Sayfa 4 / 14 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 197 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende temizlikçilik yaptım Yiboda yemekhanede çalıştım beden işi daha iyidir sağlık açısından. aynı işi memur olarak yapabilirsem seve seve yaparım ama asgari ücret olması haftalık tatilin bi gün olması İdarecilerin vicdanına kalmış olmamız tabiki insanlık değildi.
    (1 mayısta biz işçiler çalıştık öğretmen ve öğrenciler tatil etmişti) ) bu benı çok yaralamıştı.

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rotindaa bazılarıda memur sınavını kazanıp memur oluyor sonrada iş beğernmiyor.Çalışmak istemeyeni zorla tutmayacaksın aslında.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

norman kardeşim tatsızlığı bırakalım..ben üstüme alınmazdım ama başına ismail kekeç yazdığın için direk sözler bana gelince birde haklı olsan tamamda gerçekten çaba sarfeden birisiyim..inan bana..şimdi bi işteyim idareten fakat çalışanlardan yana dertliyim..senin kadar bende memur olup kurtulmaktan yanayım..ticet77 kardeşimle baya bi konuda karşılatık,vede düşünce birliğimiz oldu..onun yaptığı avukatlık değil..sadece bana karşı yöneltilmiş gibi duran cümlelerden rahatsız olmuş..birde biliyo o uğraşlarımı zaten..o yüzden..işe şu açıdan bakalım..biz burda engelliyiz.biz burda niye toplandık? varmı engelsiz birileri bu sitede..çünkü bizi bizden başka anlayan çok az kişi var..eğer bizde burda kalbimizi kırarsak engelsiz insanlara laf bile etmeyelim..o yüzden ben çok ağır olmadıkça özür beklemem..sen beni takip et uğraşmıyorsam 2 katını sarfet sözlerinin..benim orda vurguladığım emeğimin görmezden gelinmesiydi..neyse uzatmayalım..yarına çıkmaya senedimiz yokken kalbimizi kırmayalım..benim tek isteğim bu...biz burda biriliğiz..engelliyiz zaten,birde kendi içimizde engel koymayalım..ticet77 kardeşime de kızma yani..Allah hepimizede gönlüne göre iş,eş ve daha nice şeyler nasip etsin...

norman kardeşim tamam ticet olayından sıyrıl..uzatmayın..tamam ..demin neler yazdım ben..biz birliğiz dedim..

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

saww;

sana cevap yazmayacağım dedim ama benim yazıma alıntı olarak yaptığın için yazmak zorundayım.
    Sana sigorta numaramı vereyim sigortam nelerden yatırılmış. bak bakalım. ben 6 sene hep temizlik işlerinde çalıştım. Astım hastası olmama rağmen kimyasal maddeler içinde çalışmam yasak olmasına rağmen işsiz kalmamak için hep bu işlerde sağlığımı tehtit altında bıraksamda evime ekmek getirmek için herşeyi hiçe saydım işimde isyan sebebim..

son işlerimde verilen ücret ve yaptığımız işler neden bizleri hep alt kademe olarak alıyorlar. Bilgisayar bilgim çok iyi derecede M.E.B. onaylı işletmenlik diplomam var. ehliyetim var. var oğlu var yani....
    bişekilde temizlik işine katlanırım ama verilen ücret seni tatmin etmiyor inan bana klozet olsun nere olursa olsun yıkarım gocunmam ama işte anlatamıyorum.

Üye
    nurdan21 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    ilde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emınmısınız bız aradık bilgımız yok diyorlar net uzerınden dpb yi takip edın denıldı baska arayan var mı

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Norman bey efendi ne yazacağımızı ne yapacağımızı size soracak değiliz. Siz kim oluyorsunuzda bizi boşboş yazmakla boş insan olmakla suçluyorsunuz. Hadinizi aşmayın ltf.

Ceren kozaner haklısın, bazı şeylerin değerını kaybettikten sona anlıyor insan oğlu.

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meb de memurum. Şükür çalışıyoruz. Aç değiliz, açıkta değiliz. Yeni açılacak sınav hangi kurum olursa olsun katılmayı düşünmüyorum. Allah, öncelikle olmayana. Daha sonra uyugun durumlar çerçevesinde başkalarının mağdur olmayacakları şekilde bizlere ve herkese güzel işler ve hayata dair helal rızıklar nasip etsin. Elbette en öncelikli olanı işsiz olan arkadaşlarada kamu düzeyinde güzel bir iş nasip etsin inşallah. Açılacak sınavlara katılacak arkadaşlara canı gönülden başarılar

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mehmet987654321 Mesajı Gör
    daha önce de sormuştum yanıt veren olmadı merkezi sınav ne oluyor?kpss kalktı mı?
    Merkezi sınav: Ankara tabanlı yapılacak olup, yerleştirmelerde torpil uygulanmayacağı ve bilgisayar ortamından atamaların gerçekleştirileceği, engelli statülerine göre ayrılacak soru tipleriyle yapılacak sınavdır.. Umarım doğru açıklamışımdır.

Bu arada merkezi sınav açılsın ihtiyacı olanlara çalışma notları, geçmiş yıl sorular vs. gibi kısa bilgili genel kültüre dayalı ve yoruma net şekilde açık çalışma notlarınız ihtiyacı olana benden...

Üye
    gece_mazlumu Avatarı

Gerçek Adı
    kaderimiz
    Son Giriş
    13.12-2015
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    ardahan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar özürlüler idaresi başkanlığını aradım, ve yeni düzenleme oldugu için degişikligi yapılandırılıyormuş...

bilginize:.. benide bilgilendirin operator_42@msn.com nezaman ve acıklandımı. ilk girecem

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kimsenin kişisel yazilarina cevap vermeyeceğim

Üye
    albinomurat Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    10.11-2012
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

fullmoongokturk elinde çalışma notları varsa sınav takvimi açıklandığında yollamısın

Üye
    Blau Avatarı

Son Giriş
    25.04-2011
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    AAA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar biraz önce Başbakanlık Özürlüler İdaresi2ni aradım ve sınavın merkezi yapılacağını ancak hala tarihin belli olmadığını ve onlarında beklediklerini söylediler. Umarım Mayıs ayında yapılır. Ben tekrar tekrar arayıp burayı bilgilendiririm. Ama sorular merkezi sınavda dahamı zor olur bunu bilemiyorum..

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım kadrolar ve kaç kişi alınacağı ile ilgili herşey mayıs ayının 5inde açıklanacak.Az önce aradım ozidayı ordan bilgi aldım.
    Sınav soruları konusuna gelince herkesin eğitim düzeyi ve rahatsızlığına göre sorular hazırlanacaktır zor olacağını düşünmüyorum.
    Saygılar.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

önemli bir konu olan konumuz yersiz tartişmalar kişisel yazilar yüzünden kapanmiş daha sonra açılmiştir burasi tartişma yeri değildir bizim için önemli bir konudur buradan tekrar rica ediyorum kişisel tartişma yapmayalim
    ben şahsım adına kişisel olan hiçbir yaziya bundan sonra cevap vermeyeceğim
    saygılar

konuyu kapatana sitem eder açanada selam ederim

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar milleti eleştireceğinize bence çalışmalarınıza şimdiden başlayın ki yok önüme geçme yok burama geçme diye yakınmayın.. Hangi Öss sınavında atıyorum Erciyes üniversitesini kazanan öğrenci yeni bir sınavla Gazi üniversitesine girmek istemez ki eşitlik ilkesi çerçevesinde yaklaşın duruma, kimsede çalışma hayatını bilip görmeden 100 lira hesabı yapmasın kapasitesinin altında çalıştırılan ve bedenen engelli olduğu halde yorulan her engelli birey o sınava müracaat eder, bu da gayet yasal bir durumdur. Yasaların elverdiği ölçüde herkes özgürce karar verme hakkına sahiptir. Sınav konuşu açılmış tarihi belli değil birşeyi belli değil o girmesin bu girmesin tartışmalarıyla vaktinizi öldürmeyin. Saygılarımla...

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende mr aykut söylediklerine sonuna kadar katılıyorum..bence daha fazla uzatmayın... boşyere kalp kırıyorsunusuz aslında ikinizinde söylemleri aynı şey..

Sayfa 4 / 14 İlkİlk 12345678 ... SonSon