Sayfa 16 / 21 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon
Toplam 315 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atatetik Avatarı

Gerçek Adı
    atılgan erçetin
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    forumcu;
    benim de senin gibi raporum var sürekli ibareli 2010 tarihli ozidayı aç telefonla sor eski raporlar geçerli olmayacak diyorlar 229 55 11

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    03:09
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş ben bu raporla sınava gireceğim. sen istersen değiştir. beni sınava almasalar yazışmalar elimde. o zaman onları mahkemeye veririm. sana eski tarihli derken 2005 ten önceki tarihten mi bahsettiler. hangi tarihten bahsettiler. eski tarih derken hangi tarihten bahsettiler.
    arkadaşlar 16.12.2010 tarihinden önce çıkan raporlar 16.12.2010 tarihle genelgeye uygunsa sorun yoktur. ama genelgeye göre farklıysa değiştirilmesi lazım.

Üye
    atatetik Avatarı

Gerçek Adı
    atılgan erçetin
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankarada oturuyorsan numune hastanesine git bir araştır derim

benim raporum 25,12,2010 tarihli yeniletmeyi düşünüyorum ozidayı arayın raporlarla ilgili 229 55 11

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

fullmoongkt,

insanlara yardımcı olabilmek, meraklarını bir nebze de olsa nazikçe gidermek amacıyla tüm o sorulara cevap veren yada vermeye çalışan arkadaşlarıma geldi sizin bu eleştiriniz, bilginiz olsun. Eminim ki fatih beyin şahsıyla bir sorununuz yok çünkü. Durumu kişiselleştirmediğinize göre de burada insanlara yardımcı olan herkese bu tepkiniz. Yazıkki siz gibiler cvpları hak etmiyor. Ama iyi insanlar var ve olduğu sürece hepimize yardımcı olmaya ne olursa olsun devam edecektir….

size eski bir site üyesi olarak tavsiyem, forumlarda bu tür cevaplarla kalabalık yaratmamanız. Nacizane tavsiyemdir. Yanlış anlamayın. Sizi kırmak hiç istemem.. herkesin iyiliğini düşünüyorsanız buna bir son verirsiniz hım?

iyi akşamlar...

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

dilemma;
    tebrik ediyorum sizi...

Üye
    nurdan21 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    ilde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu kadar bilgisiz olmayın lütfen ya ekim -kasım nisan-mayıs temmuz ağustos diye bir dönem yok artık yeni yasa geçerli devletin canı ne zaman isterse engelli alımı o zaman alacak ama tek bildiğimiz şey yasaya göre seneye ekime kadar almak zorunda

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sabri: rapor konusunu konuşmanın anlamı yok yaşayıp göreceğiz.umarım senin dediğin gibi olur.bu konu başka forumlarda da tartışılıyor,mutlaka sende takip ediyorsundur..bence bu başlı başına bir sorun iken, asıl bir başka büyük sorun DAHA VAR İKEN GÖREMİYORUZ.

ekim ayı sonuna kadar kurumlar dpb nekadar kadro ihtiyacı olduğunu bildirecekler..bu cümleyi açacak olursak;belli kıstas yok sadece kurum insiyatifine bırakılmış,yani yasal zorunlunlu olan kontejan kadar istekte bulunacaksın dememiş..

geçtiğimiz yıllarda, dönem dönem alımlarda bu sayı ortalama 200 lü sayılar bulunuyordu..yıllık bazda bu sayı 800 ü geçmiyordu..hatta bu sayı ünvalı kadro ile doldurulmak istenmişse kadrolar açık bile kalıyordu..

en son sağlık bakanlığı 2000 kadar açtığı kadro ilanında ,bu sayı ancak 1950 kadarı bile dolmamış olduğu aşikardı-dr eczacı diş hekimi vb-MEB öğretmen alımı 1000 iken ancak 900 kadar başvuru yapıldı 100'ü kontejan boş kalmıştı..

NOT :SB VE MEB alımları uç örnekler olup referandum ve seçim ile alaklı olup seçim yatırı ile bu kadar kadro alım ilanı yapılmıştı..

sonuç olarak;ekim ayı-yani içinde bulunduğumuz ay -kurumlar bildirim yapmaz ise ve devlet te bu kurumları zorlamazsa geçtiğimiz yıllarda yapılan alım kadar bir ilan açılacaktır..hele hele bu ilan edilen kadrolar ünvanlı kadrolar ile doldurulmak istenirse,çoğu kadro boş kalacaktır..devlet bak '2açtım kadro başvuran yok'' diyecektir..

kurumlar için engellilerin çok olduğu grup olan ,lise mezun ve önlisans gibi kadroların açılması için organize olup kurumlara bir çeşit -üst yönetim vasıtasıyla- isteklerde bulundurmamız lazım..

sabricim;kendimizi bu ara, rapor konusuyla değil, bu belirttiğim iki konu hakkında kafa yormamız gerekir..

selamlar

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Vasıfsız elemanı devlet ne yapsın vasıflı olmak için elinizdeki fırsatları degerlendirmek varken armut agzıma düş muhabetine girerseniz devlette sizi böyle oyalar işte.....

Üye
    cirkinkedi Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ALEMSIN VALLAHII AAA ,
    DEVLET ENGELLI YARDIMCI HİZMETLER OLARAK ALACAK SENI BUNUDA GÖZ ÖNUNDE BULUNDUR İSTERSENN..

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben bursada ikamet ediyorum uludağ üniversitesi tıp fakültesinden aldığım 11/2010 tarihli sürekli ve ağır özürlü raporumu 12/2010 de çıkan yeni yönetmeliğe göre değiştirmek istediğimi söyledim hiç sorun çıkarmadan tekrar en baştan rapor sürecimi başlattılar,sınavda isterler veya istemezler ama bence yenilemenin zararı olmaz aksine faydası olur,sorun çıkartan hastaneler olursa da özür durumumda değişiklik olduğumu düşünüyorum tekrar özür tespitimin yapılmasını talep ediyorum deyin mecbur müracaatınızı değerlendirmek zorunda kalırlar en azından ben öyle düşünüyorum.

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Dilemma;

Forum kirliliğine bende karşıyım elbet ama Fatih 530 kullanıcı isimli şahsında insanlara sert bir şekilde cevap verip rencide edici sözlerde bulunmasını kınıyorum. Umarım bunu da göz önünde bulundurarak düşüncelerinizi paylaşmışınızdır. Çünkü bu şahsın sert çıkışlı bir ifadesi farkındaysanız, 2-3 sayfa önce yalan yorumlarda rencide olmasını gözler önüne seriyor. Sizede iyi akşamlar...

Sayın Çirkinkedi;

Devlet yapacağı/yaptığı sınav sonucunda mezuniyet sınıfına bazında personel alımını elbette ona göre yapıyor. Fakat şu var yerleştiğin birimlerde bazı hizmetli kadrosunda bulunan arkadaşlarımıza memur görevlendirmesi sıfatıda yükleyebiliyor. Örneğin; Afyonkarahisar... (Kimi hizmetliyi MEM de santral görevlisi, kiminide fotokopici, hatta bazılarınıda bilgisayar başına verip hesap işleriyle iş verebiliyor) Bilgilerinize...

Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

aslında ortada hiç birşey yokken bu konuşmak bana gülünç geliyor ama yinede söyliycem ben lise mezunuyum yüksek okulu bitiremedim. fakat bilgisiyar işletmenliği ve bilgisayar destekli muhasebe sertifikalrım var (meb ) onaylı ben devleti n gözünde vasıfsız bir eleman olarak görünüyorum ..eğitim durumum yüzünden hizmetli kadrosunda mı değerlendirilicem çalışan memur arkadaşlarıma sormak isterim....

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hüseyin Karabal;

Öncelikle sınav tarihi bellli olacak ve girip kazanacaksın. Kazanırsan hizmetli ünvanıyle işe giriş yaparsın. Ayrıca yerleştiğin kurumdaki idari amir senin özlük dosyanın oluştulması için senden birtakım evraklar (nüfus cüzdanı fotokopisi, atama kararnamesi, diploma, fotoğraf vs) isteyecektir. Ayrıca bilgisayar ve ingilizce vs sertifikalar varsa onlardan da fotokopi verirsin.

Gelelim yapacağın göreve: O sertfikalarında avantajıyla atandığın kurumda örneğin memur yoksa senin memur ünvanı sıfatıyla geçici olarak görevlendirebilir...

Üye
    lawri Avatarı

Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açık orta öğretime devam ediyorum. Bu durumda devam edenler giremez değil mi? Ya da ilk okul diplomasını okuldan aslını alarak sınava girilebilir mi?

Üye
    sabri57 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ewet sende haklısın hakkımızda hayırlısı ols ya grz tsk

Sayfa 16 / 21 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon