Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blackstyx Avatarı

Son Giriş
    14.11-2013
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilk önce merhaba arkadaşlar hepinize geçmiş olsun
    benim sorum ise : yaşım şu anda 32 ben büyük bir şirkette çalışıyorum 2008 yılında yılında geçirdiğim iş kazası sonucu sol bacagımdaki femur başı kırığı sonucu ameliyat oldum yaklaşım 4,5 ay evde dinlendim bunun sonucu olarak bacagıma 3 adet civi taklıdı femur başına
    kazadan sonra tam kemik ölçümüne girdim kemik başının beslendiği ortaya çıktı az bir kayıpla
    şu anda ise sol bacagım diğer bacaktan gözle görülür oranla ince oturdugum zaman farkediliyor

size sorum ise ben bu kaza sonucu heyete başvursam iş gücü kaybı adı altında yüzdesi olan bir rapor alabilirmiyim alsam ne kadar alabilirim ,bunun sormamın nedeni ise şirketimizin bize sağladığı işe girmeden önce sağlıklı olduğun için ,iş başı yaptıktan sonra geçirecegin her hangi bir ağır rahatsızlık sonucu bu rapor oranında sağlık yardımı yapıyor
    ben acaba bu raporu alablirimiyim ??

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iş kazası raporu tutludumu. kazanın iş kazası olduğunu ispatlayabilirmisin.eğer ispatlayabiliyorsan zaten %10 dan sonrasına devlet maaş bağlıyor tahminime göre sende %39 alabilirsin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oluşan hasarın ne derece hareket kısıtlılığına yol açtığı önemli. Bunu da ancak doktorlar söyleyebilir. Buradan yorum yapmak mümkün değil diye düşünüyorum