Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon
Toplam 253 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Seçimden önce engelli alımı olursa muhalefet partileri buna asla karşı çıkmaz.Çünkü karşı çıktığı zaman binlerce engellinin nefretini kazanır ve engellilerden gelecek oyları başka partiye kayar.O yüzden muhalefet partilerinin böyle bir riske gireceğini sanmıyorum.Aksine destek verirler diyorum.Zaten seçime kadar engelli almayan hükümet seçimden sonra zaten almaz.Ne zaman alır 2 yıl sonra ki yerel seçimlere az bir süre kala.

Üye
    psikolog12 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş yalçın
    Son Giriş
    16.04-2011
    Saat
    16:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar herkese mrb. ben edebiyat öğretmenliğini bitirdim. psikikolojik olarak rahatsızlığım mevcut. askerliğe başladım geçen ağustos ayı. askerdeyken tekrar rahatsızlandım. ve beni istanbul gataya sevk ettiler. 5 aylık bir süreç sonunda çürük raporu verdiler. bu durumumu sivil hastanelerde belgelemem gerekiyor. yaza doğru özürlü öğretmen alımı yapılacak. bu durumda yapmam gereken nedir? meb in bana söylediği en az % 40 raporun olacak. bu belgeyi nasıl edinebilirim?

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herhangi bir tam teşekküllü devlet hastanesi veya üniversite hastanesinde sağlık kuruluna başvurursan savaşcım yardımcı olcaklardır.

Üye
    psikolog12 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş yalçın
    Son Giriş
    16.04-2011
    Saat
    16:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şu an istanbuldayım. kartal devlet hastanesine başvurdum. ikamet istediler. yakınımda kalıyorum dedim. yakınında oturduğuna dair ikametgah belgesi al dediler. ve bu raporu almam en az 2 ay sürermiş. psikaytriden %40 ve üzeri raporu almam ne kadar sürer acaba?

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2008 yılında Okmeydanı ssk hastanesinden ben 2 haftada almıştım ama şimdi durum nedir hiç bir fikrim yok.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim şahsi görüşüm merkezi sınav ekim de yapılsa dahi nisan mayıs dönemini es geçmezler mutlaka alım yaparlar azda olsa zaten sınav duyurusunu nisan gibi yaparsalar haziran gibi sınav olur sonuçlar falan derken temmuz olur 10. ayda da merkezi sınav yaparlar ben gerekli yerlere sıksık mail atıyorum herkesinde bunu yapması gerektiği kanaatindeyim sadece burda yorum yazarak birşey elde edemeyeceğimiz aleni mücadele etmek istemek lazım altını çizerek söylüyorum seçim öncesi fırsattır çünkü seçimden sonra a yada b partisi kazanırsa bu konu en son saflara atılacaktır engelli memur açığının kapatılması bir seçim vaadi olarak kalmaması için herkes 1 - 2 yere gerek muhalefet gerek iktidar partilere gerekse ilgili kurumlara bu durumu iletmelidir kimsenin önüne hazır yemek konulmaz önce pişirmek lazım

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

ticet77 kardeşim valla billa benim gibi düşündüğün için o kadar sevindimki..her dediğine katılıyorum..zaten yukarlarda farlı şeyler söylmedim bende..ama ne hikmetse somut adımlar atmaya gelince kimse bir adım atmıyo..yorum apmakla kalınnıyor.kardeşim sen burdan ayrılma..milleti toparlayalım..sesimizi en iyi nasıl duyururuz bunu tartışalım..bencede armut piş ağzıma düş devrini kapatmalıyız..çünkü ne armut pişiyo nede ağzımıza düşüyo..herkez koyunun bir bacağından asılmalı..birlik olmalıyız..

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ismail
    dediğim gibi ben birçok yere mail atıyorum gelecek cvplarıda burda yayınlarım benim demek istediğim tek tip bir metin hazırlayalım bunu gerekli yerlere yollayalım tek tip istememin nedeni adamlar bakacaklar tek metin yüzlerce binlerce insan demekki bişey yapmak lazım diyebilecekler birlikten güçte doğar iş te

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bizde atıyoruz ama hep birlikte atarsak bişeyler olur yapalım örnek bir dilekçe heryere ama heryere sesimizin ulaştığı hereyere gönderelim....

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi bir metin hazırlayabilen bir arkadaşımız varsa hazırlasın yollamaya başlayalım her geçen gün alehimize

Üye
    esenruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    29.02-2012
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi güzel diyorsunuz tek tip. Tek tip ama ya herkes yazılı olarak beyanda bulunup posta yoluyla yollayacak ya da en kesim çözüm ciddi sayıda toplanıp Ankara'da Meydan'da yürüyüş yada ne bileyim sesimizi duyuracak bir gösteri. Ne yapılabilir bunların dışında fikri olan varsa paylaşsın bizlerle lütfen.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ortak bir metinle elektronik ortamda yollamak bile işe yarayacaktır yıllardır merkezi sistem sınavdan söz ediliyordu bi türlü icraate geçmedi memurlar net konuyu manşet yaptı gelişme oldu

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben daha önce böyle bir metin hazırladım ama pek dikkat edilmemiş sanırım. eğer beğendinizse göndermeye devam edelim

İlgili makama,

Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşları 40 bin engelli kadrosunu yasal zorunlulukları olduğu halde yıllardır doldurmamış ve bu zorunlu uygulama karşısında keyfi hareket etmiştir.

Ancak Aralık 2010 yılında Torba yasası adı altında alınan karar ve resmi gazetede yayınlanmasına rağmen engelliler ile ilgili yapılması gereken merkezi sınav” Nisan-mayıs dönemi engelli personel alımı yaklaştığı halde sınavın hangi tarihte yapılacağı konusunda yetkililerden hiçbir bilgi verilmemektedir.

Onun için siz sayın ilgililere bu mesajı atma gereği hissettim: 40 bin engelli personel istihdamının tüm kamu kurum ve kuruluşlarını kapsayacak düzeyde bir an evvel gerçekleştirilmesini, bu yolda hız kesilmemesini ve Başbakanlığın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesini arz ve talep ederim.

adı soyadı :
    tc kimlik no :

cumhurbaskanligi@tccb.gov.trbimer@basbakanlik.gov.trinfo@dpb.gov.trselmaaliye.kavaf@basbakanlik.gov.trbilgiedinme@ozida.gov.tr

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

yeşillili arkadaşın yolladığı yazıyı bende bi kaç yere yolamıştım..hatta ilk paragrafın sonuna sitem mesajları ekleyip öyle yollamıştım..şuan ki hükümetin bizlerle daha ilgilenmesine rağmen atamalara ve sınavlara gerekli hassasiyeti gösermedğine dair şeyler eklemiştim..bence bu yazı iyi diyorum..sizcede uygunsa yollayalım bunu..fakat etrafınızda varsa başka engelli onların tc ve isimleri ilede yollayalım sonuçta onlarda özürlü ve kalabalık iyidir..tabi birde şu yani var..elektronik ortamdan yollanan mesajları yüksek makama ulaşmadan yardımcıları cevaplıyo bence tam sağlıklı değil..daha ek bişeyler de yapalım..yürüyüş organizasyonu,yada her hangi birmizin tv,gazete,radyo gibi yerlere ulaşıp öncü olarak herkesin adına bi konuşma ayarlaması vs..yani böle şeyler daha etkili halka mal ettiğimizde daha büyük sorumluluk yıkarız devlete..ama elektronik ortamdan nerden biliyim otomatik cevap yollanmadığını..tabi yinede onuda yollayalım..ama görsel olarakta birşey yapmak en faydalısı..

arkadaşlar engelli face sayfam: Sizce ben engellimiyim ? | Facebook buraya gelin burda birlik olup organize olalım..

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar ben sıksık www.türkiyesesver.com sitesine konuyu hatırlatıyorum fok tv nin sitesi bu haber yapana kadarda oraya yazacağım yeşillili arkadaşımızın metninide yolladım gerekli yerlere hemde kaç defa pes etmek yok verdiğim adrese az öncede yazdım hatta engellilerbiz üyeleri adına isteyen baksın en azından yorum yazsın olayın ciddiyetini anlayabilirler belki...
    http://forum.memurlar.net/konu/1211420/

burdada konu açtım arkadaşlar

Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon