Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 789101112 SonSon
Toplam 172 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mağdursanız hakkınızı arayın hükümet den medet umanlar ancak wc kadar dır yolları kendi işinizi kendiniz takip edin
    kulaklarını çınlata bilirsiniz sağlık bakanlığın başbakanlığın tbmm nini özürlüler daire başkanlığına söz yok onlar hükümetin elemanları olduğu için uyuma modunlar

Üye
    ahmetfidan Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    17:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

il sağlık müd gittim bu gün haber yok ama güzel bi haber yazı geldiğinde görev basını anında veririz diyo yani bide onu beklemiycez

Üye
    4545 Avatarı

Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    00:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

28 subat bıttı

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Ya ben bi şey diyecem noldu yani sonuç ne atamalar oldu mu olmadı mı sınavı kazananlar işe başladı mı başlamadı mı EK YERLEŞTİRME YAPILACAKTO

Üye
    Merlin Avatarı

Son Giriş
    17.04-2011
    Saat
    13:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar

28 Şubat bitti bakanlığın sitesinden her gün kontrol ediyorum. Tahminimce atamalar SHÇEK atamalarından sonra yapılacak yani 3 Mart sonrasına kalacak gibi görünüyor.

Üye
    4545 Avatarı

Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    00:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı sekılde bende kontrol edıyorum ne olcak nasıl olcak bılen yo ken azından bır duyuru bıle koymamıslar telefonlarıda acmıyorlar

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yine ben
    günaydın

dün hastaneye gittim ve 'hemşire olabilir' ibareli sağlık kurulu raporu istedim,heyet bana yine 'ayaktayı durmayı gerektirmeyen işlerde çalışabilir' raporu verdi
    ve bu sabah evrak işlerini aradım; daha önce kendilerine teslim etmiş olduğum raporun aynısını aldığımı ve hemşire olabilir raporu vermediklerini, bu durumda ne yapmam gerektiğini sordum
    söylediklerine göre; APSyle bana gelen rapor istek yazısının aynısını hastaneye de göndermişler ve bu konuda sorun çıkarmamaları için kurumu ayrıca bilgilendirmişler.ben dün istenen sağlık kurulu raporunu alamadığıma göre demek ki bu yazı henüz hastaneye ulaşmamış.
    ve şimdi benim yapmam gereken şey,hastane müdürüne başvurup bilgilendirme yazımın gelip gelmediğini takip etmek ve sonrasında kurul raporu almak

Telefondaki görevliye :ne zamana kadar yazı ellerine ulaşır ve raporu yine vermezlerse hak kaybına mı uğrayacağız ? diye sorunca
    'onlar sonuçta Sağlık bakanlığının hastanesi ve gönderdiğimiz yazıya göre hareket etmek zorundalar' dedi
    ve bana gönderilen yazı, atama bekleyen herkese aynen gönderilmiş
    şimdilik durum bu

Üye
    mcburey Avatarı

Son Giriş
    07.11-2011
    Saat
    14:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın hera;
    son cümlenizde adı geçen yazının ataması yapılacak tüm kişilere gönderildiğini belirtmişiniz.Benmi yanlış anladım.Herkesten rapor mu istiyorlar şimdi?

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hera sanırım bu memur olur yazısı sağlık hizmetlerinde çalışacak olanlar içindir ayrıca 28 şubat bitti halen rapormu istiyor bunlar

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Yardımcı Sağlık Personeli Atama şube müdürlüğüyle görüştüm ve herkes diye kastettikleri sanırım hemşire,ebe,sağlık teknisyeni kadrolarına ataması yapılacak olanlar
    memur olacaklar için prosedür farklı mı işleyecek bilmiyorum

evet satlas
    APS bana tam da 28 şubatta geldi ve de raporunuzu alacağınız hastaneye ivedilikle başvurun diye not düşmüler

ivedilikle kelimesinden atamaların yapılmasına çok bişey kalmadığını düşündüm

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya sabır sık dişini artık bu günler geride kalacak az kaldı

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satlas;

hemşire olmalıymışsın sen satlas ,çok güzel moral veriyosun

bilgi olması açısından benden istenen raporun gerekçesini iletim :

'Özürlüler için Sağlık Kurulu Raporunda ; ‘’Ayakta Durmayı Gerektirmeyen İşlerde Çalışır ’’ ibaresi yer aldığından, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. Maddesi kapsamında ‘Hemşire olarak çalıştırılıp/çalıştırılamayacağınıza’ dair ibare bulunan ve özürlülük oranının belirtildiği Özürlüler için Sağlık Kurulu Raporunun düzenlenebilmesi için adı geçen hastaneye müracaat etmeniz gerekmektedir'

ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. Maddesi ne diyor ona bakalım

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU

Sakatların Devlet Memurluğuna Alınmaları :

Madde 53 - Sakatların Devlet Memurluğuna alınma şartları ile hangi işlerde çalıştıracakları 27.7.1983 tarih ve 18117 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 12.5.1983 tarih ve 83/6526 sayılı yönetmelikle belirlenmiştir.
    Buna göre sürekli olarak çalışma gücünden en az % 40 oranında yoksun olanlar ve sakatlığının görevini yapmasına engel olmadığı Resmi Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenenler bu yönetmelik hükümlerinden yararlanırlar.
    Genel ve Katma Bütçeli Daireler, İl Özel İdareleri, ve Belediyeler, bunlara bağlı müesseseler............657 sayılı kanuna göre çalıştırdıkları personele ait kadrolarda % 2 oranında sakat çalıştırmak zorundadırlar.
    Sakat kadrolarının tespitinde ilgili kurum veya kuruluşun (taşra teşkilatı dahil) bütün memur kadrosu sayısı dikkate alınır.

yukardaki ; çalışma gücünden en az % 40 oranında yoksun olanlar ve sakatlığının görevini yapmasına engel olmadığı ,ifadesi kafamı karıştırıyor.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla heracım bu devletin yaptığı her iş kafa karıştırır o yüzden köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek zorundayız.sen en kısa zamanda git hemşire olur raporunu çıkart ayrıca bu rapor kolay çıkıyor dr. dr. gezmiyorsun oran belirtilmiyor sadece bir yazı yazacaklar hermşire olur yazısı oranı falan yok benim radyolojici arkadaşım çıkardı tek doktordan 120 tl ye bilmem ne olur raporu çıkardı.yani demek istediğim sorunsuz kolay ve çabuk çıkıyor. görevini yapmaya engel olmadığı raporu tartışmaya gelince engelli zaten her işi yapmaya engellidir adı üstünde engelli engelli görevini yaparkende engeli olacak yaşarkende devletin aradığıda engelli memur daha neden engeli engel değildir raporu isterki.zaten bugün o rapora başvursan engelim ne kadar engelli yada şekli ne kadar değişik olursa olasun heyet bana memur olur raporu zaten verecek çünkü engelli memur olarak çalışacağım sadece ağır özürlüysen çalışamaz hükmü verir buda oyle bir şey olsa zaten raporda yazarda bizde sınava başvuramazdık.bu ankaradaki işi bilmeyen bürokrosinin uydurmasıdır.başka bir şey değildir. devlet madde koymuş bunlardan haberleri yok özürlünün engeli ayırtedilmeksizin işe alınmak zorundadır diye

Üye
    Merlin Avatarı

Son Giriş
    17.04-2011
    Saat
    13:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sanırım Nian ayının ortalarını bulacak bu atamalar.

Üye
    aşka_sabıkalı Avatarı

Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    10:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yok ya o kadar süreceğini sanmıyorum seçim öncesi bitirmeleri gerekir başka sitelerde martın ilk haftası söyleniyordu

artık doğru mu yanlış mı bilemiyorum

Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 789101112 SonSon