Sayfa 5 / 17 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
Toplam 253 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DoaN;

İstesin ama bak arkadaşım ben üniversite mezunuyum benim yıllarıma yazık değil mi tamam sebat etmeden daha senesi dolmadan hemen yükselmenin peşinde koşan arkadaşları da anlamıyorum sanki hemen o arkadaşa müsteşarlık verecekler ya biraz mantıklı olun ben byle insanlara saygı duymuyorum benim hakkıma diğer arkadaşların hakkına girdikleri için

Üye
    kobeosman Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    07.07-2011
    Saat
    10:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar siz elinizden geleni yapın bak ben kendimde örnek verim ben 2 yıllık muhaasebe okurken hastlandaım kan kanseri oldum akut lösemi yani kurtulma şansı çok düşük oloan bir hastalık ama sabrettim şükürler olsu atlattım allah razı olsun bana kan verenlerde ablamdan ailemden madenki dedim devlet bana böyle bir imkan sunmuş değerlendirdim ben size sadece şunu demek istiyorum herşey iyi olcak sadece siz elinizden geleni yapın devletde bize arka çıkıyorlar maaş olsun vergi indirimi osln memurluk olsun özel iş kamo işi olsun birşeyler yapıyorlar siz önceden kendiniz biliyirsunuz mesela bir 3 ayda bir sınav oluyor birkaç kişi alıyordu şimdi bakın duruma karşılaştrın eski durumlarla şimdiki durumu anlarsınız aradaki farklları herkonuda biz her zam niyisi olcak diyelim ki olsun onu isteyelim değil mi alalh devleti razı olsun birazda üniverste muznları için imkan sağlarsa devleti iyi olur hekesin hakında allah hayırlsını versin kardeşlerim...

Üye
    x64 Avatarı

Son Giriş
    14.04-2011
    Saat
    22:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2010 kpss sınavına girdim bu sınavla alakalı özürlü alımı yapılacakmı yoksa Harici bir sınavmı yapılacak sadece özürlüler için

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

serdaruz saygı duymayabilirsin.
    ben bunada saygı duyarım fakat ınsanlar bıseylerın pesınde kosmadan bır yerlere gelemezler. kimsenın hakkı yenmıyor arkadasım benım yerıme ıllakı bırısı gelcek o gelenın yerıne baskası gelcek yenı atamalar olcak ıllakı.
    Ben özeldede çalıştım arkadasım hemde oldukca önemli bir pozisyonda zaten sebepte bu özeldeki o konumdan buraya gelınce ınsan sudan cıkmıs balık gıbı oluyor.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

-Allah yardımcımız olsun, Hakkeden hakketttiği yere geliyor er ya da geç ...

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bireylerin kendi fikirleri kendini bağlar.. tabiki bir kuruma yerleşip daha yüksek mevkilere çıkmak herkesin hayalidir.. bence ki
    eğer kurumunda hakettiği mevkiye gelemiyorsa şansını her daim demeli..ben memur oldum deyip koltuga yapışıp kalmamalı..bizler engelli bireyler birşeyler başardığımızı gösterbildiğimizde sevindiğimizi biliyoruz misal son dönemlerde gerek öğretmen gerek memurluk kadrolarına yerleşen arkadaşların başarıları vs... ve hakettiğinizi düşündüğünüz seviyeye kadar mücadelenizi sürdürmenizi canı gönülden desteklerim..

Üye
    deniz54 Avatarı

Son Giriş
    11.06-2016
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: iskocyalim Mesajı Gör
    Birtan hocam benim aldığım eğitime göre yaptığım iş çok pasif tatmin etmiyor beni.
    Yükselme şansın nerdeyse sıfır, insanı insan yerine koyanda yok.
    O yüzden bir an önce başka kuruma geçme fikri var kafamda.

kesinlikle katılıyorum bende bu sene meb de çalışmaya başladım.
    1. Meb Sınava girenleri diplomasına göre ayırmadı benim gibi teknik bölüm mezunları dahi genel idarede işe başladı. bunun anlamı şu daha düşük maaş, yolluk yok, döner sermaye mi)) güldürmeyin döner sermaye Meb'de zaten yok
    2. 15 hafta süren eğitim süreci kabus gibiydi her hafta sonu 05:30 da kalkıp 1,5 saat yol gidip derse girmek (kılık kıyafet yönetmeliği orada da geçerli yani pantolonunuz ütüsüz olsun sen nasıl memursun fırçaları müfettişlerden) bütün kurumlar arasında en sıkıntılı eğitim süreci MEBde.
    3. Yükselme şansına gelince eğitim fakültesi mezunu değilseniz gelebileceğiniz en iyi konum şefliktir belki boş kadro olursa kuyruklu yıldız gibi 100 yılda bir şansınıza denk gelirse şube müdürlüğüdür ama milli eğitim müdürlüğüne yükselmek sadece ütopyanın ötesinde birşeydir. İstersen 10 tane üniversite bitir sistem böyle işler
    4. İnanılmaz iş yoğunluğu (bu belkide sadece benim için geçerli olabilir) ilçe milli eğitimde çalışıyorum eğitim öğretim, kültür, sivil savunma, özel eğitim kurumları ve yatılılık bursluluk işlerine bakıyorum. bunların hepsi illerde ayrı bölümdür ama ilçelerde çalışan az okul fazla olunca yoğunluğuk çok çok fazla 8 saatlik mesai süresi yetmiyor fazla mesaiye kalırım paramı alırım diyorsanız yanılıyorsunuz çünkü MEB de fazla mesai ücretide ödenmez yani o da yok
    5. Okul müdürlerinin size amirinizmiş gibi davranması cabasıdır boğasınız gelir çünkü yüzde 90ı hiçbir işi bilmez her şeyi telefon edip size sorup yapar asla bi yönetmeliği açıp okumazlar küçük düşünen küçük adamlardır.
    6. son olarak bu problemlerin çözümü benim şahsi fikrim MEB'in iki ayrı başkanlığa bölünmesi ile çözülür öğretmenlerin iş ve işlemleri için bir başkanlık diğeri ise idari hizmetlerle ilgilenen bir başkanlık çünkü öğretmen ve memurun özlük hakları birbirinden çok farklı dün başlayan bir öğretmenin maaşı ek dersti egzersizdi bilmemneydi derken 2000 tl yi buluyor ama memur özürlü vergi indirimi ile bile 1300 tl yi zor buluyor. EEE kardeşim git sendikalara derdini anlat demeyin sendikaların hepsinde öğretmen hakimiyeti var kimse sizi iplemez.

Kısacası eğitim fakültesi mezunu iseniz MEB kesinikle sizin için bir cennet gerçekten hiç vakit kaybetmeyin ama başka bir bölümden mezunsanız yukarıda yazdıklarımı bi okuyun

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Vallahi bende özel bir şirkette çalışıyordum 2 gün sonra istifa ettim
    baştan cumartesi pazar tatil anlaştık temizlik işinede evet dedim asgari ücrete de evet dedim.
    Sonra ben hafta sonu gelmeyip öteki çalışanlara zarar oluyor muş onlarda hafta sonu tatil istiyormuş gibisinden...
    bende zaten sinir var.

Senin hafta sonunada verdiğin asgari ücretede ............ gerisi bizi aşar gadırdıktan sonra attığım önlüğü doğru eve....

yani arkadaşlar bizler resmen sömürge altında çalışıyoruz. Hepimizin hayalinde devlet işi var yaş ilerliyor günler geçiyor
    bende diyorum ki gireyim bir kuruma adam gibi muamele adam gibi çalışayım
    çalışmayı özledim....
    Hadi rast gele....

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Türkiye Ses Ver

arkadaşlar bu adrese yazın fox tv fatih portakal gerekli yerlere iletiyor ve yayınlıyor gerekli kurumlarada mail atarak seçim öncesi fırsat bu fırsat herkes duyarlı davranırsa olumlu sonuçlar alınır bence meb sınavında ücret istendi yüklendik iptal ettiler en açık örneği bu

Üye
    şuheyla Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    15:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evetya psikolijimizi bozdularya ne buya alımm olmaz zor olur olsada az alırlarrr birde dedilerr özürlüü maaşı en az her ayy 300 tl olacaktii haniii

Üye
    nurdan21 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    ilde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şıheyla )) katılıyorum psikolojimizde gitti nerde bu devlet nerde bu millet

Üye
    turbay Avatarı

Gerçek Adı
    turan turbay
    Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TRT İnsan Hakları Programında Özürlü Hakları Konuşuldu

sınav ekim ayı gibi yapılacakmış arkadaşlar işte kaynak 27.dakika 50. saniyeden sonra dinleyin ) aslında seyretmeyenler tamamını izlesin
    T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı

Üye
    pckopat_64_ Avatarı

Gerçek Adı
    Nurbetül
    Son Giriş
    09.08-2011
    Saat
    02:28
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ekim ayı mı.. Maşallaaah

Üye
    nurdan21 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    ilde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne denir bu insanlara yalancı çok boş imsanlar başımızda...............sınavı ekim ayında yapacaksında atama ne zaman yapacaksın akıldan yoksunlar bari sınav iki geçerli olsa...... 2011 yılını öldüirdünüz nasıl bir vicdan ve adalet var sizde ya sizin gibi devlet olmaz olsun çekilin gidin başımızdan varlığınız yokluğunuz aynı biz kendi kendmizi yönetiriz

Üye
    turbay Avatarı

Gerçek Adı
    turan turbay
    Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nurdan21;

adaletlisi yapılıyor sen bu na neden karşı çıkıyorsun merkezi sınav herkesin için daha adil bi durum koaymı bu işler yasa yeni çıktı zaten sizin bu yazınız cok cahilce

Sayfa 5 / 17 İlkİlk 12345678915 ... SonSon