Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pomak4141 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin güçlü
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben 1998 yılından beri aynı iş yerinde çalışıyorum. 2006 yılında İst.meslek hastalıkları hastanesinde mesleki C-1,a-silikoziz p 1/0 teşhis i kondu. fakat raporuma her hangi bir derece konmadı. maluliyet bırakmamıştır diyor.
    fakat bu rapor doğrultusunda iş veren iki kez benim bölümümü değiştirdi ve maaşımı da üç kez düşürdü
    bu geçen 7 yıl içerisinde benim yaklaşık 10 bin TL maddi kaybım var manevi kaybım ona keza ve artık piskolejim de bozulmaya başladı

bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olun ben bu raporuma nasıl derece koy dura bilirim ben bu işin içinden nasıl çıkarım bana yardım edin.Saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Meslek hastalığı hastanesine yeniden başvurup yeniden işgücü kaybı oranı tespiti talebinde bulunacaksınız. Raporda oran belirtilmezse, igücü kaybına yol açmadığı söylenirse, bir hal elde edemezsiniz maalesef.

Maaşınzın düşürülmesini anlamadım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    pomak4141 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin güçlü
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba verdiginiz bilgi için teşekkür ederim benim maaş düşürülmesi bölüm değişiminden sonraları oldu.(basit kolay iş yaptıhım icin miş )ben madurrm ama ben hakkımı nasıl geri alırım onu bilmyorum.

Merhaba arkadaşlar ben p 1/1 silikoz meslek hastasıyım raporumda maluliyet oranı yok ama ben bu raporla işverene maddi ve manevi tazminat davası açabilir miyim? Bu konuda bana yardımcı olacak bir iş mahkemesi avukatı var mı?saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Dava açabilirsiniz, ama burada tazminatı belirleyecek olan şey meslek hastalığı sonucu oluşan işgücü kaybı oranıdır. Bu tespit yoksa veya oran düşükse, tazminat da o nispette düşük olacaktır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    pomak4141 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin güçlü
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben p1/1 silikozis meslek hastasıyım raporlarım ankara ya gitti oran belirlenecek% kaç oran verirler acaba bilgisi olan var mı yorumlarınızı bekliyorum sağlık ve saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maluliyeti sağlayacak % 60 ve üzeri oran verilir büyük olasılıklar