Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bozo40 Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    26.09-2016
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akp li dayı bullmadan boş konuşuruz dayı bulursan sınvada gerek yok yeenler

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ne dayım var ne Amcam.
    Türkiyenin İyi bankalarından birinde Genel müdürlüğünde Bilgi işlemde 3 sene çalıştım engelli personel olarak.
    Sonra Memurluğu kazandım kimsede yardım etmedi.Girdim sınava kazandım.
    kardeşim kendinizi geliştirin senin bilgin olduktan sonra işte bulursun aşta
    Amca dayı hikaye siz komplo teorileri hazırlıyorsunuz. hikaye yazmayın gidin kendinizi geliştirin.

Üye
    akrep06 Avatarı

Gerçek Adı
    NİYAZİ
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar oylar akp ye seçimden sonra da alımlar başlar ve sınav olacak merak etmeyin. Bu kadar acele etmeyin.Hangi hükümet zamanında bu kadar alım oldu söyleyin.

Bazı arkadaşlar milletin kafasını bulandırmasın LÜTFEN...

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Acele etmeyin,sabırlı olun,bundan önceki hükümetler zamanında ne kadar alım oluyordu diye anlamsız cevaplar yazanların çoğunun tuzu kuru ve yaşıda gençtir eminim.Bu hükümet değilmi engelli kadroların boş olduğunu bilerek 8 yıl hiç bir alım yapmayıp 2010 yılı ocak ayında açıklama yaparak yıl sonuna kadar 38 bin engelli kadrosunun doldurulacağını söyleyip de sözünü yerine getirmeyen.Biz kimin sözüne güveneceğiz.Burada taraflı davranarak yazılar yazarak hükümeti savunmaya çalışanları kınıyorum.Güneş balçıkla sıvanmaz.Gerçekler ortada.

Üye
    mavimariyaci Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet evet sabredelim. Hatta oyumuzu duygularımızla en çok oyanayabilecek partiye verelim. Sabreden derviş... Bu insanlar nasıl geçiniyor ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor yerine içimizden birilerinin sabredin zırvalıklarını görüyor olmak gerçekten üzücü. Şunu da ekleyeyim benim iş derdim yok ama sırf bu yüzden de insanların sorunlarına sabredin diyerek duyarsız kalamam. İsdihdam yaratmak zorunlar. Tabi siz sabretmeye devam etmedikçe...

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

oylar akp ye diyen kimse kafamı bozmasın benim hani lan kimi aldılar kaç bin boşluk var bak bakalım.Senin bakanın görme engelli kardeşime nasıl laf etti görmedin mi hala akpye oylar diyo ya

Üye
    bozo40 Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    26.09-2016
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim amacım kimseyi tanrı konumuna sokmayın oy verdik iyi dediler dayım yoktu yok diyincemi sabır diyonuz sülalecek dünyayı geziyorlar rahmetli özal ailesi gibi oldular bulundugum ilçede özülüyüm başka ilçelerden 3 işçi almış belediye adamlar 40 km den gelip çalışıyor benim evim 2 km yani dayı meselesi ve sınavsız girdiler gitdigi her yerde namaz kılan başkan onun adaleti müslümanlıgı bu inandırıcımı gofti muslüman gelde oy ver o altı kurular yassın dursun

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

su bir gerçek arkadaşlar iş okuyana var bakıyorsun sınav açılan bütün kurumlar ya üniversite mezunu yada yüksek okul veya lise mevzunu iştiyorlar artık lise mezunu bile zor olaçak bu gidişle bakın söyle gerçekten artık hep üniversite ve yüksek ögrenim görmüş kişiler sınavlara giriyor 3 tane kurum sınav açtı bunun sadece içinden saglık bakanlıgı ortaokul ve ilkokul mevzunu aldı burda nerde adalet ameliyatlar yüzünden okuyaamdım bir gerçek 38 bin engelli diyorlardı hani nerde ortaokul veya ilkokul olunca insan olunmuyormu nerde hak hukuk biz artık 2022 evde bakım parası iştemiyoruz dağdan inen pkk lıya iş verliyorsa ev veriyorda herşeyi veriyorda onu adam yerine koyuyolarda bizi ada yerine bile koymuyorlar bu ülkede anlamakda güçlük çekiyorum artık sunu artık kabullenin bizler engelliyiz nolmal insanlardan daha çok yapma etme gayretmiz var onlaradan daha iyi yapabilriz ne sınav nede kura boş görelen kadroları engell arkadaşlarımızı yavas yavas alırsın işe görüyorki malesef ama bu ülkede bizi adam yerine koyan bile yok seçim geliyor nerdeyse engelliye sunu yapaçagız diyen birileri yok herhalde biz sadece iş iştiyoruz yaş 28 hala ne iş var nede evlilik var bizim iştediğimiz kendi ayaklarımızın üştünde yasamak sadece bu başka birşey iştemiyoruz adeletli olun yeter ne bu böyle koca devlet engellisine sayip çıkamıyor başka ney söyleyim artık

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

2006 da balta formülü ile engelli kardeşlerimi rapor üzerinde engelli olmaktan çıkaran, devlet olarak engelilerin engelini kaldıracakken engelliler arasında bile eşitsizlik edenler 9 yıl boyunca iktidarda idiler bugüne kadar bi icraat yok tıpkı referandumda yaptıkları gibi yasal güvenceye alacaklardı güya seçim yaklaşınca vaatler bitmez bunlara rağmen hala savunanlar var tabi aşağılamalarıda unutmamak gerek herkesin çocuklarına birgünde özel yasalar çıkaranlar neden bizlerle ilgili sorunları çözmediler acaba ezbere siyaset yapmasın kimse sonra burda hakkım yendi diye basbas bağırıyorsunuz hak arıyacağınız yerde siyasi şovmenliğe soyunuyorsunuz avallar..... ( sözüm hiçbir konuda aydınlatıcı yorumlarda bulunmayıp açılan konularda sadece ezbere yalaka siyaseti yapanlara)

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim aynen düşüncem su katılan katılır katılmayan katılmaz devlet yeterinçe engellisine sayip cıkmıyor bukadar basit bizler sadece insanlar gibi yasamak iştiyoruz iş iştemek suçsa ben bunu herdafasında yapacagım yeter artık ama tek sucumuz bu ülkede engelli olmakmı ne bu böylr herkes cepini doldurkan biz sadece onları hala destekliyoruz bu nasıl iş anlamak mümkün degil

Üye
    _suna_ Avatarı

Gerçek Adı
    bülbül
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun:)
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    5

iskocyalim;

ben mesleğimde kendimi çok iyi geliştirdim ama sırf görme engelliyim diye beni geri çevirdiler. kendi işim dışında iş arayayım dedim bilgisayarım iyi klavyede de hızlıyım dedim ama hala işsizim ve 27 yaşındayım. 5 yıllık bir bölüm mezunuyum ege üniversitesinden ve iyi derece ile bitirdim. bu iş kendini geliştirmeyle olmuyor yeterli değil malesef. siz kendi açınızdan bakmışsınız. engel durumunuza göre işe girme olasılığınız değişir ve bir o kadar da güçleşir. benim gibi üniversiteden mezun olmayan kişilerin torpille benim mesleğimi yaptıkları yere ben alınmadım hatta engellisin alamayız denildi mesleğimi yapıp yapamayacağım birle sorgulanmadı denenmedi. bu ülkede bu zihniyet oldukça kendini geliştirsen de engelli isen iş bulmak zor. Dayının olması lazım gerçekten. kendi açından değil de herkes açısından bakmak lazım olaya benim gibi kaç kişi geri çevrilmiştir kimbilir.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: twilight Mesajı Gör
    inşallah la maşallah la olacak iş değil bu sabredeceğiz elbet ama ben 23 yaşındayım benimde hakkım değilmi yuva kurmak sınavmı yapacaklar ne yapacaklarsa yapsınlar resmen oyalıyorlar bizi şerefsizler.
    kusura bakma serdar kardeşim ama Allah dilemeyince hiçbirimiz adım bile atamayız, nefes dahi alamayız. bu şekilde isyan ederek konuşmak bizleri sadece yıpratır. Allah dilerse herşey olur. sabır ve dua kardeşim.

Üye
    necmettin yıldırım Avatarı

Gerçek Adı
    necmettin
    Son Giriş
    22.03-2013
    Saat
    12:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim umudum yüksek alınacak ancak biz biraz sabırsız davranıyoruz.özel de iş arayanlara gelecek olursak elinsaf özeller de biton engelli açığı var ben bursa dayım bizim buralarda böyle 1 ay içerisin de 3 yerden teklif aldım çalıştığım için 3 ünüde geri çevirdim.herkesin cenab-ı mevlam yar ve yardımcısı olsun

kardeş gerilme sağlığına zararlı adamlar daha geçensene binlerce kişiyi(sağlık bakanlığı) işe aldılar bunun yanında belediyeler ve özel kurumlar hariç hep bana hep bana demeyin sabredin.Allah yardımcınız olsun

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yakında olur inşallah

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    birisi demiş isyan boyutuna gelmeyin..Allah dilerse olur diye..haklı bencede.sabredin diyende haklı..ama sabredemeyen arkadaşlarda kendince haklı..bu durumda aklı selim olmak en doğrusu.birisi demiş; şu kadar boş kadro var dediler ama hala alım yok...demiş..isteseler onun bile lafını yapmazlardı bana göre..bence devletin içinde engellilere karşı toplu bir tutum yok..ama oda aşılacaktır..buda bizlerin sesini duyurması ile olacak..dikkat ettim iş bulmakla ilgili yorumlar azaldı sitede bu aralar..bence tatışıp daha fazla neler yapabiliriz..yazı yollamaya devam edelim bence..telefonları aramaya devam edelim...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon