Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halildemirel Avatarı

Son Giriş
    03.08-2012
    Saat
    02:56
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2004 yılında % 45 raporum var aslını maliyeye gönderdim sakatlık indirimnden yararlanmak için 2006 dan önce oldugu için rapor geçersiz diyo aldığım hastane aslının aynısıdırlı raporumu alamıyorum yani
    2009 kadar bi şirkette bu şekilde vergi indirimi alarak çalıştım
    2011 yılında farklı bi şirkette işe başladım önceki vergi indirimi yazımla bu şirkette de vergi indiriminden yararlanıyorum maliye den öyle dediler ve bodroda sakatlık indirimi gözüküyo peki ben şimdi memurluk sınavını kazanırsam raporum yok elimde ama vergi indirimim var yani maliyeye göre özürlüyüm memur olmak için bu vergi indirimi yazısını mı isteyecekler maliyeden yoksa nasıl olacak bilgisi olan veya başına böyle bişey gelen arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim memur atanan arkadaşların başına gelmiştir mutlaka böyle bişey

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 2 hafta önce ozidayı aradım raporunuz eski de olsa kabul edilir dedi yalnız süreklidir ibaresi şartı olma kaydıyla .