Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zaman1982 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim öney
    Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı cumalar...

şimdi benim bi sorum olucak 2005 te iş kazası geçirdim sağayağım dondurma ameliyatı geçirdi ve mukabilin de maaş bağlandı yüzde 46.5 kusur verdiler ve şuanda sol ayağımda aynı ameliyatı geçirdi sigortaya dilekçe verdim maaşımın yükselmesi için biz haber veririz dediler şuan 800 tl alıyorum kusur oranı aynı gelirse yüzde 90 sı geçecek bu kusur oranlarına mı göre maaş artışı oluyor... Bilgisi olan varsa yaza bilir teşekkürler

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sürekli işgörememezlik geliri kusura göre değil son aldığın maaşa göre hesaplanıyor. eğer bakıma muhtaçlık durumu yoksa maaşının %70 ni bağlarlar bakıma muhtaç ise %100 nü bağlarlar

http://www.sgk.gov.tr/wps/wcm/connec...df?MOD=AJPERES bu adresten bakabilirsin

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    2

Geçmiş olsun, ayak bileğinizimi dondurdunuz yoksa dizinizimi, %46 iyi vermişler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

"kusur oranı" derken işgücü kaybı oranını mı kastediyorsunuz? Öyleyse, evet, eğer iş kazası sonucu oluşan işgücü kaybı zaman içinde artmışsa, alığınız sürekli iş göremezlik gelirinin artttırılması lazım. Bunun için sigorta müdürlüğüne başvuru yapmalısınız

Üye
    zaman1982 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim öney
    Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar 2005 te elektirik çarpma sonucu 8 metreden düştüm işkazası tabi mükablinde sağ ayağım 2006 da dondurma ameliyatı geçirdim 2007 de maaş bağladılar kusur oranım ozaman yüzde 46,02 şuan 805 tl alıyorum..bukadarını anlatabildimmi şimdi 2005 tekidüşme sonucu sol ayağımdaki kemikler parçalanmış ve doktorum semih akkaya bi 10 sene gider ve sol ayağında aynı dondurma ameliyatı yapacaz dedi bende ağrılara dayanamayaraktan 06,01,2014 te ameliyata yattım çok şükür iyi geçti şimdi hastanede yatarken sgkya dilekçe yazdım sol ayağımda sakat kaldı geçirdiğim işkazası sonucu dedim bana bi evrak verip denizli pamukkale üni hastanesinde muayene ol dediler bende yaptım hepsini ve sgk evrak takibinden bugün baktım şöyle bişeyler vadı

Bu ne anlama geliyor evraklar gelmiş gitmiş sol ayağımda sağ ayağım gibi donduruldu ve kusur arttı şimdi neolacak maaş yükselirmi yazarsanız sevinirim herkese hayırlı günler hayırlı geceler akşamlar engüzel günler allah sizlere versin...

VARİDE NO : 2,019,378 VARİDE TARİHİ : 05.02.2014
    GELDİĞİ YER PAMUKKALE ÜNİVER. SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MER T.C. KİMLİK NO
    SİCİL NO : TAHSİS NO :
    ADI : İBRAHİM SOYADI :
    EVRAK NO : 2384 EVRAK TARİHİ : 28.01.2014
    EK SAYISI : 1 GİZLİ : Hayır
    GELİŞ ŞEKLİ : KURYE GELİŞ NUMARASI :
    KONUSU : DİĞER

1 05.02.2014 DENİZLİ SGİM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 05.02.2014 DENİZLİ SGİM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    3 11.02.2014 DENİZLİ SGİM DESTEK HİZMETLERİ-2 (GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    4 11.02.2014 DENİZLİ SGİM DESTEK HİZMETLERİ-2 (GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    5 11.02.2014 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
    6 11.02.2014 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    7 12.02.2014 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    8 12.02.2014 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI

BU KONULARLA İLGİLİ BİLEN VARSA YZARMISINIZ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bu bildirimlerden bir şey anlaşılmıyor. Size yazılı olarak bir yanıt gelir mutlaka.

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dosya halen ankara yüksek sağlık kurulunda gözüküyo bu yeni çıkan emeklilik yasasından iyice cıvıttılar eskiden 1 ay olmadan karara bağlanıyordu ama şimdi allah yardımcımız olsun şansın varsa 3 ay da sonuçlanır şansın yoksa benimki gibi 13 ayda sonuçlanır. geçmiş olsun