Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    facess12 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mahkeme maluliyet oranı için sağlık kuruluna sevk etti septik kırık teşhisi koydular puan cikarmi ve sgk bazı arkadaşlar yazıyor para yatiriyor diye nereye bakmam lazım ve ne zaman mahkemem bu milliyet oranı belli olup mahkemeye sununca hesap bilir kişisini gidermi .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Septik kırık için ne oran verilir bilemiyorum.

Maaş dedikleri iş kazası sonucu ödenen geçici iş göremezlik geliridir. Bunun için iş kazasının tespit edilmiş olması lazım. Anladığım kadarıyla henüz sizin iş kazası olduğuna dair bir tespit yok?

Üye
    facess12 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bulet bey aynı gun tutanak tutuldu iş kazası dıye mahkeme son asamasına geldı .

sgk iş gücü kaybına yolladı ben ank de olduğum için elden takıp edıyorum septık kkırık teshisi koydular acaba pıan cıkarmı tedavı oldugum hastane yuzde on vermıstı ve sgk arkadasların yzazılarında okuduğum kadar para yatırıyor mahkeme esnasında o ne parası banada yatarmı veya mahkemeyı etkılermı bu is gucu puannımda gıdınce bılır kısıye yollarmı mahkeme cunkı mufetdıs ropıru tamam mufetdıs raporuda blıir kısısıden geldı karsı 90 suclu cıktı sahıtler dınlendi kendi hastahanem yuzde 10 verdi iş gucude gelcek onumuzdekı ay gerıye ne kaldı bılmıyorum evrak takıpı nerden bakıyorduk bulamuyorum e devlettenmı kaza 4 yıl oldu o tarıhten berımı hesaplayacaklar tesekkur ederım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

İş kazasından bu yana çalışamadığın (raporlu olduğun) süreler boyunca SGK geçici iş göremezlik geliri öder. Ya çalışırken maaş aldığın banka hesabına yatar para ya da Ziraat Bankası eliyle TC kimlik numarana (www.turkiye.gov.tr adresinden görebilirsin)

Üye
    kobra3452 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bağcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

facess, kardeş ben 2005 te iş kazası geçirdim %41 sürekli işgörememezlik raporum var 760tl işgörememezlik ödeneği alıyorum.mahkeme sürecine gelirsek çok meşakatli bir iş sabırsız olmamak gerekiyor.sgk müfettişi %15 kusur bana verdi %85 işverene verdi,mahkemem 6 sene sürdü yinede bitmedi dosya yargıtaya gitti, işveren anlaşalım dedi,bizde anlaştık 180.000tl aldım 60.000tl sini avukata verdim,iş kazası davalarında avukatın çok iyi olacak.benim arkadaşın kolu koptu işveren iflas gösterdi hiç bişi alamadı.işkazasında dosyalar sürekli bilirkişiye gidip gelir.bu arada 80tl deyip geçme ben 225 tl ile başladım şuan 760 tl alıyorum.tazminatın hesaplamasına gelince o sene asgari ücret nekadarsa onun üzerinden hesaplanıyor,60yaşına kadar ömür biçiyolar bu şekilde devam ediyo ,senin anlican bayağı beklicen.

Üye
    facess12 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iş gücü kaybim sgk tarafından yüzde sıfır çıktı mufetdis raporu yüzde 90 iş yerine verdi hastanede doktor muayene eden ve ptöreniimi ayak diken doktor yüzde on verdi bu durumda mahkeme nasıl bir sonuç alır bilir kişi ye gitti nasıl hesaplar veya hiç hesaplamazmi herşey iş gücu veya maliluyet oranına goremi hesaplanıyor mufetdis ve hastane dokdorunun yüzde on verisi birşey ifade etmiyormu teşekkürler cevap yazarsaniz .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sürekli iş göremezlik geliri açısından her şey işgücü kaybı oranına bağlıdır evet.

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    exelans;

exelans iş kazası diyor. engelli raporu demiyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12