Sayfa 10 / 23 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 335 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    scottsdalebird;

peki sınavın tam olarak ne zaman olabileceği hakkında bilginiz var mı yoksa nisan ayında sınavın olmaması temmuz ayında mı yapılacak? netten yada çevreden bilginiz varsa.

Üye
    sunfungun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

world56;

bundan sonra buraya yazmıyorum birader, site adminlerine sor niye yazmadığımı

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Metinisa;

Kadroya kaç kişi alınacağına dair açıklama bekliyorsanız şayet daha çok beklersiniz...

Diğer Yorumculara;

KPSS sınavı yapılan örnek teşkil edecek bir ülkede (Türkiye) yaşıyoruz. Bu sınavın kriterlerinide göz önünde tutarsak farkındaysanız sınava belli bir süre kala veya sınav esnasında kurumların hangi ünvan ve kaç kişi alacaklarına dair herhangi bir bilgi verilmemekte olup; hatta sınav yapıldıktan 20-30 gün sonra hangi kurumun kaç kişi alacağını ve tercihlerin yapılacağı tarihler belirlenip açıklanıyor. ÖMSS de bu denli bir sınav olacağı için KPSS statüsü harfiyen uygulanacaktır diye düşünüyorum. Kısacası "KADROYA KAÇ KİŞİ ALINACAĞI; SINAV BAŞLAYIP BİTENE KADAR Kİ SÜREÇTE DEĞİL, SINAV YAPILIP BİTTİKTEN SONRA DA İLK 15-20 GÜNDE ANCA AÇIKLANIR" bilgilerinize...

Not: Herkese tavsiyem; sınavın ne zaman yapılacağı, kurumların kaç kişi alacağı, hangi kurumun ne kadar kişi alacağı ve hangi ünvan ile (memur, hizmetli, teknisyen vs.) kaç kişi alacağı gibi vs vs vesvese düşünceleri bırakıp ders çalışmalısınız... Boşuna birbirinize laf, söz edip kalp kırıyorsunuz. Çünkü bu tür istatistiklere bağlı kalıp ders çalışmayarak boşa zaman öldürüyorsunuz (ha ders çalışanlar vardır elbet ama bu kafanızda oluşan soru işaretcikleriyle pozitif düşüncenizi, plan programınızı, çalışma hevesinizi bile zamanla öldürebilir) ve bu size zamanı gelince zarar verebilir. Ve bu durumun farkında dahi olamazsınız veyahutta pişmanlık duyarsınız... Ders çalışmanız ümidiyle, başarılar diliyorum...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sagol göktürk kardeşim baba adamsın valla şuan uyumamamın sebebi lise son dönem 1 kaç dersim var onun için ugraşıyorum allah izin verirse ocakta bitircem tek ümidim,göktürk kardeşim haklı eger ki benim şu alttan lise dersleri olmasa valla sabahtan şu saate kadar ömss dersi çalışırım allah büyük hayırlısı nasibimizde varsa sınavlara inşallah kafamda soru işareti kalmdan girerim herkese saygılar özellikle de göktürk kardeşime..

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim kardeşim. Bende teşekkürlerimi sunuyorum...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Göktürk Kardeşim yine döktürmüşsün, güzel yazmışsın..Tebrik ederim.. Ben de Sınava kadar sabah 9 aksam 6 full calisiyorum.Seninle daha onceden konuştuğumuz gibi calisiyorum.. Bilgi olduğu zaman sınav tarihi imis, kac kisi alinacakmis, kac soru gelecekmis, vs hic onemi olmuyor bana gore de ..

Üye
    kadir27 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir27
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar.ömss(özürlü memur seçme sınavı )diye bir duyuru çıktı.ömss için sağlık raporu istiyorlar benimde %51 raporum var.06.04.2010 tarihind4e çıkardım raporumda sürekli yazıyor ben bu raporumu ömss,ye girecegim zaman versem bir sorun çıkarmı acama bilgilendirilirsem sevinirim...

Üye
    yamaner1989 Avatarı

Gerçek Adı
    CAN
    Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    09:04
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya varya nasıl özürlü raporu alırken 5-6 doktorun ellerindeyse hayatımız bu ömss işindede siyasetcilerin elinde bizi ne hale soktular be Allah huzur vermesin bunlara...

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

kartal8360;

sözlerini tutsalardı şimdiye sınav bitmiş olur du demi?

Üye
    aslan28 Avatarı

Gerçek Adı
    ATIL
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    mersin merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nisanda yapılan sınavda 2008 tarihli rapor geçerlimi

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özkancey;

Teşekkür ederim kardeşim. İzlediğin yol ve stratejide daimi şekilde başarılar diliyorum. Konuların içine fazla kasılma tez zamanda hecesin geçer ve sıkılırsın. Bir an önce bitir bol bol test çöz.

Kadir27;

Elinizde mevcut olan rapor geçerli olacaktır.

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fullmoongokturk kardeşim ALLAH Razı Olsun . Asıl ben teşekkür ederim. Konuları hızlı hızlı gecip sonundaki testleri de çözüyorum zaman zaman.. Dedigin gibi bir an önce konuları bitirip test çözmeye başlamak istiyorum. Ayrıca bir açıklama yapılmıştı 10 KASIM 2011'de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Aylin Çiftçi ÖMSS Kursları açılması hususunda , Ocak 2012 - Nisan 2012 aralığında, öyle bir kurs olursa onu da takip ediyorum ve kursa katılmak isterim.. Hakkımızda Hayırlısı Neyse O Olsun kardeşim ..

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba..bende 01/02/2011 tarıhınde vergi indirimi için şişli etfal hastanesinden %42 sürekli rapor aldım.acaba ömss için kullanabilirmiyim?yoksa raporun ustunde herhangı bır not yazmasımı gerekıyor bunun ıcın?

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meister78 16 Aralık 2010 tarihinden sonra alınan Özürlü Raporları Tüm Özürlü Haklarından faydalanabiliyor. Senin raporun da 1 Şubat 2011 de alındığına göre son Özürlülük Ölçütü Sınıflandırmasına göre düzenlenmiştir. Raporunun Arka Yüzünde V . RAPORUN KULLANIM AMACI kısmı var . O bölümde istihdam = Evet ise herhangi bir sorun olmaz. Ayrıca Raporun ön yüzünde sağ alt tarafta % nin altinda Çalıştırılamayacağı İş Alanları Bölümü de dolumudur, o bölümde ne yaziyor ? Bu dediklerim tamamsa herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Üye
    kenan0205 Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşler ben malatya devlet hastanesinden 1 hafta önce kişisel müracatla özürlü saglık kurulu raporu aldım ama özürlü kimlik kartı icin kullanıla bilir diyo raporda bu süreklidir %58 verdiler bu raporla ömss özürlü memur sınavına girebilirmiyim cevaplarsanız sevinirim kenan0205@hotmail.com adresinede mail atarsanız sevinirim

Sayfa 10 / 23 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon