Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derejvan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    28.02.2011 tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen atamaya esas evrakı teslim edilmeyenler atanma haklarını kaybedeceklerdir.
    Atama işlemleri adayların atamaya esas belgelerinin Bakanlığımızca incelenmesi neticesinde en kısa sürede sonuçlandırılarak atama onayları İl Sağlık Müdürlüklerine gönderilecek ve İl Sağlık Müdürlüklerince Tebligat Kanunu ve Tebligat Tüzüğü hükümlerine göre adayların nüfusa dayalı adres tespitinde TÜİK’e bildirdikleri adrese atanma tebligatı yapılacaktır.
    657 sayılı Kanun’un 62 nci maddesi gereğince adaylar; tebligat adresi ile atandığı ilin aynı olması halinde tebliği izleyen iş günü içinde, tebligat adresi ile atandığı ilin farklı olması halinde ise tebliği izleyen 15 gün içerisinde görevlerine başlayacaklardır.

Burada açık açık yazıyor. 28 şubata kadar evrakları getirin diye. Daha sonra da bakanlık tarafından kurulacak komisyon tarafından evraklar tekrar incelenecek (burası komik tabi :-))) elli bin kere baktıkları ve kendilerine ait hastanelerin verdiği evrakları tekrar inceleyecekler).
    Bir de evraklarla ilgili artık bir hakta talep edilemeyecek. Başvuru süresini 28 şubatta sınırlamış, komisyonun sorun bulduğu her hangi bir evrakı yenilemen veya itiraz etmen için süre de belirtilmemiş. (Bu aşamada tek korkum suların bulanma ihtimali.) Toplamda 2000 kişi. Bir de 22. madde kapsamında olanlar var. Bunların değerlendirilip kimlerin olacağının karar verilmesi. Buradan da 200 kadar kişi ekle. Bunların belgeleri incelenerek onaylanıp gerekli ilgili illere yolllanacak. Herkesin verdiği evrak adedi ortalaması 8 gibi. Bu da 2200 * 8, kabaca 17600 adet kadar evrağın incelenmesi demek. Tabi adam akıllı incelenecek ve teyit edilecekse kaç iş gününde biter Allah bilir. Oldu sana ergenekon dosyası, çık şimdi işin içinden.

Ama aday memur olarak biraz daha çabalayıp kabaca hesaplarsak, Mart ayında 23 iş günü var. 17600/23 765 adet evrak. Devam edelim Ful çalışırlarsa eğer (ki arkadaşlar da memur unutmayalım)8 saat mesai * 60 dakika eder 480. Kabaca dakikada 2 evrağın bir yerlerden teyit edilip onaylanması lazım. Ki sağlık raporlarının ne menem şey olduğunu hesaba katmıyorum.
    Yani baharda memuruz diyebilirim :-))
    Soruna cevap verebildim mi 4545 ?

İşin özü bırak su aksın. Sen bırakmasan da akacak zaten. Ne geçiyor eline anı kaçırmaktan başka.

Olan olur.
    Dücane Cündioğlu

Üye
    4545 Avatarı

Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    00:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

guzel cevapladın kardes tesk bana kalırs a bunlar 28 den once kurarlar kı neden dıyeceksin hem bıyandan gelenlerı ınceler sonrada 28 subattansonra ıs bırakmazlar gıbıme hgeldıgı ıcın sordum belırlı gunlere komısyon olur mesala haftada salı v e persemmbe komısyon olur gelen kısılere bakabılırler dıye dusundum

Üye
    necii Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hiç o servislere binmeyin ben 24 ocakta gittim herkes birbirini eziyor binebilmek için zaten özürlüyüz iyice haşat ederler.ben korktum vallaha servise falan binmedim aştinin kendi taksileri var sırayla yolcu alıyorlar çok güzel bir uygulama taksi şoförüne söyluyorsunuz sağlık bakanlığının önünde indiriyorlar.15 lira tutuyor.para vermeyeceğiz diye kendinizi hiç zorlamayın.iyi akşamlar.
    unutmadan burayada yazmak istiyorum bimere şikayetimi belirttim.hep birlik olmamız gerekiyor.iyi akşamlar....

derejvan arkadaş sen herkesin evrağının kabul edildiğini düşünüyorsun tabiki iyi niyetle bu gidişle hemen hemen yarısından fazlası başvuramayacağı için komisyonun işi sandığın kadar zor olmayacak.sonrada açılan kadroları yeteri kadar eleman bulamadık diyip başka kadrolarla değiştirecekler.ben 2003 yılında istanbulda bir sınava girdim hudut ve sahiller genel müdürlüğünde 2 hemşire alınacaktı sınav sonrası mülakat yaptılar kimseyi almadılar.sorduğumda da çok komik bir cevapla karşılaştım başa bir kadroyla değiştireceğiz dediler.her an herşey olabilir........

Üye
    HOCMP Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    24.02-2011
    Saat
    18:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    noter onaylı rapor sureti ile gittim kontrolünü yaptı kabul ettiler her ihtimale karşı aslıda yanımdaydı bi sorun çıkarsa vermek için ama aslına gerek kalmadı bilginiz olsun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12