Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon
Toplam 172 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    komisyon momisyon değil bu normal işlemler verdiğimiz evrakları sadece doğru olup olmadığı teyit edilcek diploma rapor gibi bunlarda normal işlemler heryerde uygulanıyor

Üye
    kobeosman Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    07.07-2011
    Saat
    10:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm satlas ve bilgisi olan arkdaşlar yeni dönemde bize söz verdikleri gibi 11 diyelim baklım gerkisi getiriler mi bilmiyorum ama yeni dönemde bizden yeni rapor istenecekmi yoksa ben 2008 yılında aldığım raporla başvura bilcek miyim bilgisis olan arkadşalr varsa payşyşlaşırlarsa sevinirim bide raporumda çalıştırlamacağı ağır işlerde çalışamz yazıyor raporun arka tarafında kullanım amacı 2022 almıştım işkura kaıyt yaptırdım bu raporlada başvura bilr miyim şimdiden teşeşkurler bilgisi oan arkdaşlar varsa paylaşıtlarsa sevinirm bide facede konuşmak isteyen olursa eklesin kobe185470@hotmail.com adresin ekleyin konuşalım bilgi paylaşımı için allah herkesin yar ve yardımcı olsun slmlar herkese arkadaşlar

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bnce sen yeni rapor al bunların ne yapacağı belli olmaz.

Üye
    kobeosman Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    07.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim öyle diyorsunda rapor oranı dşürüyorlar ben kanser hastasıyım aldığım zaman oran düşüyor kazanılmış hakkarı biliyorsan rapor verilen birine yeniden rapor verilmez dikkatlice okuduysan sürekli oalnadar kurumlarda istemeyemez dikkatlı okuduysan satlas bey seni rapor nasıl ne yzıyoror çalıştırlamayacağı alanlar ne yzıyor kullanım amcaı belitilmış onu söyle bana yeter sen ne için aldın raporu söyle yeter kardeşim..

Üye
    mustafa_77 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    21.10-2013
    Saat
    23:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi günler arkadaşlar ben sağlık bakanlığı 22. madde magduruyum evraklarımı haftaya teslim etmeye gitcem ama raporda çalışamayacağı iş alanları ibaresi boş bir problem oluyormu ?
    bir sorum daha olacak
    evraklarla beraber raporun aslını teslim ettiğimde elimde rapor kalmayacak.eger atanamassam elimde 1 rapor var onu da teslim edersem nasıl bana geri ulaşıcak ?

bilgi verirsen sevinirim

Üye
    kobeosman Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    07.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

genel idari hizmet se sorun olmuyor ama sağlık hizmetlri ise orası dolmdurlması gerkiyor edindiğim bilgiye göre kardeşim..

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mustafa arkadaşım gih sınıfındaysan problem olmaz ayrıca aslını verme onaylı fotokopisini ver ama dediğim gibi gih sınıfındaysan olur.

kobeosman bende mevzuatı biliyorum sürekliden rapor istenmez diye ama maalesef kıllık yapabiliyorlar senin raporun muhtemel olur ama her ihtimale karşı çıkarabiliyorsan çıkar senin için daha iyi olur yok riskli çıkaramam diyorsan artık mücadelini öteki türlü verirsin biliyoesun memurlar başta kabul etmiyor ama sonra yavaş yavaş kabul etmeye başlıyorlar.ayrıva çalıştırılayamayacağı iş alanları benmki dolu fazla duyması gereken işlerde çalışamaz yazıyor ama düz memurlarda bu alan boşda olsa kabul ediliyor.ama dedim gibi yeni rapor dene tutmassa atarsın çöpe olur biter.raporumun kullanım amacı boş hiç bir şey yazmıyor.

Üye
    4545 Avatarı

Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    00:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

28 subatın bıtmesıne de az kaldı bakalım ne olcak zaten yenı haberde yok

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar söylentilere göre mart-nisan-mayıs ayları işbaşı belirtilmiş.ben dün aradım nisan başı dediler

Üye
    ogn Avatarı

Son Giriş
    08.07-2013
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar özürlü öğretmen alımı sırasında verilecek sağlık raporunda ' öğretmenlik yapabilir' ifadesi zorunlu mu? Geçen sene özürlü öğretmen alımı sınavı ile atanan arkadaşlar yardımcı olabilrse sevinirim.
    bu arada ben böbrek nakilliyim çalıştırılabileceği çalıştıralamayacağı alanlar doldurulmalı mı ?

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba herkese. benim bir kaç sorum var bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. 1- Telefonla aradıktan önce veya sonra bize tebligat göndercekler mi ? 2- Ben komisyon inceleyecek diye yazılıyor sitede ( yani burda ) demiştim. Evraklarımızı verirken kimi evrakların üstüne tamam kiminin üstüne eksik yazıyorlardı , yani düşündüm herhalde artık tamam olanlar incelenmiyor diye.Bilgim olmadıgı için burada bilgi paylaşımı istiyorum. komisyon deniyor ya.
    3- Atamalarımız onaylanınca görev yerlerimizi ve ne tür iş yapacağımızı bulunduğumuz ilde ki Sağlık Müdürlüğü mü belirleyecek acaba ?
    teşekkürler şimdiden.

Üye
    anestezi18 Avatarı

Gerçek Adı
    alihan
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    ankara şuan yozgattayım
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bugün bakanlığı aradım.28 şubattan sonra 15-20 gün içinde sağlık müdürlüklerine tebligat yapılacakmış.oardanda bize ulaşması nisanı bulur.yani iş başı nisanda olacak

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mavera 1) bakanlık nette kayıtları sisteme işledikleri zaman il sağlık müdürlüğü sisteme bakıp atamaları yapmaya başlıyor bazı kurumlar tebligat gönderiyor bazı kurumlar ise telefon açıp haber veriyor.atamaları il sağlık müdürü yapacak.eğer ordaki memur sana tamam dediyse artık sorun olmaz sorun olsa bile şimdiye kadar telefon açıp eksiği söylerlerdi.

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memur bana tamam demedi de. benim evrakların üstüne tamam diye yazdı.yani eksik yok diye galiba.işte merak ettiğim bundan sonra komisyon oluşup inceleme mi yapıyorlar. hani işe başlama süresi epey uzun tutuluyor da ondan soruyorum. birde biz Ankara yı aradıktan sonra il müdürlüğü bizi arayacak yada tebligat gönderecek öylemi.
    siz hizmetli olarak mı kazandınız satlas.

eğer 28 şubattan sonra 15-20 gün içinde tebligat göndereceklerse il sağlık müd. bikaç gün içinde arar yahut tebligat yollar ki bu aynı il içinde olduğumuzdan
    uzun sürmez sanırım.hayırlısıyla işimize başlasaydık. çok merak ediyorum zamanda geçmek bilmiyor ki. hepimize hayırlı olsun.hoşçakalın.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben memur önlisans yerleştim.bu ssatten sonra evraklarda sorun olmaz olsanydı ararlardı artık 28 şubat geldi.incelenen icelendi.ayrıca siz niye ankarayı arıyorsunuzki ankarayla işiniz ne ? ben onu anlamadım.bana kimse ara demedi.aramayada gerek yok sağlık müdürlükleri bilgiyi alınca zaten bize ulaşacaklar burada ankara aradan çekiliyor artık .

işbaşı yapma olayı iyice karışık artık arayanlardan kimi mart kimi nisan kimine mayıs demişler hayırlısı artık bu siteden hiç kimse arayıp bilgi bırakmamış ne zaman iş başı diye

Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon