Sayfa 4 / 11 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 158 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya bişiyde be nsormak istiyorum arkadaşlar size boş olan kadroyu doldurulması için benden ve aynı pıan alan arkadaştan evrak teslim etmemızı istedielr 22.maddedeyiz suan 22maddeye göre diploma tarihinden benim atanmam gerekiyor evraklarımız ankarada sorunsuz bi şekilde o zaman teslim etmıstık .sonradan bi problem çıksa haber veirrlerdi dimi şimdiye kadar ?böyle bekliyoruz ama hesapta olmayan bişiden dolayı hani olurya terslik çıkmasından korkuyorum

Üye
    kenan17 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: cesaretkız Mesajı Gör
    Sevgili kenan merkezi sınav 2012 temmuzda zaten o zamana kadar da hemen hemen 13 kasım 2010 da yapılan sağlık sınavının geçerliliği kalmamış olacaktır ben sanmam eğer ki ek atama olacaksa o zamana kalsın.

CESARET kız :sınavn temmuz 2012 de yapılacıgına dair bi kaynak varmı benmi bilmiyorum.
    ayrıca saglık bakanlıgı sınavı 2 yıl gecerlidir 13.10.2012 tarihine kadar..

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba cesaret ve derler kardeş..
    ilgileriniz için çok çok teşkkür ederim. Cesaret kardeşim. Ben memurun yalancısıyım. Mantık senin dediğini gerektiriyor. Elbette adam bitirmişse geçmeli diploması. ama bana denen o. Ki bende yanlış bilgilendirildiğim kanaatindeyim.
    Derler kardeşim kısmet bu işler bakarsın senin guruptanda birileri lisans falan bitirmiştir. benimkinden de bilmiyoruz ki. Kısmet ve eğer ki bu işler bizim basibimizde olur eğer değilse zaten olmaz.
    Haytırlısı inşaALLAH
    Sevgiler Taytıs

Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

taytıs seni bilmiyorumda bizim ilimiz küçük olduğu için çoğu engelli arkadaşlar birbirimizi tanırız az çok 22 mddede benle aynı puan alan arkadaşla tanışıyorum o 2004 mezunu ben 2001 ayrıca fazla umudu olmadığı için postayla gönderdi evraklarını hakkımızda hayırlısı bi an önce sonuclansada kafamız rahatlasa artık

Not: Dün 15:00 itibariyle bakanlığı aradım engelli yedek atama ne aşamada die şuan 22 maddelerin elemesi yaplıyor diploma tarihi ve yaş durumuna göre kesin bi tarih vermedi ama ramazan bayramdan sonra başlatırlar tahminim. bilgilerinize.

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi uzun sürmez listeye bakarsan hep topu 100 150 kişi kalmaz o zamana. Ama inşaALLAH hayırlısı olsun.
    ALLAH cc hakkımızda hayırlısını en güzel ve bereketli şekilde iki cihan için nasip etsin her daim
    AMin
    Sevgiler
    Taytıs

Üye
    cesaretkız Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    27.11-2011
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar, boş olan kadro miktarına göre evrak istenen adaylar hemen hemen kendini bilirler şu an da inceleme aşamasında ben sanmam uzun sürsün bu bence 1 haftaya kadar neticelenir diye düşünüyorum. 22. madde açık ve net şekilde ortada zaten bunun teyidinide sağlık bakanlığından aldık 1. öğrenim üstünlüğü yok çünki herkes lise olduğu için aynı değerlendiriliyor yani 4 yıllık lise önceliği felan olmuyor anlayacağınız adamlar açık ve net şekilde bunu söylediler. 2. şık geçerli ilk aşamada yani kimin mezuniyeti önceyse olur ya buda eşitse yaşı kimin büyükse ona öncelik tanınıyor. Sonra diğer evraklar inceleniyor eğer evraklarında herhangi bir usulsüzlük yoksa kişinin ataması onaylanıyor. Ha kişi kendini mutlaka bilir kardeşim benim Allah a şükür hiç bir usülsüzlüğüm yok diye düşünüyorsa rahat olsun bence. Derler kardeş sen evraklarını verdiğinde en son biliyorsun 5. kattaki memur arkadaşa teslim ettik: Zaten dikkat ettinse memur evrakları tek tek inceledi kaşeleyerek dosyaladı zaten orada herhangi bir göze batan bir şey görseydi kardeşim bunu düzelt getir öyle ibraz et derdi mutlaka bu senin için bir artı avantaj ve olabilecek aksi bir duruma karşı delildir. Olur ya mesela atıyorum isminin bir harfi yanlış yazılmıştır gerçi bir harften bişey olmaz ha ileride komisyonda sorun olursa ki sende atanmaya hak kazandıysan seni mutlaka aramak durumundadırlar kardeşim biz seni atayacağız ancak böyle bir durum söz konusu en kısa zamanda adresine göndereceğimiz şu evrağını şu şekilde düzelt bize ulaştır diyeceklerdir emin ol ki olduda seni uyarmadan düzeltme isteminde bulunmadan atanman gerekirken atama nı iptal ettiler ha o zaman ne olur hemen arz edeyim. Açarsın paşalar gibi davanı atanman gerekiyorsa kanunen seni paşa paşa atamak zorundalar senin yerine kim atandıysa oda iptal olunur. Ancak şu olabilir eğer senin sabıkanda bir şey çıkar veya usulsüz bir evrak ibraz edersin bu tesbit edilir o zaman bişey beyan edemezsin.

Ha şunu da söyleyeyim arkadaşlar; hatırlarsanız ilk atamalarda yani şubat-martta olan atamalarda 22. maddede olanlar ve evraklarında sorun çıkanlar biraz bekledi belmenin sebebide budur işte. yani derler bence rahat ol atanıyorum ben 22. madde de diyorsan, yani gerçekten inanıyorsan buna ve eminsen, evraklarında problem çıkarsa sana ulaşır ve düzelmeni isterler bunu yapmak zorundalar zaten.

Üye
    mustafa_77 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    21.10-2013
    Saat
    23:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sonuçları hangi telefondan öğrenebiliriz ?

Üye
    cesaretkız Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    27.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer 22. madde içerisindeysen sonuçlar henüz belli olmadı çalışılıyordu en son

Üye
    mustafa_77 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    21.10-2013
    Saat
    23:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım cesaretkız ama belli olduğunda hangi telefondan ulaşacagım için sormuştum

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

il mid yazacaklar kardeş sen il mid arayacaksın

Cesaret sende yerleşeceksin inşaALLAH. Ama ne kadar dişlisin böyle yaw.
    ALLAH cc seni alacağa sabır versin vALLAHİ.
    Anneee bu ne böyle yaw. Adamın dişini söker bu kız.
    (Hoşgörüne sığınarak)

Üye
    cesaretkız Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    27.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili taytıs dişlilik demeyelimde ben sağdan soldan duyulma bilgilerle hareket etmiyorum, araştırıyorum kanununları ve ilgili yerlerden gerek yazılı, gerekse sözlü somut bilgiler alıyorum kanunları az çok biliyorum ve buna göre hareket ediyorum. Ama ortada bir hak varsa ki ve bu hakkım yenilecekse, asla buna müsade etmem meclisse meclis hukuksa hukuk basınsa basın insan hakları mahkemesiyse insan hakları mahkemesi. Kanunlar açık ve net ortada kimse bunu ihlal edemez. Bence sizde pasif olmayın hakkınızı kimseye yedirmeyin.

Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cesaret kız hayır usulsuz evrak veya yanlış beyanda bulunmadım ama insan yine rahat olamıyor bu yüden ardım herhangi bi sorn yokmuş suan 22.madelerin elemeleri yapılma asamasındaymıs 0312 585 17 64 numaralı telefondan ulkaablirsiniz

Üye
    cesaretkız Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    27.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nasıl yani derler arkadaşım sen arayıp evraklarınımı kontrol ettirdin memura bir sorun varmı diye.

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cesaret zaten orada ediyorlar ki. Neyse yahu. Bu iş sonuçlanana dek böyle diken üzerinde olacağız vALLAHİ.
    Hayırlısı ile sonuçlansında bizde yerimizi yurdumuzu bilelim yahu. Taşnacak taşınamıyorum. Evlendim bir tane eşya almadım çıkacağım diye neyse inşaALLAH sonuçlanırda bizde yerimizi yurdumuzu biliriz. Sevgiler Tayfun.

Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet ya aradım dedım 22 maddeye kalmıştım evrkaları sorunsuz teslim etmıştım şuan ne aşamada onu öğrencektim adımı soyadımı sordu dedi evet iki kişisiniz diploma tarihine göre biriniz atanıcaksınız teşekkür ettım kapattım olay bu

Sayfa 4 / 11 İlkİlk 12345678 ... SonSon