Sayfa 7 / 21 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 315 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Asi prens,
    Siz ne iş yapıyorsunuz çok merak ediyorum ve çalışıyorsanız sizde istifa edin o zaman ben/biz istifa edersek kredi borcumu ödeyecek misin. Boş düşünceler içerisindesin çalışan memur bu sınava girer ve kimsede bir şey diyemez çünkü kanun diyor girer diye ve ben bu sınava gireceğim ve çok ta giren olacak bu böyle biline...
    Al sana bir örnek Meb geçen sınav da engelli hizmetli aldı 2000 kişi sor bakalım o 2000 kişiye nasıl şartlar altında çalışıyor hatta gel sen 1 hafta çalışta görelim 2.gün kaçacak delik ararsın...

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende onu diyorum zaten arkadaşım hakkım var kullanıyorum. Böyle bir hakkım olmasa kullanmam elbet.
    İllaki devlet işi olsun diyenlerden değilim hatta şimdiki aklım olsa devlet kurumumu aman aman hayatta işim olmaz ama bir kere bulaştık çıkamıyoruzda yoksa bilsemki eski özeldeki işime geri dönecem 1 dakika durmam devlet dairesinde.
    Kazanma konusunda yardımcı olamıcam. Ya çalışcaksın veya zeki olcaksın gündemi takip edip herşeyden haberin olcak ozaman belki çalışmadan kazanırsın.

lker;
    Ağzın bal damlasın abicim MEB mi aman aman Tarım ve köy işleri bakanlığı olsun MEB olmasın dışardan Devlet memurusun gelde gör bakalım o memurluk nasılmış
    Ben girecem isteyen istediğini yazabilir.
    Gerçekçi olmak gerekirse Memur olupta girenler olcak ve memur olanlar daha şanslı olcak gibi gözüküyor. İlk defa girenlerin biraz şansı azalcak. Ama ünivde okuyupta sınava girende çok var bu işler ülkemizde böyle malesef.
    Bana kalsa en kolay çözüm MEB deyse adam isteği durumunda başka kuruma sınavsız geçmesi

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    77
    Blog Mesajları
    4

çalışmadan, emek vermeden kazanılmaz, gerisi hikaye...

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker;

ben çalışıyorum ama özel sektörde çalışıyorum ben girmesin demiyorum ama yazıları yazarken daha dikkatli yazsak olmazmı acaba ilkerbey sizin enazından çalışabileceginiz bir işiniz var olmayanlar ne yapsın peki çalışıp borçlarızı yatırabiliyorsunuz peki çalışamayan nasıl yatıracak borçlarını ben nasıl çalışıyorum biliyonmu 3üncü aya girdik maaşlarımızı alamadık hala yani anlayacan senin çalıştıgın yerdeki gibi gününde maaş yatmıyor arkadaşım onunda değerini bilmek lazım dimi ama beni yanlış anlamınızıda istemem sadece şunu düşün ben çalışıyorum acaba çalışamayan kaçtane özürlü arkadaşımız var onlarıda düşünmek lazım dimi Meb de ne şartlarda çalışıyor diyorsun buda o kurumun hatası değilmi mail çekerek olanları bildirip düzeltelim arkadaşım.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Tartışmanın uzatmanın bir anlamı yok kimse kimseyi kırmasın ama ben bu sınava gireceğim ve 2000 MEB hizmetlisinin tamamı da girecek bu benim kendi fikrim kim ne derse desin. Bu mail ile iletişim tam bir fiyasko konumuz ile ilgili cevap bile vermiyorlar ki? hele bir de MEB de çalışan hizmetliler ve memurlar var ya insan yerine bile konmuyor. Gerçi bakanlığın adı da MÖB olmalı ? (Milli Öğretmen Bakanlığı)

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iskocyalim;

arkadaşım sana sınavda başarılar dilerim o zaman diyecek birşey yok inşallah kazanırsın. bu amca yada dayılarla olmuyordur oluyorsada ban hakkımı helal etmiyorum bana sende katılırsın herhalde dimi arkadaşım çünkü o kişiler senin benim hakkımı yemiş olmayacaklarmı haksızmıyım..

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana inan ben bu sınavlarda amca dayı olduğuna inanmıyorum. Öyle bişey olamaz
    Sen MEB sınavında atatürkün hangi tarihte doğdu diye sorulan soruya doğru cevap veremiyorsan kusura bakma bu soruya cevap veremıyenlerın acızlıgı sınav cok kolaydı hele hele unıv bıtırenler ıcın. amca dayı hıkaye kazanamayanların kendılerını avutmak için uydurduğu kuyruklu yalan

Sınav aynı seviyede olursa ben kazanırım o kadar bilgim var allaha şükür çalışmama bile gerek kalmaz. demek istediğim buydu

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iskocyalim;

Allah yolunu açık etsin arkadaşım

Üye
    BelginCan Avatarı

Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    19:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iskocyalim
    Sen insanları yargılayamazsın acızsın diye... Madem acızlıkten açıldı 2 üni bitirip güzel biyere giremiyen senin nasıl bi acızlığın var acaba?

Üye
    aykut1972 Avatarı

Gerçek Adı
    aykut
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    GÜZEL HATAY'IM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker abi size sonsuz katılıyorum ben endüsri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. elektrik teknisyeniyim. 16 yıl özelde çalıştım. geçen yıl hizmetli kadrosunda çalışmaya başladım. ancak benim amacım mesleğimde çalışmak. inşallah sınav açılırda, elektrikci kadrosunda çalışırım. böyle daha verimli olacağımı sanıyorum. bir yarış varsa hepimiz katılalım. ama yükselmeye.....

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kusura bakma seçme şansım yoktu olaydı inan MEB e girmezdim.
    Atatürkün doğum tarihini bilmeyen acizdir kusura bakma ilkokulda 5 sene kafana enjekte ediyorlar atatürkü.zahmet olcak ama atatürkün hayatını açta oku aciz olamamak için. Orda Benzetme yaptım sınav çok kolaydı anlayamamışsın.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Meb Sınav Başvuru Süresi : 26/04/2010- 21/05/2010 tarihleri arasında yapılmış , bir hafta uzatma uygulanmıştır. Sınavı EĞİTEK Kurumu yapmıştır.

Şimdi Gelelim Devlet Memurluğuna Alınma Şartlarını Düzenleyen Yönetmelik Ne Zaman Çıkmış > 3 Eylül 2010 CUMA Tarihinde.

GEÇİCİ MADDE 1- Bu maddenin yayımı tarihinden önce kamu kurum ve kuruluşları tarafından başlatılan özürlü memur alımlarından sınav başvuru süresi sona erenlerin işlemleri hakkında, işlemlerin başlatıldığı tarihte yürürlükte bulunan hükümlerin uygulanmasına devam edilir.”

Yukardaki Yönetmelikte Açıkça Belirtilmiştir. Yönetmelik 3 Eylül 2010. Meb Sınav Başvuru süresi 26/04/2010- 21/05/2010 -28/05/2010.

Meb Başvuru Süresi en son 28 Mayıs 2010 da sona erdi.

Şimdi Meb Sınavına Girenler ÖMSS ye Gireceklerini Sanıyorlarsa Aldanırlar.

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

iskocyalim ;

Sen kendini çok akılı sanıyorsun ama hiç değilsin bu kadar ukala olma..

Bu sınava memur olupta ama mesleğine uygun işte çalışmıyorsa mesala mühendis ama düz memur olarak çalışıyo bu adam bu sınava tekrar girmekte sonuna kadar haklı..
    Gelgelim adamın herhangi mesleği yok iş olsun diye bu sınava girerek başka birinin önünü kesmesi çok akla mantıga sıgmaz bu olsa olsa pişkinliktir ve doyumsuzluktur....
    Diyeceksin ozaman çalışan kazanır evet doğru bunada katılıyorum ozaman kendini denemek istiyosan başka sınavlarda denemen bana daha mantıklı geliyo hadi kolay gelsinnnn....

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın ancıl kardeşim;

Eylül/Ekim 2010 (tam hatırlamıyorum) ay ve yılında da bir yönetmelik yayımlandı. Devlet memuru olan bir kişi hatta aday memursa bile (Normal kişi, özürlü kişi hiç farketmez) her türlü sınava girebilmektedir...

Üye
    samsunlu34 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    19:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar ben lise 1 terkim ortaokul mezunuyum yani benim bu sınava girme şansım oluyor mu? lise mezunları sınav ile ortaokul mezunları kura ile mi tam anlayamadım okudum yazdıklarınızı ama.

Sayfa 7 / 21 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon