Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yusuf 45 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sellam ben gecen yıl iş kazası gecerdim ayağım tendom yaralanması oldu icine vida gömdüler şimdi ayaklarım tam cefiremiyorm deri naklide oldum sonra ayagımda sürekli ağrı var gün sono şişiyor
    memg cektirdim sinir hasarı da varmiş kronıkleşmiş 3 ay önece iş göremezli icin baş vurdum doktorlat maluyet var diye yazdılar ama dozyada sınirir taribi yok ben yüzde kacdavacı olsam tazminat alırmıyım

Üye
    NZL Avatarı

Son Giriş
    31.01-2014
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İş kazasında maluliyet oranı tazminatın bedelini etkiler. tazminat davasını açmanıza engel olmaz

Üye
    emine1 Avatarı

Gerçek Adı
    emine
    Son Giriş
    29.11-2013
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iş görememezlik oranınınz %1 olsa bile tazminat hakkınız oluyor

Üye
    yusuf 45 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamada kazayı tam ayak bileğinden yaotım 15 santimlik acılma oldu kemi icine vida koydular 11 ay raporlu kaldaım ayağımı tam oynatamıyorum öbür ayk gibi deri naklide oldu m yüzde kac alırım malulyet bide sinir hazırı var sürekli ağrı var gün sonında şişyor malulkyete başvurdugumda dosyada sinir hazırı yok nasıl eklerim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

İş gücü kaybı oranı belirlensin, eğer düşük olursa, itiraz edersin... Şu anda sanmıyorum ki araya girip "şunu da ekleyelim" diyebilesiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yusuf 45 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey bana cevap yazmadunız bülent bey 3 ay oldu dosyayı vereli kac ayda belirnerir iş gücü kaybı bide heyet maluyet var yaz dı yüzde kac alırım ayağı tam hareket edemiyoıru tam bilektet yaralandı deri naklı oldu icine vida koydular

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İş kazası durumunda süreç 6 ay 1 sene sürebiliyor. Sigorta müdürlüğündeki yoğunluğa bağlı bir durum. 3 ay iyi bir süre. Sigorta müdürlüğüne gidip sormanızı öneriririm.

Hangi oranda işgücü kaybı olacağını bilemiyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...