Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 54 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hüseyin32;

sorular gayet basit evet ama sonuçdan çok emin olduğun halde 55 puan alabiliyorsun

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tsunami_ madem sonuçtan emin olupta 55 alınabiliyor,bu sınavlarda itiraz hakkıda var,neden bu yolu denemedin hacı?senin emin olman önemli değil,optik okuyucu senden farklı düşünüyor demekki?sayısız sınava girdim,birgünde hesabım altında yada üstünde gelmedi.gelebilirmiydi,olabilirmiydi,elbette ama bunun arkasına sıgınmazdım.boş laflar bunlar.

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Peki sınav ne zaman ,sınav ? bu konuda da ciddi bir bilgiye sahip olan olsa .

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bildiğiniz gibiengelli personel alımı 3 dönemden ibaret oluyordy,nisan- mayıs(1.Dönem)temmuz-agustos (2.dönem)ekim-kasım (3.dönem)yeni düzenlemeyle gelen merkezi sınav basvuru tarihleri ve ilana çıkış konusu seçimden önce mutlaka yayınlanacak ve KPSS A dan sonra yani kesinlikle sınav agustos ayında yapılacak.Bu kadar net söylüyorum.idda isteyen varsa girelim.her halükarda 3-4 aylık bir çalışma süresi var.ve bu çalışamk için uzun bir zaman.Mayısta sınav bekleyenlerede sesleniyorum,Devlet personel daire baskanlığı sayın Lokman ayva nın temennileri ile çalışmıyor aynı zamanda ösym veya Meb in hangisi bu sınavı gerçekleştirecek buda net değil.ki Ösym nin değil Meb in bu sınav uygulamalarını gerçekleştirmesi çok yüksek ihtimal.Çünkü ösym nin sınav takvimi zaten yoğun,okullar kapanır Meb bu sınavı yapar.

Üye
    tek_mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    40°39'18.4"N 29°16'06.6"E
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mayıs - haziran arası yapılırsa bence yanlış yapılır çünkü insanların ne mezunu olursa olsun bu sınava çalışmaları gerekir ki bu kısa zaman zarfında neye çalışacaklar... ayrıca seçimdi yeni hükümetti derken bence bu sınav kasım ayını bulur... ama bana göre önemli olan bu sınavın bu yıl yapılması ve kpss gibi belirli periyotlarla yapıla bilmesidir bu yüzden acele etmek anlamsız yani önemli olan sınavın bu yıl içerisinde mutlaka yapılmasıdır ama zaten sınav sistemimizde çarpıklık son yapılan ygs sınavıyla aşikar halde o yüzden acele değil ama sağlam ve kayırma olmayan bi sınav yapılması bizim açımızdan daha önemlidir...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

destan6638;
    sölediklerin mantıklı..dediğin gibi ağustosta olursa bana oda yeter..bence olacaksa olsun artık şu sınav..hepimiz bi yerlere yerleşelim hayırlısıyla..

Üye
    BURCU_87 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    15:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ftma arkadasım merhaba memurlar nettın neresnde gordn yardmcı olabılırmısın

ya her kafadan ses cıkıyo kımse net bişi demıyo yeter artık

Üye
    mehmet ali alaca Avatarı

Son Giriş
    22.02-2012
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    AĞRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar anladığım kadarıyla bu sınavın ne zaman yapılacağı belli değil. iyisi mi biz oturup çalışalım sınavın zamanını bilmiyoruz ama sınav tarihi açıklandığında en azından hazırlıksız yakalanmayalım. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

mehmet ali alaca;
    arkadaşın doğru diyosun hazırlıksız yakalanmayızda,yani sınav olması için baskı yapmazsak hazırlanmanda boşa gidecek..sakal bıyık durumu bi yerede en iyisi çalışıp bi yandan da herkes kurumlara yazı yollayıp gelen cevapları burda yayınlayalım..
    burcu_87;
    doğru herkesten bi ses çıkıyor..ama baştan aşağı oku mantıklı olanları bi araya topla "şu zaman olabilir" diyorsan oda yeter...

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu bu aşamadan sonra sınavın olmaması gibi bir şey söz konusu mu?lütfen yapmayın?Sınav muhakkak 2011 yılı içinde olacak ve bu sınav hakkında sürekli ileri geri konuşan arkadaşlar size söylüyorum yine elinğiz boş kalacak.sonra ellerim bomboş sersenişleri içinde torpil vardı,herkes torpilli,puanım hesabımın altında,bu sorularda şifreliydi deyip boş boş konuşacaksınız.Harbi size acayip geriliyorum varya.birde bilmeden atmıyomusunuz,zaten bozuk olan psikolojim deprosyondayım diyo.Ben 2 kez sınava girip kazanıp atanacağım çünkü bir öncekinde 98 puanla atanmama ragmen şimdi günde 6saat çalışıyorum,csize birde kısa not düşeyim,benle atanan arkadaslarımda tekrar girip daha iyi yerlere ve memleketlerine atanmak için tekrar çalışıyorlar.şimdiden söyleyim 1-0 yeniksiniz.çalışmazssanızda malübyetiniz kaçınılmaz.benden demesi,demedi demeyin,benide germeyin.

Üye
    aksamcı Avatarı

Gerçek Adı
    destan
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende okudum www.dislihaber.net sitesinde de yazıyor ama galiba resmi degil açıklama

Üye
    BURCU_87 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    15:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akşamcı sıteye gırdm ama engelı sınavıylA ılgılı bu haber gboremedım

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Destan 6638 birincisi boşboş konuşan sensin ben hiç çalışmadan 90 aldım ve atandım istanbul 'a. Benim demek istediğim benim doğum tarihim de okuldan mezun olmuş adayların (mutlak surette ki 8.sınavımda kazandım ben) o yaştaki adamlar puanı yükseltilmeden kazanamazlar bunu bana öğretme siyaset hususuna gelince benimde hiç bir partiyle bağlantım yoktur hiç bir partininde tarafında değilim.

Üye
    hüseyin karaca Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    18:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar özürlü sınavına çalışabilmem için bana önereceğiniz bi site varmı..soruları nerden bulabilrim ne tür sorular çıkıyor biraz bilgilendirirmisiniz..

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dostadoğru 90 almışın ama beni anlayamamısın.Ben hiç torpil yok demiyorum hacı.Bak kendi ağzınla söylüyosun,madem torpil var sen nasıl atandın.o halde sende torpilli girdin.İşte senin gibi sözleriyle icraatları çelişen adamlar bunca insanı yanıltıyo.Tekrar söylüyorum iyi oku,not al.torpil elbette var olabilir,ama o torpili patlatmadan atananlarda var.Kim boş konuşuyo şimdi söyleyin gardas bana.

Ve son olarak bana savurma madem çalışmadan 90 aldın 8 sınavdır niye kazanamadın.Arkadaşlar tekrar söylüyoruım,beni biraz ciddiye alın kendinize güvenin çalışın.görüyosunuz adam hem torpil var diyo hemde atandım diyo.çalışmadan 90 aldım diyo,8 sınavda kazandım diyo.dam başında saksağan vu beline kazmayı.Yada bu ne peyriz bu ne lahana turşusu.Yorum sizin.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon