Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Parmaklar için ne kadar oran verileceği konusunda önceden bir bilgi edinebilirseniz, psikiyatriye gittiğinizde "bir şeyim yok" diyebilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese slmlar arkadaslar ıs kazasından sonra ıs veren benı sıgortadan cıkartabılıyormu provızyon sorgulamalarımda son 1 yıl ıcınde 30gun gss gon sayısı olmadıgı ıcın provızyon verılememıstır dıyor ama ben ıs kazası gecırdım ve raporum devam edıyor hastaneye gıttıgımde bana sorun cıkartırlarmı acaba bılgı verırsenız cok sevınırım sımdıden tesukkur ederım

herkese ıyı geceer benım bı sorum olucaktı ısgucu kaybının tespıtınde rapor almak ıcın hastaneye gıttıgımızde hangı bolumlere gıdıyoruz mesela benım sorunum ellımde butun bolumlere cıkacakmıyım

ıyı gunler arkadaslar ayın 23 unde konturolum var ve doktor bana calısabılır raporu verırse benım yapmam gereken nedır sıgortaya basvurmam gerekıyomu ıs gucu kaybımın tespıtı ıcın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Ne yaptınız Türker?

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ıyıgeceler bugun konturole gıttım ve doktoruuz calısabır raporu verdı sımdı ızlemem gereken yol nedır bılgılendırırsenız sedvınırım ben bu surece devam ederken sıze devamlı bılgı verıcegım
    ınsallah hak ettıgım ız seylerı alabılırız

tekrar ıyıgeceler sgkyı aradım ve benden
    1. savcılık evrakları
    2 terhıs belgesı
    3 ıse gırıs saglık raporu yoksa olmadıgını belırten bır dılekce
    4 hastaneye yatıs cık ve raporlarn tamamı
    5 olayı acıklayan acıklayıcı bır dılekce
    6 beyan tahaddut belgesı

ıstıyolar.

savcılık bu evrakları sahsa vermıyor kı nerden alıcvam ben bu evrakları

bılgısı olan var mı ozellıkle bulent bey sızden cvb beklıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sürekli iş göremezlik geliri almak için sigorta müdürlüğüne başvurdunuz. Doğru mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evt bulent bey basvurdum bundan sonrakı surec nasıl ılerlıycek bılemıyorum bana bu surecı hızlandırmak ıcın yapmam gereken ler hakkında bılgı verırsenız sevınırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Süreç yavaş işliyor bu iş kazası uygulamalarında. Evrakları teslim ettikten sonra ayda bir 170 numaralı telefondan ya da İş kazası maluliyet servisi 0312 415 0349 numaralı telefondan bilgi edinmeye çalışın

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur ederım bulent bey yanlız anlamadıgım konu benı ılk once rapor ıcın hastaneyemı sev edıcekler yoksa denetmenın gelmesını ve kusur oranlarının belırlenmesını mı beklıycez

ayrıca eklemeyı unuttum benım parmagım hala ıylesmedı yanı kırık kemıkler kaynamadı amelıyat eden doktorumuz yapılcak bısey olmadıgını soyluyor fakat ortabetı doktoru dondurulması gerektıgını soyluyor ben ıs goremezlıge basvurumu yaptım tekrar doktora gıdıp amalıyat olabılırmıyım suruc devam ederken aynı zamandada tedavıye devam edebılırmıyı

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende merak ediyorum süreç nasıl işliyor acaba sgk acaba kendisimi hastaneye gönderiyor yoksa daha önce hastenede alınmış olan raporumu geçerli kılar?

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese selamlar arkadaslar sgk ya sureklı ıs goremezlıkıcın bas vurdum ve bu arada balıkesır unıversıte hastanesıne muayne ıcın gıttım ve orda yıne ortabetı doktoru amelıyat olmam gerektıgını soyledı ve gun verıcek amelıyat ıcın kaynamayan kemıkler ıcın parmagımı dondurucaklarını soyledı daha oncekı doktorum ıyılestı bısey kalmamıs demıstı heralde gorus farklılıkları var tıpta bırı ıyılesmıs dıyo bırıde bu kemıkler hıc kaynamamıs dıyo bakalım nasıl olucak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sigorta müdürlüğü hastaneye sevk eder. Ama kendi başınıza hastaneden alacağınız rapor vs. her şey de önemli. Sonuçta iş kazasının yol açtığı işgücü kaybının ne kadar olduğunu gösteren her bilgi işe yarayacaktır.

Süreç devam ederken ameliyat olmak gerekiyorsa, olmak lazım tabii. Sonuçta sağlığın düzelmesinden önemli bir şey yok...

Üye
    dogusum Avatarı

Gerçek Adı
    turker
    Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese ıyıgeceler arkadaslar benım bır sorum olucaktı ıs kazası sonucu yaralanmıs ve tedavı gormekteydım ve 23.07.2013 tarıhınde raporum bıttı ve bende ıs verenle tartıstıgım ıcın ıse gıtmedım bugun ogrendıgım kadarıyla benım cıkısımı yapmıs boyle bır hakkı bulunuyormu ve benım ımzam olmadan nasıl cıkıs yapabılıyolar bılgısı olan varsa ve cvb verırse sevınırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kıdem ve ihbar tazminatınızı vererek -yasal bir gerekçeye de dayandırmak şartı ile- çıkışınızı verebilir işveren. Buna karşı işe dönme talebiyle dava açma hakkınız var.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12