Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat_43 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    20 nisan 2010 da işitme kaybından ötürü sgk ya müracat ettim. beni ankara meslek hastalıkları hastanesine sevk ettiler. yapılan işitme testlerinde saf ses odyo sağ 45-42db sol 65-62db işitme kaybı tesbit edildi ve müfettiş gelmesi için beni gönderdiler
    müfettiş geldi gitti ve beni yeniden ankaraya gönderdiler. ankaradan bana bilateral sensorinöral işitme kaybı raporu verildi. sgk bu raporları ankara sgim kocatepe saglık sgm destek hizmetleri -1 servisine gönderdi
    20 nisan2013 de benim cep tlf numarama mesaj geldi işlemlerinizle ilgili görüşmek için emeklilik servisimize müracatınız gerek mektedir diye
    sgk ya gittigim de bana bir tane form verdiler isim soyisim ve ssk numaram tc ve ev adresimle ilgili ve bana size bilgi veririz siz gidin dediler

acaba raporlarım olumlumu olumsuzmu geldi

aynı gün evrak takip ettiğimiz yere 22.04.2013 İŞKAZASI TAHSİS TALEBİ
    1 22.04.2013 KÜTAHYA SGİM EMEKLİLİK İŞLEMLERİ SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 22.04.2013 KÜTAHYA SGİM EMEKLİLİK İŞLEMLERİ SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI

şunu girmişler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bu yazılanlardan bir sonuç anlaşılmıyor. Ama raporunuz olumlu olduğuna göre süreç de olumlu sonuçlanacaktır
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    murat_43 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cevapınız için teşekkür ederim ankara kocatepe saglık kurulunu aradığımda bana olumlu %33 rapor verildigini söylediler 170 i aradım bana bu raporlarımla ilğili bilği verilmiyecekmi diye 3 iş günü sora haber veririz dediler ertesi ğün başvurunuz sonuclanmıştır detaylı bilği almak için arayın diye mesaj geldi bende aradım in celeme aşamasında olduğunu söylediler sana bitince haber gelir dediler inşallah biter artık ya 3 şenedir uğraştırıyorlar beni cevaplarınız için şimdiden teşekkür