Sayfa 12 / 23 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
Toplam 335 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OnurR Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    10:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Rapor oranım %48

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

o zaman katılabilirsin sınava

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

% 52 rapor ile İşitme kaybım var açık öğretim lisesınde okumaktayım yakında yapılacak olan Özürlü kamu personel sınavları için herhangi bir yere kayıt

olmam yada basvuru yapmam gerekiyormu bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorum ilginiz için teşekkur ederim çalışmam gereken kitap yada kurs varmı

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar bende bu sınava girmek istiyorum benim raporum 2001 yılında almışım % 40 ve sürekli ibareli ve çalışabilir işkur aracılığıyla almıştım başvurabilirmiyim

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili ozkancey, % altındaki çalıştırılamayacağı işlerin niteliği bölümü boş,raporun kullanım amacı vergi indirimi.özür grubu kısmındada ortapedik olarak yazıyor.ınsallah bır daha rapor almak zorunda kalmam.bu raporum %42 olarak ankaraya gonderılmıstı ve vergı ındırımı hakkım onaylandı.

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kurum değişmk isteyenlerı kınıyorumm işin varken sınava gırıp mılletın hakkına gırmesen

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meister78 bazı kurumlar çalıştırılamayacağı iş alanları dolu olmasini istemektedirler. Sanirim ÖMSS ye girmende bir sorun cıkmayacaktır. Sınav Yönetmeliği yayımlandığında daha net olarak bu durumu öğrenicez. Umarim herhangi bir sorun yaşamassin.

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah bir sıkıntı olmas tek temennım bu...teşekkürler

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

aydın kardeşim benimde durumum seninle aynı bu yılın ilk ayında aldım bende vergi indirimi için raporumu yüzde 88 ve çalıştırılamayacağım alanlar kısmı ve çalışabilir notu düşülmemiş boş bırakılmış ancak ben dilekçe yazark itiraz edip o alanlarından doldurulmasını istiyeceğim....

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saolasın ibrahim kardeşim.eğer bir netice alırsan paylaşırsan sevinirim.illede yazması gerekiyorsa mecbur yazdıracagız tabıkı ama dılekceyle olması tabı daha kolay olur..aslında ben vergı ındırımı ıcın muracat ettıgımde rapordan 5 orjınal ornek ıstıyorum dıye hastaneye dılekçe verdım.bu orneklerıde dıger ıslemlerde kullanmak ıcın genel bır rapor yazılmasını veya ayrı ayrı belırtılmesını ıstemıstım dılekçemde.onlar bana 4 adet verdıler fakat malesef hepsınde vergı ındırımı yazıyor.

Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın özkancey ın yazdığı cevap;
    Arkadaşlar 29 KASIM 2011 itibariyle saat 14:15 civarında T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ( T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü) 'nün 0 312 229 55 22 dahili : 1002 'den yetkili biriyle görüşmem sonucunda aldığım bilgiler şu şekildedir: Genel Müdür Aylin ÇİFTÇİ'nin bahsettiği Ocak - Nisan 2012 arasinda yapilmasi planlanan ÖMSS Hazırlık Kurslarının çalışmalarının sürdüğünü , illerdeki kursları Halk Eğitim Merkezleri mi ? Yoksa Özel Kurslar mı ? düzenleyeceğinin henüz belli olmadığını ifade etmiştir. Bakanımız Fatma ŞAHİN'İN verdiği Nisan 2012 sınav tarihi hakkında ekstra bir tarih belli olmadiğini ve Devlet Personel Başkanlığı'nın Sınav Klavuzunu hazırladığını belirtmişlerdir.Ayrıca sınavı kimin yapacağı sorusuna ise muhtemelen OSYM olacaktır ifadelerini kullanmıştır. Yani Özet olarak genelde bizim bildiklerimiz dışında ekstra bir bilgi ya da yeni bir bilgi yoktur .. Saygılarımla ..

Üye
    yamaner1989 Avatarı

Gerçek Adı
    CAN
    Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    09:04
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kartal8360;
    kardeşim sen sanıyormusun ki çalışmakla bi yere yerleşirsin gerçi bu ayrı bi konu benim demek istediğimi anlamadın özürlüleri oyalıyorlar önceki senelerde 3 defa sınav yapılıyordu ama sene yok o yok bu derken koca bi sene geçti 2012 nisan ayına deniliyor tabi kesin bişe yok...ha bu arada Türkiye de her işte siyasetçiler vardır.

Üye
    mevce Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şafak pavey şimdi trt3 te izleyelim

Üye
    bist Avatarı

Gerçek Adı
    bist
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar, vakit buldukça siteyi takip etmeye çalışıyorum. Benim okulum daha bitmedi ama şimdiden iş telaşı başladı ve bende herkes gibi iyi bir işte çalışmak istiyorum. İktisat okuyorum, 3 sınıftayım. Bedensel engelliyim... Bana tavsiyede bulunur musunuz? Nisan 2012'deki sınava bende girmeli miyim? Sınavlar hakkında fikir sahibi olmak istiyorum.

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bist öncelikle ALLAH YARDIMCIN OLSUN .. Bedensel engelli olduğunu yazmışsın ancak Özürlü Sağlık Raporun Olup Olmadığın konusunda bir bilgi vermemişsin. % 40 ve üzeri Özürlü Raporun Varsa, Sürekli ise ( Süreli olduğu zaman her süre bitiminde kontrol gerektirir ) Mart 2012 ya da Nisan 2012 de yapılacak olan sınava girebilirsin. İktisat 3. sinif okuduğunu söylemişsin, bu sınava ancak lise mezunu statüsünde girebilirsin. Ancak 2014 te ki sinava mezun olursan Lisans mezunu statüsünden girebilirsin. ÖMSS ( Özürlü Memur Seçme SInavı ) ilk defa bu sene yapılacak bir sınav. Bir nevi Engelli KPSS gibi düşünmek lazım. Devlet Personel Başkanlığı'nın hazırlamakta Olduğu Sınav Klavuzu ( Sınav Yönetmeliği ) yayımlanmadan hic bir soruya net cevap veremiyoruz. Bildiğimiz şudur : Önceki Özürlü Personel Sınavlarında cıkan sorular ve konulara calismakta fayda var, boş gecirmemek lazım zamanı. Ayrıca bir acıklama daha şu vardı : Ocak - Nisan 2012 tarihleri arasinda 3 Aylık ÖMSS Hazırlık Kursu duzenleyeceklerini ifade ettiler, ancak herhangi bir gelisme yok . Beklemedeyiz.. Hic bir şeye kafayı takmadan ders calismak en mantıklısı.. Kadroymuş, atamaymış, kac kişi girecekmiş bence bunlarla uğraşmamak lazım.. bist bence sınava girmelisin, atanırsan da okumaya dewam edersin. Daha sonra yükselme imkanın olur düşüncesindeyim..Hem de senin icin 2014 te ki ÖMSS sınavına bir ön hazırlık olur düşüncesindeyim. Saygılarımla ..

Sayfa 12 / 23 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon