Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntıdır:

"Engellilerin rahat etmesi için.Sandalyeden kurtulup ev içinde koltuk kullanması için. Tekerlekde takabiliriz. Tam tekerlekli sandalye özelliği kazanabilir.

Bir engelli yakını olarak kendim tasarladım . Engellilerin ev içinde rahat etmesi ve çiş sorunu için düşünülmüş bir koltuk. Arkadan lazımlık bölümü takılıp çıkarılabilen.Lazımlık üstü oturma bölümü deri kaplama normal yanlar kumaş. tekerlekli rahat hareket ettirilebilen sabitlenebilen. İdeal koltuk.

Engellilerin rahat etmesi için..

37127384rpi - Ev koltuğunu tekerlekli hale getirip satmak... "

Ev içi te rahat tekerlek de takılabilen engellilerin rahat etmes - Sahibinden Manuel Tekerlekli Sandalye sahibinden.com'da - 37127384

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu koltuğu tasarlayan arkadaşın yakınının kulanabileceği gibi bir koltuk olabilirde her sakatlığa uygun değil bence.. Ama yinede düşünmüş ya, gün boyu tekerlekli sandalyede oturmasın koltuktada otursun biraz demiş ya bu bile güzel birşey bana göre.. Keşke başkasına ihtiyaç duymadan kullanılabilecek özellikler de düşünseymiş koltuk için.. Koltuğu arkadan itmeye biri lazım herzaman..

Hem yeni bir buluşda değil ki.. Zaten var tekerlekli koltuklar tek fazlası lazımlığı..