Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umutsuz13 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya Ve Çevresi :)
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar kura yöntemiyle memurluk şartı konusunda acaba bilginiz var mı ? kura için baivuru nereye yapılıyor başvuru tarihi ve kura tarihini bilen arkadaşlar cevaplarsa tşk ederim

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umutsuz13;

İlköğretim Mezunları ( İlkokul ve Ortaokul ) ÖMSS Başvuru süreleri içeisinde Başvuru yapacaklar. ÖMSS Başvuru tarihi bugun açıklandı ve 20 ŞUBAT 2012 Tarihinde ÖMSS Başvuruları başlıyor.Sınav Klavuzu yayınlanmadığı için detayları daha bilemiyoruz. Ancak Sınava girmeden Noter Huzurunda KURA ile atanmayı bekleyeceklerdir ...

c) Kura, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 41 inci maddesine göre Devlet memuru olabilmek için aranan asgari eğitim şartını haiz eğitim veren kurumlardan mezun olan özürlülerden kamu kurum ve kuruluşlarına tercihlerine göre yerleştirileceklerin tespiti amacıyla noter huzurunda yapılır. Kura çekimini, kura için başvuruda bulunan adaylar da izleyebilir. ..

ÖMSS 'ye Başvuracak ilköğretim mezunları ilk etapta ÖMSS başvuru formunu doldurup diğer evraklar kimlik sağlık raporu sertifika ÖMSS başvuru bürölarına vereceklerdir daha sonra başvurunuz onaylandıktan bir süre sonra tercih kılavuzları yayınlanacaktır bu tercih kılavuzuna göre çalışmak istediğiniz kurumları kura başvuru belgesinde seçerek doldurup ilgili merkeze vermek suretiyle kuraya tabi olacaksınız.noter huzurunda bilgisayar ortamında yapılacak kura sonucu işe yerleştirileceksiniz ÖMSS için SINAV KLAVUZU daha yayınlanmadı, yayınlanmasını bekleyip cevaplara net olarak ulaşacağız...

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özkan kardeş helal olsun sana gerçekten seni kutluyorum her şey senin tahmin ettigin gibi devam ediyor epeydir senin yazılarını takip ediyorum allah gönlüne göre versin kutluyorum seni

Üye
    TheArtist Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    25.11-2015
    Saat
    08:19
    Yaşadığı Yer
    k.maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beyler ben ön lisans mezunuyum %88 özürlü ümü
    t varmı sizce

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    15.02-2017
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

29 nisanda yapılacak sınava ilk öğretimliler doğrudan katılabilirmi.ayrıca raporun veriliş amacı her hangi bir sorun teşkil edermi.yani 2022 için alınan raporun durumu ne olur..

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cask68 yukarıda umutsuz13 'e verdiğim cevabı okursanız ilköğretimli olanların durumu izah etmiş oldum..ÖMSS ye başvuru yapacaklar, ancak Sınava Girmeyip Noter Huzurunda KURA ile atanmayi bekleyeceklerdir..Raporun veriliş amacı durumu da ancak Sınav Klavuzu yayınlanınca netleşecektir.. Hangi Tarz Rapor Garantidir derseniz : Raporun Ark Sayfasında V. RAPORUN KULLANIM AMACI : İstihdam = Evet ya da X ile İşaretli olması iyidir.. Ayrıca Raporun Ön Yüzünde " Çalıştırılamayacağı İşlerin Niteliği " bölümüde dolu olması atanma sonrasında önemlidir diye düşünüyorum.. Ayrıca yeni rapoların arkasinda Kişinin Özür Grubu var ve işaretli olmalidir.. Tabi Sınav Klavuzunda Rapor Konusunda da maddeler olacaktir.. Ozellikle bu hafta içinde Sıkı Sıkıya takipte kalmakta fayda var..Saygılarımla..

buzluçay;
    buzluçay ALLAH RAZI OLSUN , duygu - düşünce ve hayır duaların için... Engelli Kardeşlerimize ufakta olsa bir katkım olması ve hayır dualarını almam bana yetiyor ...

Üye
    serhat92 Avatarı

Gerçek Adı
    SERHAT
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben maol yani mesleki açık ögretim lisesi web programcılığını okuyorum meslek oldugu için yüz yüze oluyor, ve ben bu okulu bitirdim yani yüz yüze kısmını ancak kredim tamamlanmasına ve diploma için yeterli kredim olmasına ragmen ortak dersleri vermem yada muaf olmam lazım sizce bende sınava mı giricem yoksa kura mı olucak %85 raporum var

murti_82
    Misafir Üye
    murti_82 Avatarı

ozkancey;

mrb peki biz ilk okul olarak nereye müracat etcez ki hangi belgeler razım

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

TheArtist;
    Ben de yüzde 88 eğerki raporunda çalışamaz diye bir ibare mevcut değilse elbetteki var....

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murti_82;
    murti_82 İlköğretim Mezunları ÖMSS'ye sadece başvuru yapacaklar, sınava girmeden KURA ile atanmaya çalışacaklardır.. Sınav Klavuzu yayınlanmadığı için şu anda hangi evraklar gereklidir, nereye başvuru yapılır netleşmedi.. 20 Şubat 2012 Tarihinde ÖMSS Başvurularının Başlangıcı olduğu açıklandı, ancak detay verilmedi.. ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi yi sıkı sıkıya takip edin, orada yayınlanacaktır...

serhat92;
    serhat92; Öncelikle bu Sorunun Net ve Kesin Olarak Cevabı; Sınav Klavuzu yayınlandığında belli olacaktır. Ancak önceki bazı sınavlarda yapılan uygulamalara göre bir yorum yapabiliyoruz.. Lise Son Sınıf öğrencileri okullarından alacakları " Dönem Sonunda Mezun Adayıdır " şeklinde bir Mezuniyet Belgesi Sıava başvurabileceklerini düşünüyoruz..Eğer bu şekilde kabul olmazsa, O zaman KURA ile Atanmaya Çalışacaklardır. Ancak bu cevaptaki tüm yorumların, Sınav Klavuzu yayınlandığında netleşeceğini tekrar altını çizerek söylüyorum. ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi adresini sıkı sıkıya takip edin, Sınav Klavuzu yayınlanınca Net cevaba ulaşabileceksiniz

Üye
    umutsuz13 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya Ve Çevresi :)
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kura cılar ne yapacak bırazda buna yonelırsenız sevınırım.

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne demek kura cılar bıraz ac sunu

Üye
    SaLiH53 Avatarı

Gerçek Adı
    Salih
    Son Giriş
    28.01-2017
    Saat
    20:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ben lise son sınıf terk bu yüzden lise tasdik name belgesi var elimde diploma yerine ilk öretim olarak gözüküyor kayıtlarda lise diplomasını almadım icin ben şimdi kurayamı katılcam sınavamı bilgisi olan varmı varsa yardımcı olabilirmi

Üye
    nurdane Avatarı

Gerçek Adı
    nurdane
    Son Giriş
    14.04-2016
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    FETHIYE/MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ortaokul mezunu mayısta demı basvurusu

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet mayısta arkadaşım 14 mayıs 25 mayıs aralarında olacak

Sayfa 1 / 2 12 SonSon