinir

Üye
    perişanlık Avatarı

Gerçek Adı
    cemil
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

% 37,20 oran verdiler ve buna göre maaş bağlandı ayrıca asgari ücretten ödendiği için maaşım bana bu kadar maaş bağlandı buna da şükür ayrıca 9300 tl de toplu para da verdiler 3 yıllık toplu maaş karşılığında darısı sizin başına kardeşim

Üye
    palolu Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    01:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özürlü kimlik kartı nereye ve hangi evraklarla başvurdun banada yardımcı olurmusun. sürekli iş görmezlikten bende yüzde 48 raporluyum. 392 tl maaş bağladılar

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Palolu ben daha yolun basindayim butun konulari biraz konularla ilgili bilgi sahibi oldum sitedeki arkadaslarin sayesinde az cok biseyleri ogrendik.palolu oncelikle sana tavsiyem vergi indirimi icin deftarliga basvur seni en yakin devlet hastanesine sevk ediyorlar alacagin rapor oranina gore %40 ve uzeri 1.2.3 derece olmak uzere ankaradan vergi indirimi alip alacagin oran hangi derecedeyse sartlarina gore erken emekli olursun .ozurlu kimligine gelince hastaneden aldigin raporu noterden cogaltip bir ornegini al aile ve sosyal politikalar il mudurlugune gidip fotograf ve nufus cuzdan fotokopisi verip hemen veya bir hafta sonra aliyorsun

Üye
    perişanlık Avatarı

Gerçek Adı
    cemil
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özürlü kimlik kartı almak için kaymakamlıkta Aile ve sosyal politikalar bakanlığının yeri var oraya gittim ve oraya giderken özürlü sağlık raporu 2 fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopiisi ile gittim ve 25 gün içinde kimlik kartım geldi eğer özürlü raporun sürekli ise kimlik kartında sürekli kullana biliyorsun eğer 2 yılda bir yenilemen gerekiyorsa kimlik de ona göre yeenilemen gerekiyor benim özürlü raporu sürekli olduğu için benim için geçerli değil ayrıca yeni sürekli iş göremezlik maaşında hayırlı uğurlu olsun. ben de özürlü raporumu iş kura verdim ve iş kur bana iş buldu ben de şimdi özel bir firmaa büro elemanı olarak çalışıyorum tama bana göre bir iş Allahım iş arayan bütün insanlara helal iş kapısı nasip etsin. herkese iyi günler dilerim.

Üye
    mogann Avatarı

Gerçek Adı
    Atilla Akın
    Son Giriş
    25.09-2016
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın Doğan_İst ve Bilgisi olanlara!
    Oğlum bir yıl önce iş yerinden çıkarken silahlı saldırı sonucu T-12 tam kesi parableji oldu. İlk hastanede 16 gün yattı. Kendi isteğimizle başka bir hastaneye gittik ve 70 gün orada yattık. Bu arada TSK. Fizik rehabilitasyon merkezine başvurmuştuk ve sıramız geldi. 70 gün yattığımız bu hastaneden çıkarken istirahat, iş göremezlik belgesi ve sağlık kurulu raporu yok, epikriz raporu var. Biz çıktığımız gün TSK. fizik tedaviye gittik, yatmadan ayaktan fizik tedavi olduk. Sürekli iş göremezlik için dilekçe yazdık, bizden sağlık kurulu raporu, iş göremezlik raporu, istirahat raporu istiyorlar. Ne yapabiliriz? İş yeri iş kazası bildirimini süresinde SGK na göndermiş. Olay yeri tutanağı var. Tanık ifadeleri var. Eksik olan hastane ihmalinden kaynaklanıyor , birde bizim bilgisizliğimiz tabii. Teşekkür ederim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234