Sayfa 9 / 17 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
Toplam 253 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ticet77 türkiyesesver adresine bi kaç kez yolladım bende..dediğin gibi pes etmeden yollamaya devam...ama işte 3-4 arkadaş dışında kimsede bir çaba yok gibi..banamı öyle geliyo..herkes toplansın herkes..

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ismail haklısın ama klasik bir tutum var insanlarda herkes şikayetçi ama şikayet eden yok sen yılmadan devam et bende öyle yapıyorum sınav zamanı sınavdan şu puanı aldım atanırmıyım vb. soru iletenler yok ortada 3 - 5 kişinin istemesiyle zor iş işten geçtikten sonra anlamı kalmaz seçimlerden sonra unutulur gider kadrolarda sağlam olan bürokratların yakınlarına tahsis edilir bizde avucumuzla muhabbete başlarız

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

aynen aynen..bu millet devletin sağladığı ufak paralarla yada ne biliyim imkanlarla mutlu olduğunu sanıyor galiba..halbuki gelecek hakkında bir işin varsa endişe duymazsın..3 ayda alınan parayla bilmem neyle ömür geçermi..hem insan sosyallikten uzaklaşıyo hemde 3-beş kuruşa aldanıp geleceğini düşünmüyor..bencede seçimden önce oldu oldu..yoksa halimiz harap..düşünüyorumda nasıl toplayabiliriz diğer engelli kardeşlerimizi diye..ama bi türlü başaramadım..inşallah birlik olup sesimizi duyurabilirz..bunun yolunuda bulabiliriz..

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten sorun burda herkes müzdarip ama birlik olalım dediğin zaman toplanan kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmiyor

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

öyle evet..ama bunuda aşacaz inşallah..

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Formatı verilen yerlere mail olarak gönderdim. Hakkımızda hayırlı olsun. Bilgilerinize...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

saol suat..hız kesmeden devam..Allah'ın izniyle dahada geliştircez yapabileceğimiz şeyleri..

http://bilgibasvuru.basbakanlik.gov....me.aspx?beId=1 burayada yazabilirsiniz ...

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vermiş olduğunuz linktende gereken yazıyı gönderdim. Saygılarımla...

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar boş engelli kadrolarının bir an önce doldurulması isteğinizde sonuna kadar haklısınız
    ancak
    sınav yapılırsa kim hangi meslekten yerleştirilecek ve her mesleğe yönelik kadrolar doldurulabilecek mi?
    örnek verim; son yapılan Sağlık bakanlığı atamalarında yardımcı personel kadrolarının çoğu açık kaldı doldurulamadı,ve bunun yanısıra memur kadrolarına başvurularda yığılmalar oldu onlardan da tek tük yerleştirmeler yapılabildi ve çoğu açıkta kaldı
    şimdi 40 engelli kadrosunun tamamının memur olarak atanamayacağı kesin olduğuna ve yetkililer boş kadroları; mesleğe yönelik eğitimleri olmadığı için dolduramadıklarını haklı bir sebep olarak tekrar ileri süreceklerine göre
    sınavları öncelikle belli bir mesleğe yönelik personel yetiştirme ve atama olarak istemekte fayda var
    çünkü geçmişte bu uygulamalar yapıldı;lise mezunlarını 1 senelik eğitimle yetiştirerek sağlıkçı,maliyeci, polis olarak atadılar
    ve bu uygulama engellilere yönelik te yapılabilir ve ısrarcı olunmalı

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

hera adlı arkadaş haklı aslında..iyi bir konuya değinmiş..mesela ben bilgisayar donanım mezunuyum..ama yine engelli olarak bilgisayar alanında hiç bir iş bulamıyorum..nasılsa artık..2 dersim kaldı onlarıda geçtiğim vakit 2 yıllık büro yönetimi mezunu olacağım..2 yıllık mezunu olmak engelli memur alımında işime yarayacakmı bilmiyorum ama mesleğim değişmiş olacak en azından..arkadaşın dediğine göre hangi bölüm engelli alırsa alsın eğitime tabi tutmalı öyle almalı diyor kiiiii,ozaman hiç bir bahanesi kalmaz yetkililerin..yanlış anlamadıysam eğer..

Üye
    kenan17 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar sağlık bakanlığı 22.Maddeye tabi olupda işe giremeyen arkadaşlar herkez sikayetini bimere bildirsin.sonuclar aksama sabaha acıklanacak ben aradım ve yerlesemedıgımı söledıler kı zaten ben bılıyordum akıl var mantık var ben 88 li diger arakdas 81 li idi yanı yası buyuk olan adam ise giriyor... Şimdi bizim sucumuz gec dogmakmı bende aynı puanı aldım banane senın kanunundan at bı torbaya kura yap cek kım cıkarsa o girsin benmle aynı puanı alan arakdas ıs bası yapacak ben evde yatacam varmı bole bi sacmalık lütfen arakdaslar rica ediyorum birlik olup bimere yazalım durumumuzu..işte adres http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/...tionEntry.aspx

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

wallaha sunu anlamak iştemiyorum tek suçumuz bizim engelli olmamızmı nedir böyle çektiklermiz bıktım artık yaş 28 geldi hala ne iş var ne güç var devletin bize sayip çıkması gereken yerde daha bizi ellerin tersi ile itiyorlar bu boş kadrolar yenimi oluştu sanki yıllardır var sen engelli almadıkca bu kadrolar daha fazla artacak bunada kimse neden medyada sivil toplum örgütleri miletvekleri bilmiyorlarmı ALLAH AŞKINA biliyolar neden kimse buna dur demiyoru burda biz nereye kadar evde oturacagız bizde artık kendi ayaklarımızn üştünde dursak iş iştemek suç bu ülkede hakkımızı iştemek suçsa kimsede buna dur demiyorsa yazıklar olsun benim gemim suya cıksında öbürlerinin gemisi beni ilgilendirmez çok düşünen kişiler var böyle olunca malesef ama yıllar geçsede birşey degişmez oya gelinçe meydanlara cıkıyorlar her türlü siyaset yapıyor kazanınca nasıl o koltuk rahat neden kaksınkı iş yapsın burda madur olan varsa biziz engellliler yılllarca bizim için ney yapıldı ney edildi yeter artık ama bir iş vermek engelli yıllar bukadarmı zor kocaman devlet bilmiyormu ekip kursun sırf engelliler için calısacakları işe yoksun sınavda ney ben ortaokul mezunuyum artık ne zaman sınav acılaçak diye bekle dur umutdla sonrada işe gireçegim diye hayal kur yat kak yeter ama bizde insanız insan gibi yasamaya hakkımız var yazıklar olsun diyorum artık başka ney diyimiki

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç durmadan göndermeye devam !!!!!!!!

İlgili makama,

Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşları 40 bin engelli kadrosunu yasal zorunlulukları olduğu halde yıllardır doldurmamış ve bu zorunlu uygulama karşısında keyfi hareket etmiştir.
    Ancak Aralık 2010 yılında Torba yasası adı altında alınan karar ve resmi gazetede yayınlanmasına rağmen engelliler ile ilgili yapılması gereken merkezi sınav” Nisan-mayıs dönemi engelli personel alımı yaklaştığı halde sınavın hangi tarihte yapılacağı konusunda yetkililerden hiçbir bilgi verilmemektedir.

Onun için siz sayın ilgililere bu mesajı atma gereği hissettim: 40 bin engelli personel istihdamının tüm kamu kurum ve kuruluşlarını kapsayacak düzeyde bir an evvel gerçekleştirilmesini, bu yolda hız kesilmemesini ve Başbakanlığın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesini arz ve talep ederim.

adı soyadı :
    tc kimlik no :

cumhurbaskanligi@tccb.gov.trbimer@basbakanlik.gov.trinfo@dpb.gov.trselmaaliye.kavaf@basbakanlik.gov.trbilgiedinme@ozida.gov.tr

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakın yine kamuya 37 bin alım olacakmış ama kim öğretmen sağlıkçı polis bizden ses çıkmadıkça daha çok bekleriz fox tv bugün sabah haberlerinde dile getirdi o kadar msj attım ufakta olsa bir gelişme var ama devam hak verilmez alınır

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: golden_heart Mesajı Gör
    ...arkadaşın dediğine göre hangi bölüm engelli alırsa alsın eğitime tabi tutmalı öyle almalı diyor kiiiii,o zaman hiç bir bahanesi kalmaz yetkililerin..yanlış anlamadıysam eğer..
    evet doğru anlamışsın golden_heart

devlet hangi alanda veya işte kadroları doldurmak istiyorsa engelli adayları alıp yetiştirsin ve atasın.

Sayfa 9 / 17 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon