Sayfa 1 / 12 1234511 ... SonSon
Toplam 172 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağlık bakanlığın yapmış olduğu özürlü sınavını kazanan adaylardan raporunda çalışabilir alanlarlar kısmında memur olabilir ibaresi istiyor.buda demek oluyorki tekrar heyete girmek demek ayrıca hastaneler 130 tl ücret talep ediyor.sınavı kazanan arkadaşların hiçbirinin raporunda memur olur ibaresi olacağını zannetmiyorum burada binlerce mağdur var kazanılmış hakları geri alıyorlar üstelik sürekli olan rapor her zaman geçer diyen sağlık bakanlığı değilmidir.az önce sağlık bakanlığını aradım ancak asistana ulaşabildim ve şikayetimi belirttim.binlerce mağdur olabileceğini söyledim asistanın cevabu şu oldu ortada binlerce mağdur olsaydı şu telefon yağmuruna tutulurduk şu sistemde bir sorun yok sistem işliyor sizin raporunuz eksikse düzeltmeniz gerekiyor dediler.arkadaşlar sınavı kazanan ve kazanmayan arkadaşlar sağlık bakanlığı yüksek idarecileri telefon yada mail yağmuruna tutalım yoksa sesimizi çıkarmassak ses yok diye mağdur etmeye devam edecekler

Üye
    livordoo Avatarı

Son Giriş
    12.04-2012
    Saat
    23:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi için aldığım 15-4-2010 tarihli rapor var elimde vergi dairesi tarafından onaylı bu raporda "çalıştırılamayacağı iş alanları" kısmı boş brakılmış şimdi bu rapor olmazmı diyorsun şu email adresini ve telefonları bi versene iletişim kuralım memur beylerle.. anlaşılan bunlarda bizi yontmanın peşinde

söylediğin şeyi "ÖZÜRLÜLERİN DEVLET MEMURLUĞUNA ALINMA ŞARTLARI İLE YAPILACAK YARIŞMA SINAVLARI HAKKINDA YÖNETMELİĞİN beşinci böümünde bulunan Madde 28 e göre istiyorsa

Madde 28- 12/5/1983 tarihli ve 83/6526 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sakatların Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Hangi İşlerde Çalıştırılacakları Hakkında Yönetmelik yürürlükten kaldırılmıştır

kaynak:
    Resmi Gazete Tarihi: 16.09.2004
    Resmi Gazete Sayısı: 25585

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

0312 585 1760-63 telefonlar

çalışabilir kısmı ister boş ister dolu olsun açıklamalar yada çalışabilir kısmında memur kelimesi yazacak memur olabilir diye yok ayakta durmaması gerek yok çok duymaması gereken işlerde çalışamaz ifadesi kesinlikle kabul edilmiyor.

Madde 28- 12/5/1983 tarihli ve 83/6526 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sakatların Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Hangi İşlerde Çalıştırılacakları Hakkında Yönetmelik yürürlükten kaldırılmıştır

bu maddeye gelince bu maddeyi pek sallamıyorlar diğer forumlarda 100 lerce kişi kapıdan dönmüş aldığın ünvanı yapabilecekmisin diye heyet raporu isteniyor

Üye
    aşka_sabıkalı Avatarı

Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    10:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli memur sınavında istenen sağlık raporunda çalışabilir bölümüne memur olarak çalışabilir yazması mı gerekiyor bu konuya bi açıklık getirirsen memnun olurum

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allah allah ..ya bunlar ne yapmak istiyor.saçma sapan şeyler istiyorlar.maraton da koşturacaklarmı acaba merak ediyorum.yada havada kuş yakalama .rapor alırsın süreklimi sürelimi yada çalışabilirmi çalışamazmı yada ayrıyetten memur olarak çalışabilirmi çalışamazmı .bence görünmez adam olun işede ihtiyacınız kalmaz.zaten görünmüyorsunuz istediğinizi yaparsınız.

Üye
    livordoo Avatarı

Son Giriş
    12.04-2012
    Saat
    23:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir doktor bunu yazmaz ki RAPOR FORMUNDA İLGİLİ BÖLÜMDE ÇALIŞTIRILAMAYACAĞI İŞLERİN NİTELİĞİ başlığı var...yazabilecekleri şeyler "EL BECERİSİ GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" "YÜRÜME GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" "STRES ALTINDA ÇALIŞAMAZ" "KONUŞMA GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" şeklinde olur tahminim . veya özrü iç organlardaysa böbrek kalp vb gibi BOŞ BIRAKIR

çünkü hastanedeki doktorun aklı var memuru "vezneye koyarsan konuşması gerekir" memuru "bilgisayar başına koyarsan el becerisi gerektir" odacı yaparsan "yürümesi gerekir" üç konumdada MEMURDUR sağlık bakanlığındaki aklı evvel memurlar ne düşünüpte böyle bir talepte bulunmuş anlamak zor

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar galiba heyetten memur olabilir diye bir rapor çıkartmak yeterli olacak. Anladığım kadarıyla özürlü raporunu yeniletmeye gerek yok.

Üye
    kenan17 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    15:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kim dedi kardes bunu sana nereye gıttın nereye sordun nereyi aradın bi acıklama yaparmısın

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    canseven Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    21:16
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mavimsiyesil;

burada okudugum kadarı ile mevcut raporumuza memur olabilir parafı attıracaz. daha fazlasını nasıl yapıcaz ki.

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Memur olabilir diye basit yeni bir rapor çıkartacağız. Ek rapor olacak.

Üye
    kismetcin Avatarı

Gerçek Adı
    KISMET
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    ZonguldaK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çalışamayacağı iş alanları boş olan 2007 yılında almış olduğum sürekli raporumu başvuru sırasında kabul etmediler, çalışamayacağı iş alanı boş olduğu için, raporu aldığım devlet hastanesine başvurup eksik kısmı eklettirdim raporuma. O raporla başvurum kabul edildi. Evraklarımı tamamlayıp bugün il sağlık müdürlüğüne gittim kontrol etmeleri için bana herşeyin tamam olduğu söylendi. Böyle bir uygulama çok saçma geliyor şimdi bana.

Üye
    mcburey Avatarı

Son Giriş
    07.11-2011
    Saat
    14:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın kısmetcin;
    raporunuzdaki ekletmeyi ne şekilde yaptırdınız? raporumuz "sürekli" çalışamayacağı iş alanları bölümünde ise "çalışabilir" yazmaktadır.zaten bu rapora sağlık bakanlığının özürlü atama kılavuzunda bu şekilde istendiği yazdığı için almıştık.sizin değerlendirmeniz ne olacaktır?

Üye
    kismetcin Avatarı

Gerçek Adı
    KISMET
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    ZonguldaK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim raporuma ''ağır ve ayakta durması gereken işlerde çalışamaz'' ibaresi eklenmişti. Bence bakanlık başvuru sırasında kabul ettiği raporları yerleştirme sırasında da kabul etmelidir ki, kılavuzda zaten açık ve net bir şekilde raporun nasıl olması gerektiği belirtilmiş, bu kriterlere göre adaylardan raporları istenmiş, şu anda yapılan değişiklik çok mantıklı gelmiyor bana.

Üye
    ahmetfidan Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    17:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar hizmetli kadrosundan girdim 22. maddeye takıldık özürlü raporuna ne yazdırıcam hizmetli kadrosunda calısabilirmi yazdırıcam

hizmetliler rapora ne yazdırıcak

Sayfa 1 / 12 1234511 ... SonSon