Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halis çelik Avatarı

Gerçek Adı
    halis çelik
    Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben ssklı olarak çalışırken 2009 nisanında kansere yakalandım emeklime yaşça 1 yıl kala yüzde 80 çalışamaz raporu aldım 5750 günle emekli oldum 1 devlet hastahanesine gönderdiler 1 de ünüversite hastahanesine göndererek beni uğraştırdılar ama değişen bişe olmadı ileri evre teşisiyleyüzde 80 raporla emekli oldum bir kamu kurumundan emeli oldum bu kanser mesleki hastalık sayılırmı bilgisi olan varmı bunu nasıl nerden öğrenirim şu anda zaten 21.01.2010 maaşa bağlandım tabi simdi olsa hastalık derecem 1 evrede zor çıkar düzeldim uzun bir tedavi sonu

Üye
    görkemgönül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,ben de kanser tedavisi görüyorum kanserin meslek hastalığı sayılabilmesi için elinizdeki verilen raporda belirtilmiş olması gerekiyor belirtilmemiş ise sgk sizi yeniden rapor almanız için yönlendiriyor iş yerinize bilirkişi gönderiliyor

Üye
    halis çelik Avatarı

Gerçek Adı
    halis çelik
    Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle sizlere teşekür ederim cevabınızdan dolayı birde şunu söyliyim devletin iki kurumunda çalıştım ilki tekeldi son 3 senesinide milli eğitim de çalıştım mide kanserinide bununla ilişkilendireceklerini eğer ayrıntıları varsa uğraşmama değmez zaten şuan 1500 tl maaş alıyom buda bana yetiyor evim var 48 yaşındayım düzelirsem çalışırım güzel mesleklerim var elektrik elektronik işleriyle meşkul olurum

Üye
    görkemgönül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5510 sayılı yasanın 14. maddesinde gerekli koşullar bulunmaktadır. Yasanın 14. maddesinin 2. fıkrasına göre; sigortalının çalıştığı işten dolayı meslek hastalığına tutulduğunun,

1-Kurumca yetkilendirilen sağlık hizmeti sunucuları tarafından usulüne uygun olarak düzenlenen sağlık kurulu raporu ve dayanağı tıbbi belgelerin incelenmesi,

2-Kurumca gerekli görüldüğü hallerde işyerindeki çalışma şartlarını ve buna bağlı tıbbi sonuçlarını ortaya koyan denetim raporlarını ve gerekli diğer belgelerin incelenmesi sonucu Kurum Sağlık Kurulu tarafından tespit edilmesi zorunludur