Sayfa 4 / 21 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 314 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: alone63 Mesajı Gör
    herkese slm benim amca oglu geçen yıl sınava girerken kayıttaki memur yanlışlıkla lisans yazmış ama bizimki lise gittik söyledik adam bişey olmaz dedi sonra sınav günü geldi sınava girdi lisans soruları geldi.mecburi çözdü dünde bizim amca oğlunu aramışlar ataman yapılacak saglık müdürlügüne gel bizimkide demiş ben lise mezunuyum yanlış kayıt yapıldı ve gitmedi. ne yapması lazım bundan başkada yedekte kimse yokmuş katılım azmış.tşk
    oy oy oy Sultan'ım da yerleşmiş . hayırlı solun bakalım Sultan Bacı.. Rabbim sağlık mutluluk dolu bir memuriyet hayatı nasıp etsin ..

Üye
    hulya06 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar nerden öğreniyorsunuz ek atamayı

Üye
    dostbulamadim Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET ALİ
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar bende ek atamayı bekliyorum bir sorum olacak sınava girerken işitme ve konuşma yazılıydı bunu geç farkettim işitme sorunum var oranıda yazıyor ama benim buyuk problemim ayağımda ve pskoloji yazan yazı şöyle :Yürümeyi gerektirmeyen işlerde çalışabilir diye bana bundan dolayı sorun çıkarırlarmı

Üye
    alone63 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    26.05-2017
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mevlut_han10;
    konuyu tam olarak anlamadım sultan bacı kim? bu konu hakkında bilgisi olan varmı onu ögrenmek istemiştim daha henüz atama yapılmadı. çok zor görünüyor.

Üye
    dostbulamadim Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET ALİ
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

benim sorumun cevabını bilen yokmu lutfen yardım edin

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hülya hanım sağlık bakanlığının sitesinde ek yerleştirme ile ilgili her hangi bir açıklama varmı bilmiyorum ama il bazında değerlendirme yapılıp sıralamada en yüksek puan alan kişiye göre ek yerleştirme yapılıyor. Ben Tekirdağ ilinde sınava girmiştim ve iki kişi alınıyordu ve ben üçüncüydüm puan durumuna göre.geçen hafta aradılar ve böyle bir hakkım olduğunu söylediler ve yazışmayı başlattılar. ben şuan çalışıyorum ve bu hakkımdan feragat ediyorum şimdi dilekçemi yazıp hemen yolluycam. şimdi benden sonra sırada kim varsa ona hak doğuyor. Tekirdağ ilinde sağlık bakanlığının ek atamasını bekleyen arkadaş varsa ''ön lisans'' ben hakkımı devrediyorum...Hayırlısı olur inşallah bu yerşetirmeyi bekleyen herkese

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

lecebbüm sen neden istemiyorsun yada nerde çalışıyorsun ki hakkından feragat ediyorsun ?

Üye
    alone63 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    26.05-2017
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese selamlar arkadaşlar sizlereden bi fikir almak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var. saglık bakanlıgı sınavında burdaki memur arkadaş yanlışlıkla beni lisans olarak kaydımı yapmış.sınav günü ögrendim gittim bi sorun olmaz dediler sınavdada lisans soruları geldi bende mecbur yaptım.geçen hafta beni aradılar ataman yapıllacak evraklarını saglık bakanlıgına teslim et diye. evraklarımı teslim ettim orda tanıdık kişlerde vardı ellerinden geldigince yardımcı olmaya çalıştılar. dün bana haber geldi bu şekilde ataman yapılmaz sana bi yazı gönderilecek bune denlerden dolayı ataman olmadı diye. o yazıyı savcılıga ver kazanılmış hak oldugu için belki ataman olur. şimdi sizden ricam benim dilekçeye ne yazmam gerek nereye vermem gerek yardımcı olursanız sevinirim.

bu arada unuttum yazmayı ben lise mezunuyum

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

bence sen doğru olarak mezuniyetini doğru olarak işaretlemen şartıyla Mart ayında yapılacak Engelli sınavına hazırla kendini üzgünüm ama bu işten bir sonuç alamazsın.alsanda yargı filan derken en az 1 sene geçer halbuki engelli sınavına 4 ay var.

hataa ve hatta bu hata devlet kim yaptı demez yalan beyandan dolayı hakkında dava açılır paçayı kurtaramazsın.

Üye
    LECCEBÜM Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mevlüt bey ben Ege üniversitesi Rektörlüğünün açmış olduğu sınavlara katıldım ve kazandım 9 aydır bu kurumda çalışıyorum.İlk haber geldiğinde Tekirdağ kendi ilim olduğu için acabamı dedim düşündüm ama daha sonra vazgeçtim. Çalıştığım kurumdan çok memnunum gitmek istediğimde zaten bana muvafakat vereceklerini söylediler o yüzden düşünmüyorum...

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

lisans mezunu memur olarak atanan arkadaşlar unvan ve pozisyon olarak nasıl ve nerelerde çalışıyor?

Üye
    dostbulamadim Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET ALİ
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ACİLLLL:::: Selam arkadaşlar bende ek atamayı bekliyorum bir sorum olacak sınava girerken işitme ve konuşma yazılıydı bunu geç farkettim işitme sorunum var oranıda yazıyor ama benim buyuk problemim ayağımda ve pskoloji yazan yazı şöyle :Yürümeyi gerektirmeyen işlerde çalışabilir diye bana bundan dolayı sorun çıkarırlarmı

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

bir sıkınt olmaz zira atma işleminiz gerçekleşince raporunuzdaki ibare dikkate alınır. öğrenim düzeyi yanlış yazılmadıysa bir sıkıntı olmaz rahat olun

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Slmm arkadaşlar bende konya sağlık müdürlüğüne atandım ama geçen yıl meb de göreve bşladığım için bende hakkımdan feragat ettim sıradaki arkadaşa şimdiden hayrlı olsun yüce Rabbim ne büyüksün ben meb e atandığımda bu forma yazmıştım bir taneyi bulamazken şimdi bide sağlık bakanlığına atanırmışım diye 1 yıl aradan sonra bu haberi aldım çok şükür ki hiç bi emek boşa gitmiyor darısı sırada bekleyen tüm arkadaşlarıma inş. aeo...

Bu arada şunuda ekleyim beni telefonla aradılar hiç bi sitede ek atama sonucu açıklanmadı sanırım..

Üye
    gurdic Avatarı

Son Giriş
    24.02-2013
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar ben dün gittim ankaraya asıl listede olanlar yani 22 nci maddeye kalmayanlar haftaya başlayacaklar muhtemelen 22 nci maddeye kalanlar ise aynı puanı alan kişiler arasında inceleme yapılıp alınacak.mesela benim bulunduğum yere 2 kişi alınacak lise seviyesinde fakat 3 kişiyi çağırıyolar nedenide olurda 1 kişi giremezse o 3 üncü kişiye hak tanıyacaklar.bu kişileri en başta mezuniyet tarihine göre oda aynıysa yaş durumuna bakarak belirliyorlar...tabi bunlar önce olarlar yani mezuniyet tarihi en önce yaşıda en büyük olanlar öncelikli...bu 22 nci maddeye kalanlarıda yılbaşına kadar başlatmaya çalışacaklarmış ki maaşlarını alabilsinler.biliyorsunuz ki devlette işe başlamadan önce maaş veriliyo ve ondan sonra çalışmaya başlanıyo...atanan arkadaşlara hayırlısı olsun...

Sayfa 4 / 21 İlkİlk 1234567814 ... SonSon