Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm mahmut.ilk duruşmamızdı mahkeme sgk dan kazayla ilgili raporları almış ve şahitlerin dinlenmesine karar vermiş 4 ay sonraya gün atmılş bukadar ilk duruşma....karşı tarafın avukatı biz iflasımızı vertik kazansanız ne alacaksınız gibi laflar etmiş benim avukata gelin anlasalım falan bizde hesap yapıp anlaşmaya gitmeyi düşünüyoz sormak isdediğin farsa sor ltfen dava bukadarcık..

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan mahkeme sgk dan hastanenin eksprizimleri almis yani vucutta ameliyat olusunu gosteren raporlarimi yoksa doktorun vermis oldugu istirahat raporlarinimi almis.hakan isverenin kaybedecegi miktari simdi avukati araciligiyla ogrenmis az miktarda mahkemeden siyrilmak istiyor.iflasimi vercegim diye blof yapiyor uyanik sende avukatinla gorus iyi bir fiyata anlas. İnşallah iyi bir fiyata anlasirsin.hakan şahitleri bir sonraki durusmada dinleyecek ve şahitleri senmi belirliyon yoksa kaza esnasinda yanindakilerini hakim mi cagiriyor cevap verirsen sevinirim

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben zaden bili yordum iflasını vereceğni 15 yıllık şirketin muhasebecisi yakınım.şahitleri biz belirliyoz onlar cağırıyor ve ya buluntukları il ilceden herhangibir savcılığa şahitliklerini yapıyolar aynı şirkette calışmaları bile yederli oluyor..yüzde 20 lik raporum vardı zaden onu almış birde şirkettin sgk na iş kazası gecırmiş olduğum tutanağı isdiyor mahkem.

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan senin ayaklarinda herhangi bir zorlanma aksama varmi benim iki ayak parcali femur kiriklari 7 ay oldu Allaha şükür gun gectikce iyiye dogru gidiyor.Benim senden sormak istedigim sonradan agri oluyormu ayaklarda birde sana ankaradan yuzde kac oran geldi.Allah hepimize saglik sihhat versin gecmis olsun

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mahmut ben calışa mıyorum devamlı ağrı şişlik oluyor ömür boyuta olacak ben deil 20 rapor bana göre yüzde 80 olması lazım 2 ayak kalkanus kırıkları topuklar da.taha yeni girdim heyete ne cıkacağını bekleyip görcem hicte umutum yok nedini sadece asisdan bakdı hic konuşdurmadı zorlan mesleğimi inşaatcı olduğumu söyledim ona ben yazarım doktorun dosyayı bağlar dedi bende sevintim cünkü dokdorum sakın mesleğini yapma yapamazsın söylüyordu bana ona göre ii bir sonuc yazması gerekirdi ne yazıkki o asisdan 2gün sonra doktorumu aradığımda sonucları ona deilde başka doktora onaylatmış pisikolejim cok bozuldu hicmi hic ilgilenmediler ne yapacaklarınıda tam olarak bilmiyolar sanki öylebir durum var umutum yok bekleyecem ihtiraz edecem öyle gözüküyor..

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yürügün zaman mı agri sislik yapiyor yoksa coksa zorladigin zaman mi yururken aksama oluyormu? Acaba diyorum kaplicalar iyi gelirmi ayak kiriklarina hic sormadim doktara senin bir bilgin varmi Hakan bu konuda.yas kac yasin gencse İnşallah bende sende ve butun is kazasi gecirmis kardeslerimde erken zamanda iyi olur. Cevabini bekliyorum

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaş 37 yürürdüğüm zaman zorlama oldumu aşırı derecede ağrı şiş oluyor evet aksamada var bilmiyorum kaplıca falan iyi gelirmi gelsede gitme şansım yok bakalım ne olur..

Üye
    insaatci Avatarı

Gerçek Adı
    mahmut
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan benim yas 36 sen simdi daha iyi bilirsin ssk nin hastane doktorlarini bana iki ayakta parcali femur kiriklari iki ayakta platinler vidalar var belimde L3 vertabre kirigi riskli bolgede oldugu icin ameliyat olmadi korse taktim doktorlar yuzde kac oran verirler tahminen cok sacma bir soru sordum sana ama bende senin gibi insaatci oldugum icin sen simdi benden once is kazasi gecirmissin arastirma yapmissindir belki bilgin vardir diye dusundum.25 gunluk istirahat raporum kaldi bittikten sonra surekli is gorememezlik icin basvuru yapacam bakalim nasil olacak hayirlisi diyelim. Hakan senden cevap bekliyorum ha bu arada isverenle anlastimmi

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Istanbul sgim beşiktaş sgm giden evrak servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
    2 22.12.2014 istanbul sgim beşiktaş sgm giden evrak servisine zimmetten çıkarıldı
    3 23.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine taahhütlü gön. üzere işlendi
    4 23.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çıkarıldı
    5 29.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-1 elden sevk edilmek üzere işlendi
    6 29.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlık sgm sağlık kurulu büro işlemleri servisi-1 zimmetten çıkarıldı
    7 02.04.2015 ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
    8 02.04.2015 ankara sgim kocatepe sağlık sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çıkarıldı
    9 03.04.2015 istanbul sgim beşiktaş sgm gelen evrak servisine taahhütlü gön. üzere işlendi
    10 06.04.2015 istanbul sgim beşiktaş sgm gelen evrak servisine zimmetten çıkarıldı
    11 10.04.2015 istanbul sgim beşiktaş sgm hastalık servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
    12 10.04.2015 istanbul sgim beşiktaş sgm hastalık servisine zimmetten çıkarıldı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

@gülağa

sigorta müdürlüğüne şahsen gidip sorun bence. Bu ifadelerden sürece dair bir şey anlaşılmıyor.

Üye
    arslan01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Hakan bey burdan anlaşılan
    senin ''dosyan'' şuan Beşiktaş SGK'da hastalık servisinde.
    malüliyet oranın ve kusur oranın bellimi?

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb ankaradan evet yüzde 21 cıktı şuan sağlık kurulu nufettişliğindeymiş öğrendiğim kadarıyla 2 ay falan surermiş taha abi

Üye
    gülağa Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrblar bugün uzun bir bekleyiş sonunda sürekli iş göremezlik gelirim bağlandı.Öncelikle bülent beye ve yardımcı olan arkadaşlara cok teşekkür ederim bu site sayesınte bilgilendim tşkrler...

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ne kadar maaş bağlandı Kardesim 21 ropora

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gülağa

Hayırlı olsun Hakan. Sürecin olumlu sonuçlanmasına sevindim.

Ne kadar gelir bağlandı?

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon