Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erdiyano Avatarı

Gerçek Adı
    erdi özkaya
    Son Giriş
    22.11-2013
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam ben bundan bir ay önce bursa da çalıştığım fabrikanın punto makinasında sol el işaret parmağımı sıkıştırdım parmağında kırıklar ve ezilmeye bağlı sinir kesikleri oluştu kaza çalıştığım fabrikada press bölümünde çalışmaktaydım fakat adam o bölümde fazla olunca beni 1 günlüğüne eğtimini almadığım punto makinasına verdiler ben başımdaki kişilere bu işi daha önce yapmadığımı ve pedal lı pres hiç kulanmadığımı belirtme me rağmen beni orda görevlendirdiler ve bu kaza başıma geldi 1 amilyat geçirdim ve his kaybı ve sekil bozukluğu ve hareketsiz kalacağı söylendi bende bunun üzerine şikayetçi oldum adli tıp 6 kadameli olan değerlirmeden bana teşhis olarak 3. dereceyi verdi ben bu davadan ne alırım yada ne kaybederim lütfen bana yardımcı olun hasar kalıcı olacak yorumunuzu bekliyorum saygılarımla

Üye
    tazminathukukçusu Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

şirketınıze maddı ve manevıtazmınat davası aın kusur sırkette gıbı gorunuyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence de bir tazminat hakkınız doğmuş görünüyor.