Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamun aleykum

ben 2011de gecirmis oldugum is kazasi sonucu t3 t4 seviyesinden sandalyeye bagli olarak felc kaldim
    is yerim yoktu serbes olarak calisan biriydim insaatin sahibi bana dava acmis is kazasi maasi baglndiydi 1200 tl aliyodum
    is kazasi tavasinida karsi taraf kazandi bugun

benim ogrdnmek istedigim davayi kaybettim ama is kazasi maasim kesilirmi ve bu zamana kadar verdikleri maasi devlet benden faiziyle geri alirmi

yazacaginiz cevaba simdiden tesekkur ederim arkadaslar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

@davut demirtas1

Böyle bir ihtimal yok.

İşyeri sahibi size ne diye dava açtı?

Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamun aleykum arkadaşlarım abilerim

ben 2011de gecirmiştim iş kazası bildiğiniz gibi ama kaza gecirdigim yerin sahibi bana dava acmis mahkemelik olduk vebenim calistigim yer isyeri adamda isveren sayilmadi %60 kusuru olan ev sahibi yargidan gelen kararla % 100 beni kusurlu buldu
    ben is kazasi maasi aliyodum kesilecekmi kople
    birde bu zamana kadar verdikleri maasi geri alirlarmi malulen ayligim 300 tlnin altinda is kazasi kesilirse malul yukselirmi yukselirse nekadar olur

kaza yaptigim yerde isveren ben gozuktum kararla hicbi hakta talep edemedim ustune birde sgk 9bin kusur bana skortasiz isci calistirmaktan ceza yazdi yaptigimiz kazaylada kalmadik birde borclu ciktik
    %97 raporum var bu kazayaptigim evden yani yarbaydan hicbi tazminat veya agir englli kaldigim icin hicbi para alamazmiyim 2 cocuk 4 caniz sgknin bana verdigi cezalari kapatacak kadarda alsam yeter vereceginiz cevaba simdiden tesekkur ederim

Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Búlent bey işyeri sahibi ne sgk cok ceza yazmı davut demirtaş benim iscim degildir davut demirtasin isyeri bu isyerine calistirdigi arabasi ve 4 tane elemani var davut demirtas benim iscim deyil diye arabamin isyefinin resmini cekmis acmis davayi araba benim uzerime isyeri mehmet karasoydiye brinin uzerine isyerinin adi demirtaşlar benim soy ismim ama hicbu kurumda kşede vergi vs kayitli biseyim yok sagdece arabam vardi baska biyerde biseyim yokken isveren ben oldum ve ceza yedim 22-12-2015 de

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri