Sayfa 20 / 23 İlkİlk ... 101617181920212223 SonSon
Toplam 335 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    okens Avatarı

Gerçek Adı
    Okan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kartal8360;

ilkokul ve ortaokul mezunlarını kurayla alacaklar sanırım.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

her sene bu şekil de bir duyuru yapıyorlar,geçen seneki açık kontenjanın personeli yerleştirildi mi acaba?merak ediyorum..........?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

sata sata herseyi ozellestirip kamunn elinde bisimi birakiyorlarda ozel soktor ile ise yerlestircekler allalem

Üye
    baran sertaç Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

külli yalan valla.. geçen yılki 38 boş kadro sözlerini tuttularmıki ,bu yıl 20 bin daha alacaklarmış

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her sene bir ortaya birşeyler atıyorlar bakalım bu sende 2o bin hakkımızda İNŞŞALLAH hayırlısı ney diyek onlar için nasılsa bir olay yok kendileri geçmiş kendi hayatlarını kurtarmışlar engelliyi fazla düşünmeselerde olur

Üye
    memet aga Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başvuru ne zaman olacak

Üye
    nazisam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    mersin /yenişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

memet aga;
    ve nereye yapılacak yani hangi kuruma başvuracagız ilk okul mezunu olarak ?

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

engelleli kadrolarının cogunda acıktan (torpilli) atanan saglam insanlar calışıyor malasef

Üye
    eseszeus Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban Yıldız
    Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba... Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum eğer paylaşıldıysa kusura bakmayın ama bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim... Ben 2010 yılında MEB'in düzenlediği sınavı kazanıp hizmetli kadrosundan bir okula atandım... Şimdi hizmetli kadrosundan memur kadrosuna geçmek istiyorum fakat bu konuda bir bilgim yok... Böyle bir sınav varmı? Varsa ne zaman yapılacak? Sınava başvurmak için yapmam gerekenler, izlemem gereken yol vs. yani anlıyacağınız bu konuda ne kadar bilginiz varsa esirgemezseniz sevinirim... Şimdiden çok teşekkürler, herkeze iyi akşamlar, saygılar...

Üye
    kadir27 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir27
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba %51 sürekli raporum var.lise son sınıf ögrencisiyim.2012 ömss sınavına girebilirmiyim..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

sınav marta gerilemiş bir ileri bir geri 2013de ancak yapılır bu sınav her halikurda haksızlık olacak sınavda niye tarih tam açıklanmaz bilmem herşey mükemmel hazırlansa bile ben mezun olalı 10 yıl olmuş geçen yıl mezun olan biriyle benim bilgim bir olamaz yeni mezunların bilgisi daha taze bunun ayrımınıda yaparak yeni mezun olanlara biraz daha kazık soru hazırlanması gerek bence

Üye
    yunus52 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus
    Son Giriş
    03.02-2014
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    ordu/FATSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni sınav yönetmeline göre yenden rapor isteniyor ya.bizim elimizdeki raporu heyete girmeden yeniletemeyizmi eski tarihin yarine yenitarih atılamazmı acaba

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kadir27;

kadir bey öncelikle ÖMSS ilk defa yapılacak bir sınav olduğu içinde bir cok konu belirsiz durumdadır. Önceki bazı sınavlarda şu şekilde uygulamalar yapıldığını biliyoruz : Okuldan alacağınız " Dönem Sonunda Mezun Adayıdır " şeklinde bir belge ile ÖMSS 'ye girme ihtimali olabilir. Bu yorum bana aittir, kesin bir bilgi değildir. Ancak bu durum şu sekilde olabilir :Sınav Klavuzu ( Sınav Yönetmeliği ) yayımlanınca bu sorunlarızın cevabını bulabileceksiniz.

Arkadaşlar Bakan Fatma ŞAHİN; katıldığı son iki toplantıda ÖMSS'nin Mart 2012 de yapılacağını ifade etmiştir. Sonucta Bakan'da bu bilgileri Bürokratlarından alıp, açıklama yapmaktadır. Bürokratları Bakan Fatma ŞAHİN'i yanıltıcı bilgi vereceklerini zannetmiyorum. 1 Nisan 2012'de YGS yapılacağı dikkate alınırsa ( OSYM Sınavı Düzenleyeceği yüksek ihtmal olduğuna göre, OSYM'nin Sınav Takvimine göre ), Bakan'da Mart 2012 diyorsa,kişisel yorumuma göre ÖMSS Mart Aynın ikinci yarısı gibi olur. Tahmini tarih soracak olursanız 25 Mart 2012 ( Benim Kişisel Fikrim ve Yorumumdur.. Bu tarih bilgisi herhangi bir yerden duyum vs degil, sadece benim Kişisel Tahminimdir, Kimseyi yanlış yönlendirmemek adına üstüne basa basa vurguluyorum. )..
    ÖMSS Kursu duzenlenmesi konusunda ise , Sınav Klavuzu yayımlanır yayımlanmaz, Sınav Konuları da belli olacağı icin, belli bir program doğrultusunda Kurs başlayacaktır. Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla , ona bağlı bulunan İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezleri Aracığıyla bir düzenleme yapılarak yaklaşık 2- 2,5 ay ÖMSS kursu yapılabilir. Sınav Klavuzum yayımlanmadan ÖMSS Kursu yapılması zaten mantıklı da değildir. Son olarak 2-3 ilde yapılan ÖMSS Kursları ise Gönüllü dernek ve kişilerin aracılığıyla yapılmaktadır . Örnek : Isparta , Şanlıurfa .. Bu gönüllü kurslarda anlatılanlarda biraz KPSS kurslarının konularını içermekte olduğu bilgileri gelmektedir. Örnek : Tarih Dersinde Türk İslam Tarihi anlatılması vs.
    ÖMSS Kursu açıklamasını, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Aylin ÇİFTÇİ yaptı. ÖMSS Kursu açıklaması 2 ayrı platformda yapıldı. Genel Müdürlük seviyesinde yapılan açıklama inanmalıyız ve güvenmeliyiz düşüncesindeyim.. Herşeyin İlki biraz sancılı olur. Onun icin Sabretmeliyiz ve KPSS Kitaplarından ya da YGS - LYS Kitaplarından Konu çalışmamız en uygunudur. ÖMSS Kursu zaten açılır - açılmaz sitelerden haber alınır. Arzu edilirse ilinizdeki İŞKUR ya da Halk Eğitim Merkezlerine telefonla sorabilirsiniz. Ancak şu anda bu iki kuruma da herhangi bir bilgi gelmiş değil. Ara ara telefon ederek sorulabilir.

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 2006 da alınan süreklidir raporu yenlenmez inşallah. Yenilettirirlerse dava açarım.Çünkü rapor çıkarttırmak için hastanelerde yoğunluk olacak ve insanlar başvuru tarihini geçirecekler. sürekli yazıyor. daha ne olsun. Bu sınavdan zaten ümidim yok ama yinede elimden geleni yapayım gerisi Allaha kalsın. Alınacak engellierin yarısı hazır zaten. Bellidir. Geçen yılda aynısı olmadımı.

Üye
    fatihhh Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    05.04-2012
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese gönlünce bir işe girmeyi yüce Allah tan dilerim.

Sayfa 20 / 23 İlkİlk ... 101617181920212223 SonSon