Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    d_iskender Avatarı

Gerçek Adı
    iskender
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara- Çiğdem Mah.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    01.05.2008 tarihinde sürekli iş göremezlik ve malulen emeklilik için başvurdum. 29.12.2008 tarihinde Ankara Malulluk daire başkanliğinca %100 oraninda çalişma iş gücü kaybi vererek sağlık raporumu Çankiri SGK na gönderdi. Bugün elime Sosyal Sigortalar Kurumu aylık/gelir bağlama karari geldi. Yasa Maddesi 506-19 olarak gösteriliyor. Tahsis nosu 81.......başliyor.

Sanirim bu gelen sürekli iş göremezlik ayliği. Malulen emeklilikle ilgili birşey yok. Şimdi bilen ve ikisindende (sürekli iş göremezlik ve malulen emeklilik) maaş alan arkadaşlara sorum var. İki maaşida ayri ayri mi aliyorsunuz? Yoksa sonradan birleştiriliyor mu?

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler....

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun bende sen gibi iş kazası geçirdim önce iş görem geliyor sonra malüllük dendi bende sen gibiyim mahsuru yoksa sana gelen maaş bildiriminde maaş bağ % kaç ve ne kadar gelir bağlandı ayrıca evde bakım aylığı alıyormusun

Üye
    d_iskender Avatarı

Gerçek Adı
    iskender
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara- Çiğdem Mah.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bana gelen maaş bildirimde aylik bağ. orani 70 ve gelir olarakta 785 TL olarak bildirildi. Ayrica Sürekli işg. derecesi 100 ve Bakima Muhtaç mi? Evet şeklinde yaziyor. Evde bakim ayliği almiyorum...