Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ertugrul_79 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba..

İş makinesi teknisyeniydim, 2010 yılının başında makine üstünden kafa üstü düşme sonucu ağır bir iş kazası geçirdim. 1,5 yıl raporlu kaldım kaza sonucu hayati tehlikem vardı 5 gün yoğun bakımda kaldım.
    Kazada kulak zarım patladı, bileğimin hareketli kemiklerinden bir kaçı dağıldı, en önemlisi beynim hasar gördü. Daha sonra 3 tane ameliyat geçirdim,

şu an fiziki görüntüde bir sorun yok ama beyin hasarı yüzünden epilepsi hastalığı kaldı, kulağımda % 50 duyma kaybı var ,kolumda ise hareket kaybı var bileğim tam bükülmüyor ve hiç çıkmıycak bir platin var, koku sinirlerim öldüğünden hiç koku almıyorum.
    Şu an eski işyerimde çalışıyorum ama epilepsi nöbetleri olduğundan kendi işimi yani teknisyenliği yapamıyorum. İş yerim şu ana kadar bütün tedavi masraflarımı karşıladı benim.

Ben kendimi anlattım sorum şudur;k urul bana yüzde kaç iş göremezlik verebilir bu durumda, ayrıca ben iş yerinden hiç bir talepte bulunmadım şimdiye kadar acaba böylesi doğru mu?

Yorumlarınızı bekliyorum...

Üye
    NZL Avatarı

Son Giriş
    31.01-2014
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meslekte beden gücü kaybınız söz konusu. Dolayısıyla dava açma hakkınız elbette var, maddi manevi tazminat talep edebilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

İş kzası tespiti yapılığ sürekili iş göremezlik geliri bağlanması için hiç başvuru yapmadınız mı? Bu önemli bir haktır, ben olsam asla vaz geçmem.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tazminathukukçusu Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    maddı manevı tazmınat davası acabılır malulıyetınız oranınmda tazmınat alırsınız