Sayfa 3 / 14 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 197 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DAYI Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    22.04-2011
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar eşim ilkokul mezunu merkezi sınav olursa veya kurumların açacağı sınavlara girebilirmi.

Lalezar Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

buda büyük bi gelişme. en azından artık ateşin ilk kıvılcımları çakmaya başladı gözümüz aydın..
    çalışmamız gereken konularda açıklansa bian evvel hazırlanmaya başlayalım.....

Üye
    DAYI Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    22.04-2011
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ticet 77 teşekkürler

Üye
    demir1 Avatarı

Gerçek Adı
    DEMİR
    Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

her yıl 3 aralıkta türkiyedeki özürlü sayısını kamuda 47000 özürlü memur açığı olduğunu bunu önümüzdeki yıl kapatacağız VAATLERİ artık son bulsun arkadaşlar.

mertkezi sınavıda gözünüzde büyütmeyin. ben bir kamu çalışanı olarak kurumlar körü topalı alıp ben ne yapayım mantığını kafalardan silmedikçe kadroları zor doldururuz.

her yıl açık kadrolarüzerinden siyaset yapılmakta, umarım kurumlar gerçekten özürlü çalıştırma konusunda SAMİMİDİR. Yoksa yine aynı 300-500 kişi alımı ile kimse yerleşemez.
    örneğin taşrada yani bakanlığın ilçedeki bir birimine tayininiz çıksa yanımda kim gidecek orası uzak çalışma yeri kaçıncı kat. ataması yapılanda gitmeyecek kadrolar yine boş.

bence boş bir kadroya asil ve bir kaç tanede yedek atanmalıki gitmeyenin görevine başlamayanın yerine 2. bir kişi doldurabilsin....

tecrübeme dayanarak söylüyorum....

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    8

demir1 katılıyorum

Üye
    ysf27 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşLar ben bu sınavLar nasıL oLacak nasıL yapıLacak hiçbirşey biLmiyorum raporumu yeni aLdım ve Lise mezunuyum biLgisi oLan bir arkadas bana yardımcı oLursa çok sevinirim.

Üye
    muhammeteminkaya Avatarı

Son Giriş
    20.06-2012
    Saat
    18:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Norman Mesajı Gör
    selam arkadaşlar biraz önce 03122295511 nolu telefonu aradim isteyende arayabilir teyitt edebilir iki hafta sonra kurumlar kendi alacaklarini açıklayip merkezi sinavdan önce alım yapacaklarmiş
    asil önemli olan mayista kadrolarmi açıklanip temmuz mu merkezi yoksa mayista eski yönetmeliğe göre sinav mi olucak o belirsiz gibi ben bunu sordugumda mayista kurumlar açık kadrolarini açıklayip alim yapacaklarini söyledi merkezi sinavda temmuz dendi arayan arkadaşlar bunu sorarlarmi ben iki kere aradim buna bi açıklık getirirseniz sevinirim numara yukarida
    Norman kardeşim öncelikle bize böyle bi haber verdiğin için çok teşekkür ederim ama senin dediğin o numarayı ben aradım merkezi sınavla alımın yapılacağı kesin de ama sınavın tarihi falan belli değil dedibilmiyorum artık o öyle söyledi.Acaba farklı farklı insanlar mı çıkıyo telefona onu da anlamış değilim....

ticet kardeşim normanın verdiğinumarayı aradın mı sen ben aradım 5 mayıs falan demedi.Cevap yazarsan sevinirim....

Üye
    muhammeteminkaya Avatarı

Son Giriş
    20.06-2012
    Saat
    18:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede ama çalışmalar sürüyo dedişu an sınavla alakalı çalışıyoruz dedi.Bilmem artık.İnşallah hepimiz için hayırlısı olur arkadaşlar...

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu ara işsizim bir kaç işe girdik oda temizlik lavabo yıka ortalık temizle tuvalet vs. canıma tak etti bizler böyle işleri haketmiyoruz adam gibi ver işi çalışalım nedir bu ya... resmen kölelik yapıyoruz.
    bazen İsyan ediyorum normal insan gibi olamazmıydık ..........

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

muallak durum hala devam etmekte yani..tam bir tarih söleyen yok ordada..her kafadan bir ses çıkıyorsa oooohooooo ! bakalım pazartesi bende arayacam orayı bana ne diyecekeler...sınav olsunda yeterki temmuzda olsun..daha fazla uzamasın..tak dedi artık..

bu arada medyada sesimizi duyurmaya devam ediyorum...Türkiye gaztesinde "engelsiz sayfa" bölümünde gönderdiğim yazı yayınlandı..21 nisan günü.
    işte linki:
    Türkiye Gazetesi ismail kekeç yazan kısım ...

ben medyaya kafayı taktım..sınav tarihi bellide olsa göndermeye devam edecem..ozamanda bu kadar boş kadro neden doldurulamıyor? diye yollayacam ...

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: garnet18547 Mesajı Gör
    kardeş bizlerden kurmlar 3 hafta sonra açaçkları kadrolarda başvururuken yeni rapor istenilecek mi yoksa eski raporlar mı geçerli ben 2008 almıştım bilgisi oaln varsa paylaşırsa sevinirim....

sürekli rapor belirtim de
    Rporunda sürekli yazıyor ise problem olmaz. Sağlık bakanlığının ilgili valiliklere yayınladığı bildirge ile daha önce başvurulan hastaneden engelli rapor alıp sürekli ibaresi var ise tekrar rapor alman gerek yok. Bende 2006 yılının temmuz ayında vergi indirimi için başvuru yapmıştım. Sınav için tekrar rapor almak için başvurduğumda sizin raporunuz var tekrar almanıza gerek yok diyip fotokopisini verip gei yolladılar. Yani raporun da süreklidir yazıyor ise tekrar alman gerek yok...

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ismail kekeç;

bunu açali 1 hafta oldu hep yaziyorsunuz buraya bişeyler yapalim diye bi aramak zahmetinde bile bulunmamişiniz boşboş konuşmaktan başka ... çok büyük bir iş verdigim telefonu aramak değilmi? en sevmediğim şeydir bu boşboş yazip bişeyler yapiyormuş gibiş yapmak ama hiç birşey yapmamak orayi aramak 30 saniyenizi alir ne kadar çok aranirsa o kurum o kadar çok elini çabuk tutar burada boşboş oturmakla olmuyor bu işler arkadaş sallamaklada olmuyor lütfen arayın kurumu diyin ki arkadaşlarimiza 2 hafta sonra demişiniz deyin ki baskıyı hissetsinler...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

norman;
    kardeşim bu çıkışın beni üzdü inanki halbuki yukarda çabamın bir meyvesini yayınladım..benim kadar ısrarla bu işin üstüne düşen sayılı insan var..hiç tıklayıp baktınmı,türkiye gazetesinde şikayetimizi yayınlattım..bizzat gazateyi elime aldım okudum yani..21 nisanda...şikayetimizi diyorum,sikayetimi demiyorum altını çiziyim..senin gelip beni suçlaman yanlış bence..arama konusuna gelince,bende kaç gündür net yok..haberini göreli çok olmadı..birde şua var..aradığınızda bi çok kişiye aynı şey demişler belli..banada diyecekleri o.. ben sizin ilgi göstermediğiniz yoldan yoldan gitmeye çalışıyorum..o yol medya...sen ara sor bişey değişmez..bak bir çok kişiye farklı insanlar açmış telefonu.. ne geçiyorki eline..muallak durum hep..ben medyadan duyuruyorum sesimizi..zahmet olmasa tıkla bir bak yayınlattığım makaleye...olurmu... saygılar ...

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Ark rapor alalı iki ay oldu geçerlilik süresi 2 yıl diyor %40 aldım sınavlarda sorun yaratırmı

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: apocan14 Mesajı Gör
    bu ara işsizim bir kaç işe girdik oda temizlik lavabo yıka ortalık temizle tuvalet vs. canıma tak etti bizler böyle işleri haketmiyoruz adam gibi ver işi çalışalım nedir bu ya... resmen kölelik yapıyoruz.
    bazen İsyan ediyorum normal insan gibi olamazmıydık ..........
    Tv de bir belgesel var. İzlemeni isterim. İngiltere prensinin hayatını anlatıyor. Üniversite okumuş prens. Normal vatandaşlarla beraber.. Orada bir çok aktiviteye katılıyor. -Hamallık yaptığını gördüm! -Severek tuvalet temizlediğini gördüm Dünyanın en zengin ülkelerinden birinin prensi Bu işleri yapıyor...
    Beden sağlığınız müsaitse bence iş işdir!. Nefsinize ağır gelebilir elbet. O işi siz yapmazsanız biz yapmassak kim yapıcak? Sen ağa ben ağa inekleri kim sağ a misali Öyle ya ayakkabıccı olmassa ayakkabı olmaz. İnşaatçı olmassa barınak olmazzz. Fırıncı omassa ekmek olmazzzz...

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 123456713 ... SonSon