Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    arslan01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sürekli işgöremezlik geliri için beklemeye devam ediyoruz 3 haftayıda devirdik
    bakalım ne zaman bağlanacak?

Üye
    Mustafa974 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    11.03-2015
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nihayet bende bir yanit alabildim...benim evraklarimda bu haftaki kocatepede toplanacak kurula girmis. Kuruldan cikmasi yazi yazilmasi postaya verilmesi falan filan derken 2-3 haftayi bulur dedi bayan....eger bi aksilik cikmazsa yani kocatepedeki kurula gonderilen evraklarda eksiklik tespit edilirse tekrar kurula giriyormus. Umarim eksik bisey cikmamistir. Kardesim benim 3 haftaya gelirse gelirse benim dosya canakkale sgk bana maasi baglamaya basliycak heralde. Memur gelsin bizde vezneye yonlendiricez dedi...bende kusur orani hesaplanmadan mi olucak diye sormadim. Killandirmayalim cok. Nasil olsa is kazasidir kararini almislar. ) surecler ortak burdan paylasim yapalim...

Üye
    arslan01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

hadi hayırlısı kardeşim
    inşallah çabucak halledilir senin işin.
    bu arada senin durum bu şekilde halledilirse bana örnek olur bende işlemleri hızlandırabilirim belki...

Üye
    arslan01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar;
    bu sürekli iş göremezlik gelierinin bağlanması hangi kanuna göre değerlendiriliyor.
    5510 sayılı kanun 2008 de yürürlülüğe girdi.bunu biliyoruz.ama benim aklıma takılan benim ilk sigortalılık başlangıcım 2001.
    bu durumda benim gelir önceki kanuna göremi hesaplanır?
    bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende tam 3 ay oldu bekliyorum kocatepeyi aradım ve bu ay sonu ara ddiyorlar kaza olalı ide tam 6 ay oluyor bekliyecez ve beklemek zorundayız ...

Üye
    Mustafa974 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    11.03-2015
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oncelikle somada olenlerin ailesine allah buyuk sabir versin...hernekadar sgk destekten yoksunluk ayligi 1000tl desede bu miktar aileye gore degisecek...1300 tl ye calisan maden iscisi olup 1 cocugu varsa 1000tl gelir baglanmasi cok zor...tabiki cok aci bir olay ama turkiye her gun is kazasi sonucu insanlar oluyor yada engelli kaliyor...soma umarim yetkililere tum tc vatandaslarina ders olur...goruluyorki ne calisma guvenligimiz var nede insan olarak degerlendiriliyoruz...once ise denetlemelerden daha sonra bu sgk yonetmeliklerinin hepsi degismesi gerekiyor...sayin cumhurbaskani konusmasinda cok guzel bisey soyledi...gelismis ulkelerbunu nasil basariyosa bizde tedbirimizi onlar gibi almaliyiz dedi...umarim sadece is guvenligi acisindan gelismis ulkeler ornek alinmaz...tum bu yonetmelikler sosyal givenlik hukukuda ornek alinir...zira bu ulkede olmekle sakat kalmak arasinda pek fark yok...ama bu gelismis ulkelerde her zaman oncelik engeli olan insanlarda...umarim bu durum somada yasanan olayla degisir ve sayin cumhurbaskaninin verdigi soz yerine getirilir...zira bu durum hep vardi ancak turk halki bunu goremiyordu...somada yasanan olayla herkezin gozu acildi...umarim bununda ustu ortulmez ve bu sisteme artik koklu degisiklikler getirilir

En son edindigim bilgiye gore...calisma bakanligi mufettisleri olen madencileri hastanede yada ambulansta yada cikarildiktan sonra oldukleri yonunde gercegi yansitmayan raporlari olmus...tek sebebi destektn yoksun maasini dusurmek...bircok resimde videoda sedyedeki olu madenciye solunum maskesi takilip yasiyor izlenimi vermek...bi fotoda sedyedeki madencinin agzindaki solunum aparatinin plastik ucu BOS tu oksijen tupune bagli olsa anliycam...neden bunlar yapiliyor anlamis degilim...hayatta olmayan bir insan uzerinde oynama yapmak...

Üye
    arslan01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

2 ay oldu müfettişle görüşeli daha ne kadar bekliyeceğiz bilgisi olan varmı???????????***

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda bir süre söylemek mümkün değil. O kadar değişken ki! 3 ayda süreç tamamlanan da var 2 yılda tamamlanan da. Başvuru yaptığın sigorta müdürlüğüne gidip insaf sahibi bir memur bulmak ve sormak lazım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12